18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Talibowie w akcji

Jesse.Pinkman • 2021-11-02, 12:31
Według opisu zastrzelili jakiegoś aktywistę w Dżalalabadzie.

Oryginalny opis:
spoiler

Driver19cm

2021-11-02, 12:34
Nie chciało się walczyć o wlasny kraj i niepodległosc ?

To niech teraz giną jak szczury i robaki. Proste

Kriski

2021-11-02, 12:38
Ale dlaczego dw razy?

Driver19cm napisał/a:

Nie chciało się walczyć o wlasny kraj i niepodległosc ?
To niech teraz giną jak szczury i robaki. Proste



Oni właśnie walczą o własny kraj, taki piękny, muzułmański, poj***ny z lekka, gdzie to facet rządzi a żona ma siedzieć w domu i być zazdrosną o kozę zza płotu.

Syn_Milionera

2021-11-02, 13:08
Ale trzeba im przyznać, że się nie pie**olą w tańcu.

nowynick

2021-11-02, 13:37
Kriski napisał/a:

Ale dlaczego dw razy?
Oni właśnie walczą o własny kraj, taki piękny, muzułmański, poj***ny z lekka, gdzie to facet rządzi a żona ma siedzieć w domu i być zazdrosną o kozę zza płotu.



Wystarczy w Twoim wpisie zmienić religię na chrześcijańską i kozę na sąsiadkę i masz opis co drugiego kraju w ameryce środkowej/południowej....

jaki by nie był ich pomysł na życie to przetrwali tak ostatnich kilka tysięcy lat. Nikt ich nigdy nie podbije chyba, że wybiłby wszystkich do nogi...

PS Dlaczego kultura chińska jest dla nas ciekawa i przymykamy oczy na kary cielesne w szkołach, uprowadzanie młodych dziewczyn na żony czy publiczne egzekucje, a to samo na bliskim wschodzie tak szokuje?

KFCnigget

2021-11-02, 14:54
nowynick napisał/a:

Wystarczy w Twoim wpisie zmienić religię na chrześcijańską i kozę na sąsiadkę i masz opis co drugiego kraju w ameryce środkowej/południowej....
jaki by nie był ich pomysł na życie to przetrwali tak ostatnich kilka tysięcy lat. Nikt ich nigdy nie podbije chyba, że wybiłby wszystkich do nogi...
PS Dlaczego kultura chińska jest dla nas ciekawa i przymykamy oczy na kary cielesne w szkołach, uprowadzanie młodych dziewczyn na żony czy publiczne egzekucje, a to samo na bliskim wschodzie tak szokuje?



nie wiem o kim mówisz, kto by chciał to podbijać, niech sobie żyją i jak się komuś takie wartości podobają to niech tam jedzie i się odpie**oli od naszej kultury :kawa:

Jesse.Pinkman

2021-11-02, 15:05
Jakby to gówno dorwało się do atomówki to by niezły bajzel się zrobił.

Kriski

2021-11-02, 15:13
Jesse.Pinkman napisał/a:

Jakby to gówno dorwało się do atomówki to by niezły bajzel się zrobił.



Indie mają atomówkę, Pakistan ma atomówkę, syf podobny mentalność podobna a bajzlu jeszcze nie zrobili.

Jesse.Pinkman

2021-11-02, 15:14
Kriski napisał/a:

Indie mają atomówkę, Pakistan ma atomówkę, syf podobny mentalność podobna a bajzlu jeszcze nie zrobili.


Bardziej chodzi mi o popie**oleńców z ISIS.

Dzisiaj

2021-11-02, 15:15
nowynick napisał/a:

Wystarczy w Twoim wpisie zmienić religię na chrześcijańską i kozę na sąsiadkę i masz opis co drugiego kraju w ameryce środkowej/południowej....
jaki by nie był ich pomysł na życie to przetrwali tak ostatnich kilka tysięcy lat. Nikt ich nigdy nie podbije chyba, że wybiłby wszystkich do nogi...
PS Dlaczego kultura chińska jest dla nas ciekawa i przymykamy oczy na kary cielesne w szkołach, uprowadzanie młodych dziewczyn na żony czy publiczne egzekucje, a to samo na bliskim wschodzie tak szokuje?



wystarczy, ze zamienisz minecrafta na szkole podstawową i nie bedziesz bredził.
Nie widzisz roznicy pomiedzy jakims poj***nym przymusem, pozwoleniem na wyjscie z domu itd a chocby stereotypowym "zona w domu, maz pracuje" ? Powinno byc tak, ze maz zapie**ala i utrzymuje rodzine a zone JESLI CHCE to idzie do pracy a nie zapie**alanie do roboty by na rachunki bylo...

DupcyperChui

2021-11-02, 16:03
Talibowie jeszcze coś odpie**olą , bez powodu Hamerykanie im tam tej broni nie zostawili.
A bardziej Hamerykanie odpie**olą coś a zwalą na turbanów tak jak to było 11 września pamiętnego roku.

ququa

2021-11-02, 17:04
DupcyperChui napisał/a:

Talibowie jeszcze coś odpie**olą , bez powodu Hamerykanie im tam tej broni nie zostawili.
A bardziej Hamerykanie odpie**olą coś a zwalą na turbanów tak jak to było 11 września pamiętnego roku.



wiem wiem owego pamiętnego 11 września ząb mnie napie**alał jak poj***ny

Jarokwakin

2021-11-02, 18:15
Oni jakimś melexem na tą akcję pojechali?

kooloo

2021-11-02, 19:26
rozumiem Talibow , u nas tez mamy problemy z roznymi aktywistami

MalyMazur

2021-11-02, 19:52
h*je bez honoru :evil: