18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taniec godowy u murzynów

emildraz • 2015-10-06, 14:11
Bo każda rasa ma swój własny sposób na rozmnażanie :banany:


Kubix1997xd

2015-10-06, 14:18
Było!! Do piekła z nim!

Syn_Milionera

2015-10-06, 21:29
Sam bym z siebie uwolnił zwierzęce instynkty i tak poszalał.

Sebolix

2015-10-06, 21:30
Walą się jak domy w afganistanie :D

Perhydrol

2015-10-06, 21:30
Murzyni są tak tępi, że nawet taczki nie potrafią zrobić

Pielun

2015-10-07, 01:48
na koniec on jej zaj***ł kopa, a ona się zesrala

Giepson

2015-10-07, 02:43
Do tego na czele listy komentarzy. Klasyka muzyki rockowej to proszę mnie tu nie obrażać.

Nocturno

2015-10-07, 03:48
Nigdy nie pojmę tej "ewolucji tańca". Nie wiem, czy jakiś konf ze "Zgłoś Nienawiść", "Nigdy więcej", albo innego gówna mnie teraz namierzy, ale powiem to, co myślę ja i chyba każdy normalny człowiek w XXI wieku, więc sp***alajcie do swojego squota.

Takie zachowanie przy tańcu nie przystoi człowiekowi. Nawet małpy się tak nie zachowują, bo samice dokładnie sprawdzają, z kim będą się parzyły. A tu proszę - istoty obdarzone najlepszym mózgiem w znanych nam dziejach planety symulują publicznie seks. Powiedzcie mi, co za, k***a, debil wpadł na ideę takiego "tańca"..? Powiedzcie mi, bo serio nie wiem, jak bardzo napie**olone trzeba mieć pod deklem, aby wpaść na pomysł ruchów frykcyjnych, jako tańca..? I jaką dz**ką trzeba być, aby pozwolić tak obcym facetom pocierać się pytongami o dupę..? Może to przesada, może to wina portali, jakie odwiedzam - ale na dobre kilkadziesiąt tego typu filmików widziałem jedynie 2, no, może 3, gdzie to biali faceci się tak zachowują. Laski..? Drogie sadystki, wiem, że się szanujecie, ale na tych filmikach nie dominują jedynie czarne baby. Białych jest dość wiele - zapewne zauroczone bogactwem, romantyzmem i wyszukaniem śniadych księciuniów - co tylko pokazuje, jak nisko upadamy, jako rasa.

Wytłumaczcie mi - jak to, do k***y nędzy, jest? Jak to jest, że z ryja damskiego boksera zrobiłbym na co dzień jesień średniowiecza, bo nienawidzę gdy tępy sk***iel znęca się nad słabszą fizycznie kobietą - ale widząc takie zachowanie... sam mam ochotę takiej jebnąć?

Mówi się, że to faceci sobie wymyślili wymówkę, że "ubiór i zachowanie prowokuje do seksu". Widząc takie wyczyny zastanawiam się - czy ja naprawdę żyję w tak popie**olonych czasach, że gdy laska zachowuje się jak dz**ka (pardon: JEST dz**ką), to uważa się wszem i wobec, że nie prowokuje i jest niewinna, niczym łza, gdyż ma jajniki..?
Pytam jeszcze raz:
https://www.youtube.com/watch?v=-L2o5OHTgKU