18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tatry - Rysy, Orla Perć, Świnica, Kościele

hewah • 2015-03-16, 00:27
Fajny film z Tatr.

polska1295

2015-03-16, 11:09
co to robi na sadolu kolejny filmik poziom kwejk ??

BBoom

2015-03-16, 11:55
Spoko, tu jeszcze fajny film ( nie wiem czy w 100% ) z koszenia trawy youtube.com/watch?v=HmXZCMkd3JE

Sylarr

2015-03-16, 11:56
@2x up
Poziom kwejk to sobą reprezentujesz. Zdanie zaczynami z wielkiej litery i używamy przecinków. Jeszcze ta spacja przed znakiem zapytania. :homer:

Za Tatry zawsze piwko. Chodzenie po naszych górach, gdzie są krajobrazy jak z bajek czy dobrych filmów fantasy jest dużo lepsze niż leżenie dupą cały dzień na piasku, nad morzem.

sebnol

2015-03-16, 12:20
Tatry zawsze na propsie :) )))

Zuku1916

2015-03-16, 12:27
polska1295 napisał/a:

co to robi na sadolu kolejny filmik poziom kwejk ??



jedno pytanie - po ch*j wybrałeś sobie akurat taki nick, a później krytykujesz zajebistą akcję promocyjną naszych gór? Filmik jak najbardziej na plus, za Tatry zawsze piwko, a na kwejka to Ty wypie**alaj skoro nie rozumiesz, że Sadol to coś więcej niż poupie**alane kończyny i srający sobie do ryja azjaci

5987389

2015-03-16, 13:25
Ja chce w góry !

cout

2015-03-16, 15:31
Dlaczego chodzę po górach? Ludzi można podzielić na dwa rodzaje: na tych którym tego nie trzeba tłumaczyć i na tych którzy nigdy tego nie zrozumieją. Tyle w temacie ;)

Eridor

2015-03-16, 15:41
Bo górecki to jeno pikne momy... :D

lubelak

2015-03-16, 15:42
Polecam wiaderko z Morskiego Oka :D

Samudaripen

2015-03-16, 16:26
Wypie**alać z tym filmikiem! :evil: Już wystarczająco dużo bydła tam jest, a później taki tadzio z januszkiem jeszcze stwierdzą, że będzie mega słitaśnie jak wpie**olą filmik z ich jakże "ciężkiej" wyprawy na Morskie Oko itd. i później inne sławki, seby i kaśki to podpatrzą i będą tam zapie**alać z swoimi kamerkami na kijkach i robić ekstra słitaśne "nieszablonowe" i "niespotykane" filmiki i foteczki z absolutnie "niespotykanymi" w innych tego typu produkcjach muzyczkami. Oczywiście po drodze będą wypie**alać butelki z taniego piwa, papierki z snickersów i bedo się j***ć jak te zwierzęta w krzakach(które wcześniej obszczają), a kondomy wypie**olą na owe krzaki. Idź pan w ch*j z takim gównem. pie**olone małpy.. zobaczą jeden filmik i zaczną napie**alać pierdyliard takich samych, oczywiście oni są k***a w ch*j przech*j oryginalni.. :roll:

maccacus

2015-03-16, 18:39
cout napisał/a:

Dlaczego chodzę po górach? Ludzi można podzielić na dwa rodzaje: na tych którym tego nie trzeba tłumaczyć i na tych którzy nigdy tego nie zrozumieją.



Jak się pożycza od kogoś cytat to warto wspomnieć autora, myślę, że Piotr Pustelnik by to docenił ;)

cout

2015-03-16, 19:01
maccacus napisał/a:



Jak się pożycza od kogoś cytat to warto wspomnieć autora, myślę, że Piotr Pustelnik by to docenił ;)



Mój błąd :) Ale pierwsza grupa o tym doskonale wie - dla drugiej nie ma to żadnego znaczenia :)