18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KrzychuSnk

2013-01-12, 00:13
Jacek Rostowski Photography..

raper900

2013-01-12, 00:24
Patrząc na to drugie zdjęcie tak sobie myślę, że sadistic powinien też dodawać swój znak wodny do zdjęć: zaj***ne z sadistic.pl

Sz...........an

2013-01-12, 01:07
Rok 2020 późne lato, mandatobranie.


F1frytas

2013-01-12, 02:05
przynajmniej droga jest

drewko

2013-01-12, 09:54
Jakby opozycja chciała stawiać fotoradary, a Tusk byłby przeciwny, to byście też go wyzywali, że jest chory, bo nie dba o bezpieczeństwo. Ot polskie polaczki, narzekać tylko potrafią.

ellsworth

2013-01-12, 09:55
I bardzo dobrze. Jak ktoś nie potrafi jeździć zgodnie z przepisami, tylko próbuje nam tu robić drugą Rosję, to niech nie jeździ wcale! Mam nadzieję, że niedługo będzie tak, że urządzenia mierzące naszą prędkość, wyprzedzanie w nieprawidłowych miejscach, jazdę bez świateł, gadanie z komórką przy uchu itp. będą po prostu montowane w samochodach (z wykorzystaniem GPS i kilku czujników to nie jest trudne) i mandat będziesz dostawał automatycznie w momencie złamania prawa.

Mutarito

2013-01-12, 10:01
Ja nie wiem dlaczego wszyscy tak się burzą o te fotoradary.
Kiedy stoją oznakowane działają dwustrefowo. Jak próg zwalniający przed nimi i bramka startowa za nimi.
Gdyby wszyscy jeździli zgodnie z przepisami, to te urządzenia w ogóle nie byłyby potrzebne. Zastanówcie się więc jak wpłynąć na to, żeby nie trzepali na was kasy. Może po prostu jeździjcie przepisowo?

dakii

2013-01-12, 10:02
a gdzie dziory w drodze?

rudikopf

2013-01-12, 10:03
Ja namawiam do akcji demontażu tych oto urządzeń każdy na własną rękę i ryzyko...

Shinja

2013-01-12, 10:04
ellsworth napisał/a:

I bardzo dobrze. Jak ktoś nie potrafi jeździć zgodnie z przepisami, tylko próbuje nam tu robić drugą Rosję, to niech nie jeździ wcale! Mam nadzieję, że niedługo będzie tak, że urządzenia mierzące naszą prędkość, wyprzedzanie w nieprawidłowych miejscach, jazdę bez świateł, gadanie z komórką przy uchu itp. będą po prostu montowane w samochodach (z wykorzystaniem GPS i kilku czujników to nie jest trudne) i mandat będziesz dostawał automatycznie w momencie złamania prawa.


No pewnie, żeby niebiescy już dupska nie musieli ruszać. k***a brawo! :lodowka:

Ork.Fajny

2013-01-12, 10:10
drewko napisał/a:

Jakby opozycja chciała stawiać fotoradary, a Tusk byłby przeciwny, to byście też go wyzywali, że jest chory, bo nie dba o bezpieczeństwo.


Opozycja mentalnością i poglądami od Tuska, "opozycja" różni se tylko tym że go nie lubi... Większość rzeczy ustanawiała w podobny mu sposób...


ellsworth napisał/a:

I bardzo dobrze. Jak ktoś nie potrafi jeździć zgodnie z przepisami, tylko próbuje nam tu robić drugą Rosję, to niech nie jeździ wcale!


Szkoda tylko że prawo z tym związane ustala 460 debili którzy są zwykle wożeni... I nie wyskakuj mi tutaj z "konsultacjami" z ludźmi nauki bo szczerze tylko debil w to wierzy. A jeśli się pytają to kuźwa jakiś filozofów a nie inżynierów/techników/mechaników etc.


Mutarito napisał/a:

Ja nie wiem dlaczego wszyscy tak się burzą o te fotoradary.
Kiedy stoją oznakowane działają dwustrefowo. Jak próg zwalniający przed nimi i bramka startowa za nimi.
Gdyby wszyscy jeździli zgodnie z przepisami, to te urządzenia w ogóle nie byłyby potrzebne. Zastanówcie się więc jak wpłynąć na to, żeby nie trzepali na was kasy. Może po prostu jeździjcie przepisowo?


Już ci śpieszę z wyjaśnieniami. Ich stawianie burzy ludzi na dwa sposoby:
Po pierwsze żaden człowiek nie lubi jak rząd wydaje jego kasy, prócz komunistów ale ich jest mało, zwłaszcza na coś co ma boleć obywateli a nie rządzących.
Po drugie od kiedy oficjalnie "przychody" z mandatów stały się punktem budżetu od tedy przestały byś sprawą bezpieczeństwa a stały się sprawą okradania nas na nowej płaszczyźnie. Bo jeśli nawet mandaty nie wypalą to rząd będzie musiał z innego źródła wziąć dodatkowe sumy albo zadłużyć kraj o tą sumę kolejną pożyczką.

pisage

2013-01-12, 10:24
@ellsworth
to życzę powodzenia przy wyprzedzaniu. Każdy taki manewr będzie kończył się mandatem za przekroczenie prędkości.

@Mutarito
Mogę jeździć przepisowo, ale po odpowiednich drogach. Buduje się S7 Warszawa-Gdańsk, dzięki której ta trasa potrwa 3h. Teraz jadąc całkowicie przepisowo trzeba poświęcić 6-7h.

Tak na marginesie to trzeba być kompletnym debilem żeby dzisiaj dać się złapać na stacjonarny fotoradar. Przed każdym musi być znak w odpowiedniej odległości. Każda puszka musi być dobrze widoczna i pomalowana na odblaskowy kolor.

Onitamec

2013-01-12, 10:28
markop4321 napisał/a:


Polska V RP



Jak V RP skoro teraz III jest? :facepalm: