18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tatarstan 16 letni jihadysta.

~mg_schutze • 2020-10-31, 23:30
Młodociany islamista.
Wczorajszej nocy, 16-letni Witalij Antypow zaatakował posterunek policji w Kukmor w Tatarstanie. Funkcjonariusze dogonili nastolatka, a w trakcie próby zatrzymania ranił on nożem jednego ze policjantów. Użyto broni palnej, - z 12 wystrzelonych kul, 6 trafiło Witalija. Zginął na miejscu. Umierając, chłopiec krzyknął - „Allah Akbar! Zabiję was wszystkich!”







A wy co, pewnie dalej alko i dragi ;)

LB...........BZ

2020-11-01, 09:18
Rodzice na pewno są dumni i z siebie zadowoleni, że tak pieknie wychowali syna. ch*ja tam pewnie jeszcze o tym nie wiedzą bo leżą caly czas naj***ni.

andrzejrobert75

2020-11-01, 09:42
W Polin tez trzeba obronców wiary,lewaczki na pewno by się zlękły kiedy młodzian w ortalionie z krzyżem i nożem wbiegłby w protest krzyczac Chrystus Królem Polski a Maryja wiecznie mloda i ciąc na lewo i prawo.tvp bylo by zachwycone,w kazdym miescie stawiano by pomniki,Patryka obroncy wiary.

Jestem_na_nie

2020-11-01, 09:48
andrzejrobert75 napisał/a:

W Polin tez trzeba obronców wiary,lewaczki na pewno by się zlękły kiedy młodzian w ortalionie z krzyżem i nożem wbiegłby w protest krzyczac Chrystus Królem Polski a Maryja wiecznie mloda i ciąc na lewo i prawo.tvp bylo by zachwycone,w kazdym miescie stawiano by pomniki,Patryka obroncy wiary.



Nie zesraj się

Arathnmor

2020-11-01, 09:56
Szkoda że religia wchodzi łatwiej niż np fizyka kwantowa. Zdeprawowane gównem umysły nie są w stanie wyrwać się poza swoje otoczenie i teraźniejszość.

Rebeliant

2020-11-01, 10:13
Co za combo > nie dość, że kacap, to jeszcze kozojebca, do pełni szczęścia brakuje jeszcze filmiku z akcji jak odj***li to ścierwo :)

P.S.: Ten zjeb chyba za długo pożył, aby teraz kozojebcom za dziewicę służył, powinien z 5 lat temu wpaść na ten genialny pomysł.



____________________________________________________________________________________________________________________
Stęskniłem się za Wami, zatem wróciłem wk***iać niedoj***nych umysłowo. Wszędzie tam, gdzie mi się trafi, czyli raczej pod każdym filmikiem :)



@Angel: Siema ch*jku z drewna :)

@Sunday: Ty też terefere :)

A gdzie jest Velture? i Hal? W jakim przebraniu dziś ich tu można spotkać? Z penisem w dupie to wiadome, ale coś ktoś?

Noside

2020-11-01, 10:32
Arathnmor napisał/a:

Szkoda że religia wchodzi łatwiej niż np fizyka kwantowa. Zdeprawowane gównem umysły nie są w stanie wyrwać się poza swoje otoczenie i teraźniejszość.



Nie wiem, czy to problem religii. To zwykła indoktrynacja, która w "świeckim" wydaniu jest dużo bardziej powszechna. Nie jest to popularna opinia - otóż wielkie korporacje robią to samo i mają swoich wyznawców. Apple.
Po prostu weź beznadziejnych i głupich ludzi i zacznij im wmawiać, że są wyjątkowi, dużo warci, kochani i łykną to jak pelikany.
Po równo tyczy się to religii, polityki, komercjalizmu, sportu i popkultury. Każde z tych gówien ma swoje bojówki reagujące agresywnie na jakąkolwiek krytykę, nieważne jak konstruktywną.
Lać równo i nie patrzeć na motywację, a na przyczynę - brak poczucia własnej wartości i głupota.
W każdym razie bardzo dobrze, że Witalija zmienili w Żegnalija :kawa:

DużyKutas

2020-11-01, 11:07
To chyba jedna z dziewic obiecanych.

plnlbrt

2020-11-01, 11:42
dobrze sk***ysynowi

dżonyłojlker

2020-11-01, 12:41
@Hogger

Uwielbiam ten fragment

Rebeliant napisał/a:

A gdzie jest Velture? i Hal? W jakim przebraniu dziś ich tu można spotkać? Z penisem w dupie to wiadome, ale coś ktoś?



Ryżemu po zdobyciu upragnionego miliona piw, odpie**oliło, stwierdził, że już nie ma po co żyć i się wyhuśtał, a HAL siedzi na warnie.

ciastek0302

2020-11-01, 13:21
Stop nietolerancji, zabili bo rudy

abadon

2020-11-01, 15:11
kacap kozojebca

robo72

2020-11-01, 15:14
ruskie wprawione,ni pie**olą się.

djpyza

2020-11-01, 18:11
w miarę dobry telefon !

Rebeliant

2020-11-01, 21:36
StalowyNożyk napisał/a:

@Hogger
Uwielbiam ten fragment
Ryżemu po zdobyciu upragnionego miliona piw, odpie**oliło, stwierdził, że już nie ma po co żyć i się wyhuśtał, a HAL siedzi na warnie.




Dzięki za info. Ryżego nie szkoda, to nie Bongman, a Hala się jeszcze znów na warna wyjebie i znów będzie zajebiście ;)