18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tato i impreza.

WhiteBaran • 2015-06-01, 20:46
Tata wrócił o 6 rano pijany, z urodzin kolegi. Akurat popatrzyłem przez drzwi jak rozsznurowywał sznurówki, kiedy mama wypadła z sypialni i zaczęła tyradę. Ten wtedy jak gdyby nigdy nic zaczął z powrotem zawiązywać te sznurówki i mówi "Ale o czym ty mówisz, ja przecież do pracy wychodzę...".

Foodman

2015-06-01, 21:14
Jak mi to mama powtarzała "żebyś Ty taki mądry w szkole był!"

oc...........ki

2015-06-01, 21:48
Pierwsza nad ranem przychodzi pijany facet do domu, w drzwiach wita go teściowa z patelnią i żona z wałkiem, facet półprzytomnym głosem mówi: "dajcie spokój, nie jestem głodny idźcie spać" ;)

pppmix

2015-06-01, 21:55
Pierwsza nad ranem przychodzi pijany gość do domu, a zona do niego o ktorej to sie mordo pijacka wraca do domu,a on jak wraca po gitarę przyszedłem.

onion

2015-06-01, 23:05
fajnie masz na chacie, pozdrawiam cieplutko

lokalnywatażka

2015-06-02, 00:05
Jak człowiek bystry, to się nigdy zaskoczyć nie da.

thewhitestar

2015-06-02, 10:23
pppmix napisał/a:

Pierwsza nad ranem przychodzi pijany gość do domu, a zona do niego o ktorej to sie mordo pijacka wraca do domu,a on jak wraca po gitarę przyszedłem.


k***a, wróć do podstawówki i naucz się interpunkcji durniu! Bo właśnie sp***oliłeś dobry żart...

kalafijor

2015-06-05, 11:16
whitebaran to kolejny tekst który kopiujesz z anonimowe pl (anonimowe pl/uIoMn) - mógłbyś chociaż źródło podawać?

Dodam że jest to akurat mój tekst i osobiście go na anonimowe dodałem.

Sosnowiec_jest_be

2015-06-08, 23:03
no i kogo to kalafijorze obchodzi co dodałeś do netu? jak napisze źródło to pieniądze dostaniesz? jak rżnąłeś z wikipedii w gimnazjum/liceum (bo na studiach juz trzeba) to też pisałeś na końcu definicji "źródło: wikipedia"? puknij się w łeb...