18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tańce i hulanki mniejszości niemieckiej

phrontch • 2018-08-08, 20:31
Mniejszość niemiecka i ich tradycyjne tańce. W sumie jakbym miał żonę niemkę, też bym wolał tańczyć ze skrzynką piwa :krawaciarz:


r061071

2018-08-08, 20:36
w końcu hitler się zza grobu usmiechnal

Dzisiaj

2018-08-08, 20:51
trzeba sobie zadac najwazniejsze pytanie - w jaki sposob to obraza muzlumanow i allaha... ? Zanim skonczylem pisac komentarz juz znalem odpowiedz - alkohol...

mrmleee

2018-08-08, 20:54
to raczej "wiatraki"

Biancaaaa

2018-08-08, 21:07
to Nederland moi drodzy sadole . słuchajcie 2 sekundy i już wiadomo po utworze

wpr

2018-08-08, 21:18
No i po co oni machają tym piwem? Potem otworzysz i wytryśnie.

kr...........un

2018-08-08, 21:51
niemieckiego piwa - szyny nie nazwał bym piwem jako tako podchodził mi Furth ale kac po nim jak 100 chui że do roboty nie da się iść

dokart

2018-08-08, 22:12
Przecież to Holendrzy. Naprawdę tak ciężko odróżnić niderlandzki od niemieckiego?

Wiewór

2018-08-09, 08:26
To bardzo smutny widok. Germańskie plemię tańczące swój tradycyjny taniec w rezerwacie dla mniejszości niemieckiej.
Imperium, które rozdawało karty w Europie i na świecie od setek lat. Nikt ich nie zdołał obalić. Zrobili to sami od środka. Wpuścili sobie kozy trojańskie. Każde imperium zawsze upada przez problemy wewnętrzne. Rzym upadł bo pozwolili chrześcijanom na zbyt wiele. Szkopy robią to samo z szuszfolami.

Sonal

2018-08-09, 08:46
Biorąc pod uwagę w tle ile tam stoi tzw. "tirów" - to mogą być kierowcy tych ciągników.
Kierowcy tzw. "tirów" widać na całym świecie takie same bydło ja u nas.

Osaa

2018-08-09, 09:02
Hertog jan :D ! Sadole nie pijaja zagramanicznych trunkow :>

dziadek8724

2018-08-09, 09:28
Abraxus napisał/a:

To bardzo smutny widok. Germańskie plemię tańczące swój tradycyjny taniec w rezerwacie dla mniejszości niemieckiej.
Imperium, które rozdawało karty w Europie i na świecie od setek lat. Nikt ich nie zdołał obalić. Zrobili to sami od środka. Wpuścili sobie kozy trojańskie. Każde imperium zawsze upada przez problemy wewnętrzne. Rzym upadł bo pozwolili chrześcijanom na zbyt wiele. Szkopy robią to samo z szuszfolami.


pie**olisz pan, aż oczy bolą od czytania :smiechzula:

komin321

2018-08-09, 10:05
to niemcy w holandi? czy w polsce
? po co matol pisze mniejszosc? Masz jakies kompleksy na punkcie niemiec? W sumie jak wiekszosc polakow wiec to raczej pytanie retoryczne.... rownie dobrze ja moge za rok wstawic tutaj film o polaczkach i napisac mniejszosc polska.... bo ukraincow bedzie wiecej niz turkow w Niemczech.... ale ludzie nigdy nie byli wniemczech, albo tylko przejazdem i na serio sobie chyba wyobrazaja ze tam jest tak jak mowi polska tv..... ze na ulicaxh rzadza jacys imigranci ... jacy uchodzcy? w moim miescie ktore ma okolo 200tys na ulicach spotkac kogos kto przypomina opis polskiej tv to bym musial szukac tyle co w polsce.... oczywiscie spotykam turkow ale to ludzi powiedzial bym ze przyjazniejsi od polakow(zwlaszcza od tych co maja swoj biznes w niemcy), ktorzy normalnie pracuja... wiec to co pisze to prawda... ok pewnie o tym wszystkim wiesz tylko pisales na jaja..... ale musialem to napisac

pisalem to nie tylko do autora tematu ale tez do innych

u_szy

2018-08-09, 10:16
specjalista nie jestem ale ja tam slysze k***a francuski 8-)

komin321 napisał/a:

to niemcy w holandi? czy w polsce
? po co matol pisze mniejszosc? Masz jakies kompleksy na punkcie niemiec? W sumie jak wiekszosc polakow wiec to raczej pytanie retoryczne.... rownie dobrze ja moge za rok wstawic tutaj film o polaczkach i napisac mniejszosc polska.... bo ukraincow bedzie wiecej niz turkow w Niemczech.... ale ludzie nigdy nie byli wniemczech, albo tylko przejazdem i na serio sobie chyba wyobrazaja ze tam jest tak jak mowi polska tv..... ze na ulicaxh rzadza jacys imigranci ... jacy uchodzcy? w moim miescie ktore ma okolo 200tys na ulicach spotkac kogos kto przypomina opis polskiej tv to bym musial szukac tyle co w polsce.... oczywiscie spotykam turkow ale to ludzi powiedzial bym ze przyjazniejsi od polakow(zwlaszcza od tych co maja swoj biznes w niemcy), ktorzy normalnie pracuja... wiec to co pisze to prawda... ok pewnie o tym wszystkim wiesz tylko pisales na jaja..... ale musialem to napisac

pisalem to nie tylko do autora tematu ale tez do innych




nie zesraj sie k***a niemiaszku... jak chcesz sobie poogladac cos co nie denerwuje to sobie k***a wlacz teletubisie

pcdamian

2018-08-09, 10:18
Dużo tirów, dużo piwa, jak dla mnie to nasi kierowcy na postoju się bawią.