18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tata jedzie

Cichol1 • 2020-06-01, 09:19
Tata uczy syna jazdy na rowerze hahah



:-x :cry: :lol: :-D tata uczy syna jazdy na rowerze :-P :-D

:-x :cry: :lol: :-D tata uczy syna jazdy na rowerze :-P :-D

Halman

2020-06-01, 09:21
myślałem na początku ze to jakiś ogarnięty rodzic (dziecko zamiast wypasiony smartfon za 2,5 klocka ma ale jakieś gówno), ale potem zmieniłem zdanie...

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-01, 09:28
-tata nic ci nie jest??
-zjeżdżaj bękarcie...

AN...........or

2020-06-01, 10:20
szkoda że karku sobie nie skręcił, ale synek miałby wrażenia , dzień pełen wrażeń z tate hahaha

edmund

2020-06-01, 10:21
to pokazał jak zdobyć autorytet u synka :lol:

DużyKutas

2020-06-01, 10:23
Tata uczy syna jak być frajerem.

skywalker75

2020-06-01, 11:01
Ooooo bardzo pozytywny i wzruszajcy filmik. Taki krótki a ile w nim emocji i uczuć. Miłość ojcowska. Staruszek próbuje zaimponować dzieciakowi tak jak potrafi , dodać mu odwagi. Patrz synku jak jadę !. Syn przejętym głosem to komentujacy. Dla niego ojciec, jakikolwiek by nie był jest bohaterem. Jest jeszcze w wieku kiedy rodzice są dla dziecka wszystkim. Pamiętajcie rodziców się nie wybiera. Kto nie ma dzieci nie zrozumie, zwłaszcza komentujące to sadolowe pedały.

Darius

2020-06-01, 12:40
tata jedzie a jednak już nie jedzie

crossdressphyxia

2020-06-01, 13:46
skywalker75 napisał/a:

Ooooo bardzo pozytywny i wzruszajcy filmik. Taki krótki a ile w nim emocji i uczuć. Miłość ojcowska. Staruszek próbuje zaimponować dzieciakowi tak jak potrafi , dodać mu odwagi. Patrz synku jak jadę !. Syn przejętym głosem to komentujacy. Dla niego ojciec, jakikolwiek by nie był jest bohaterem. Jest jeszcze w wieku kiedy rodzice są dla dziecka wszystkim. Pamiętajcie rodziców się nie wybiera.



Widzę, że po typowych "madkach" powstają typowi "ojdzowie" Czyli "ojdzowska miłość, pedały nie zrozumiejo, nie masz dzieciaka, nie masz prawa nazywać sie menszczyznom, to ja wychowam Brajanka na prawdziwego menszczyzne"

Cytat:

Kto nie ma dzieci nie zrozumie, zwłaszcza komentujące to sadolowe pedały.



Gratulacje. W zamian za to, że ejakulowałeś wewnątrz pochwy wygrywasz medal z ziemniaka.

Sv...........ge

2020-06-01, 14:11
crossdressphyxia napisał/a:

Widzę, że po typowych "madkach" powstają typowi "ojdzowie" Czyli "ojdzowska miłość, pedały nie zrozumiejo, nie masz dzieciaka, nie masz prawa nazywać sie menszczyznom, to ja wychowam Brajanka na prawdziwego menszczyzne"


Gratulacje. W zamian za to, że ejakulowałeś wewnątrz pochwy wygrywasz medal z ziemniaka.



Ty pewnie co najwyżej się sobie na rękę spuściłeś.

Marco_Zg

2020-06-01, 14:35
Tata już nie jedzie, bo leży.

solltys

2020-06-01, 14:57
Ja tam typów co koło 20 już zrobili kaszojada nazywam zwykłymi przegrywani którzy nie wiedzą kiedy w porę wyciągnąć, bo jak inaczej nazwać zj***nie sobie życia robieniem brajanka w wieku 20 lat? Świadczy to jedynie o ignorancji i zdolności myślenia co najwyżej 2 dni na przód.

kuba6969masochista

2020-06-01, 15:12
crossdressphyxia napisał/a:

Widzę, że po typowych "madkach" powstają typowi "ojdzowie" Czyli "ojdzowska miłość, pedały nie zrozumiejo, nie masz dzieciaka, nie masz prawa nazywać sie menszczyznom, to ja wychowam Brajanka na prawdziwego menszczyzne"


Gratulacje. W zamian za to, że ejakulowałeś wewnątrz pochwy wygrywasz medal z ziemniaka.



Wiesz ja też nie jestem ojcem, ale ma coś w sobie. Coś co nie pozwala mi krzywdzić istot które przychodzą na ten zepsuty świat, są bezbronne no po prostu małe głupki. Po twoich wypowiedziach stwierdzam, że to co masz sobie to tylko jeden wielki murzyński dildo. Rozumiem uwiera za długo, no ale nie możesz wyciągnąć, a wstyd do szpitala. :\ $Take it out$

buhahapl

2020-06-01, 18:40
I po tatusiu

wilkoala

2020-06-01, 19:28
skywalker75 napisał/a:

Ooooo bardzo pozytywny i wzruszajcy filmik. Taki krótki a ile w nim emocji i uczuć. Miłość ojcowska. Staruszek próbuje zaimponować dzieciakowi tak jak potrafi , dodać mu odwagi. Patrz synku jak jadę !. Syn przejętym głosem to komentujacy. Dla niego ojciec, jakikolwiek by nie był jest bohaterem. Jest jeszcze w wieku kiedy rodzice są dla dziecka wszystkim. Pamiętajcie rodziców się nie wybiera. Kto nie ma dzieci nie zrozumie, zwłaszcza komentujące to sadolowe pedały.



Co ty pie**olisz?!
Naj***ny ojciec wsiadł na rower synka, zjechał z górki i się na głupi ryj wypie**olił, koniec kropka nie dopisujemy do tego symboliki ojcowskiej miłości i udanego dzieciństwa.
Jak stara baba w warzywniaku upuści pomidora i ktoś jej go podniesie, to też się wzruszasz nad tym jacy ludzie są z gruntu dobrzy i uczynni?