18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tankisty jadą

~Nei • 2019-03-18, 13:00

Tędy nie przejadą :krejzi:

BigCohones

2019-03-19, 07:32
Test na 5 gwiazdek NCAP :)

Cywill

2019-03-19, 16:41
Samochody nie są wybebeszone w środku jak ktoś sugerował, i nie poduszki się nie otwierają hehe na dowód wrzucam wideo właśnie z tych zawodów (strong Europe tank challenge 2018) veni vidi vici.



LuzaQ

2019-03-22, 14:14
andyq napisał/a:

Widocznie koleś myślał że silnik w aucie waży tonę LOL.
Może za parę lat będzie można wykupić sobie jazdę takim cackiem jak już zastąpią je czymś innym. Miałem okazję prowadzić 5 bestii na gąsięnnicach. 4 lżejsze takie jak Alvis Stormer HVW, FV432 Trojan, FV432 personal Carrier, Abbot Mobile Gun i jeden ciężki 55 tonowy Chieftain.
Właśnie w Chieftain spotkała mnie ta przyjemność rozjechania Astry ate niestety z prędkością pełzającego żółwia. Czołg co prawda można było prowadzić z pedałem w podłodze ale nawet w tedy z silnika o mocy 750 koni osiągało się zawrotną prędkością około 40-45 kilometrów na godzinę. do tego ch*jowy system skręcania i półautomatyczna skrzynia z dźwignią zmiany biegów jak przy motorynce.



Tak kurka wodka myslalem ze silnik wazy tone. Co z tego zę jezdziles tym i tamtym jak dalej nie kumasz czaczy.
jakby silnik siedział w budzie to przejazd by wyglądał z deka inaczej . ja
jak mialem 10 lat jezdzilem tylko ruskim spychaczem "det" i polską ł34 ale przedewszystkim czym by sie nie jezdziło trzeba czasem właczyc mózgownice .

andyq

2019-03-23, 11:55
LuzaQ napisał/a:

Tak kurka wodka myslalem ze silnik wazy tone. Co z tego zę jezdziles tym i tamtym jak dalej nie kumasz czaczy.
jakby silnik siedział w budzie to przejazd by wyglądał z deka inaczej . ja
jak mialem 10 lat jezdzilem tylko ruskim spychaczem "det" i polską ł34 ale przedewszystkim czym by sie nie jezdziło trzeba czasem właczyc mózgownice .



Z deka inaczej? czyli jak? Bo tam akurat się silników nie wyciąga. Jak byś włączył mózgownicę to byś na ten temat poczytał zanim się wypowiedziałeś. A i nie ma czegoś takiego Jak POLSKIE T34. To pojazdy rosyjskie. Co prawda wyprodukowaliśmy w Polsce 1380 sztuk ale wersji T34-85 z czego 1108 pozostało w Polsce ale dalej to Ruskie T34.

Kiedyś w muzeum czołgów w Bovington byłem świadkiem podobnego pie**olenia jak twoje. Stałem sobie przy Renault FT Modèle 1917 i akurat obok pojawiła się polska rodzinka. No i głowa rodziny koleś jakieś 50-60 lat zaczął tłumaczyć swojemu synowi, synowej i wnukowi że to jest czołg zrobiony na wzór POLSKIEJ TANKIETKI. No k***a nie wytrzymałem. Zapytałem jak można takie bzdury pie**olić? Koleś na to że Polacy takie robili a Francuzi ich skopiowali.
To nie byłeś ty z tatą czasami?