18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Talerz dla teściowej

Irydius • 2016-09-25, 17:54
Radioaktywny talerzyk.

Końcówka bombowa. :-D

ro...........24

2016-09-25, 19:55
Browar za tytuł

kupus

2016-09-25, 22:59
Czarnobylska zastawa stołowa :mrgreen:

imperator69

2016-09-25, 23:05
I można sobie coś takiego kupić ? Idealne na prezenty dla wk***iających ludzi :)

1.Michal

2016-09-25, 23:09
Ciężko mi się kiedyś patrzyło na typów, którym kciuki wyginają się w drugą stronę :) Teraz jestem douczony i wiem, że to skutek niskiej ilości męskich hormonów w początkowym okresie dorastania i przyczyna pierwszego wąsa w wieku 20 lat. Dla mnie materiał nie odkrywczy, ale piwo, bo lubię te tematy.

W............R.

2016-09-25, 23:11
Mało kto z Was wie, że to promieniowanie jest przenoszone przez spektrum światła widzialnego. Jeśli poczuliście podczas oglądania tego filmiku, przy pokazywaniu talerzyka przodem do kamery, dziwne ciepło lub mrowienie na twarzy lub czubku głowy, to zostaliście napromieniowani. Dawka nie jest co prawda śmiertelna, ale możecie się spodziewać kilku mutacji komórek na twarzy i w efekcie paru kolejnych pieprzyków :)

Informacja ta może się szczególnie przydać dziewczętom. Niestety, macie się czego bać!

Tassadar

2016-09-25, 23:11
Nie chciałbym takiego talerza w swoim EQ.

W............R.

2016-09-25, 23:12
... nie żartuję! Mówię całkowicie poważnie!

doopa

2016-09-25, 23:18
Made in China?

P.S
h*j ci do dupy, za "wstawiamy do mikrofalówki" gdzie reszta..?

CodeineWarrior

2016-09-25, 23:49
@W.S.N.R co Ty pie**olisz? Jakim cudem moze być przekazywane promieniowanie przez monitor? Promieniowanie gamma jest duuużo poza zakresem światła widzialnego. Poza tym ekran monitora nie moze świecić chociażby w ultra fiolecie nie wspominając już o emisji cząstek jak promieniowanie alfa.

A tak w ogóle jak to jest 0,6 mikrosiverta to to jest ch*j nie promieniowanie. Codziennie dostajecie w banie około 0,2 uS ze źródeł naturalnych i nic wam nie jest.

avic

2016-09-26, 01:01
W.S.N.R. vs CodeineWarrior 1:0

Dzichader

2016-09-26, 01:48
Koleś ma za hobby zbieranie radioaktywnych naczyń. Ja pie**ole, ale hipster.

Technokrata51

2016-09-26, 01:52
Widzę że są tu prawie sami pie**oleni znawcy. Patrząc na reakcję przyrządu pomiarowego to jest tam głównie emiter alfa a nie beta, ponadto praktycznie nie powstają tam metastabilne jądra o czym świadczy minimalny poziom promieniowania gamma.
Słowniczek dla debili:
promieniowanie gamma - promieniowanie elektromagnetyczne o wysokiej energii emitowane przez wzbudzone jądra atomów (porównajcie sobie do wytrysku stulejarze) (przenikliwe ch*jstwo)
prom. beta - strumień elektronów (średnioprzenikliwe ch*jstwo, najlepiej chronić się za aluminiową płytą)
prom. alfa - strumień jąder helu (zatrzymuje się nawet na naskórku, nie macie się czego bać (o ile nie połkniecie emitera alfa. wtedy będziecie umierać w męczarniach)
Przypominam że skutki promieniowania widoczne są dopiero po przekroczeniu odpowiedniej dawki (ok 200x tyle co rocznie w Polsce ze źródeł naturalnych)

lobominator

2016-09-26, 02:50
@CodeineWarrior: no co Ty pieprzysz? Przecież nawet Nobel był za to odkrycie, o którym mówi W.S.N.R.
Niestety, kto obejrzał bez skafandra, to niech już spisuje testament.

MaczoJuh

2016-09-26, 16:45
@CodeineWarrior Chlopie co ty pie**olisz, ja wlasnie bylem na badaniach, i tak jak kolega wyzej mowil, zostal napromieniowany, lekarz powiedz, ze bede zyl max 100lat!