18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Także tego

~Mieszek_Kiler • 2017-01-30, 15:41
6:05 - Po dekrecie Trumpa, Kanada wpuszcza tych, którym odmówiono wjazdu do USA.
-
-
-
7:17 - Strzelanina w meczecie w Kanadzie. 6 osób nie żyje.

Przypadek?
:trollencjusz:

nowynick

2017-01-30, 15:44
Jakby mało problemów mieli z gangami Indian...

Hoofner

2017-01-30, 15:56
My się z tego śmiejemy ale pomyślcie jak ruscy się cieszą jak czytają wiadomościu gdy publikują rozbite wozy amerykańskich żołnierzy drogi za małe i zima dopadła , po kilku miesiącach nie będą mieli czym wracać.

pakicito

2017-01-30, 16:09
Cytat:

po kilku miesiącach nie będą mieli czym wracać.


PKP jeszcze istnieje :D

kalijanek

2017-01-30, 17:40
wow, że jeszcze nikt przede mną nie obarczył o całą sytuację pis-u...

micran

2017-01-30, 18:10
Starbaks zatrudni 2000 imigrantów :D Już widzę te p*zdeczki chcące zasmakować kawy, widzące swoje imiona napisane po Arabsku ...
Wiele firm zapowiedziała protest, np. Facebook - no ja pie**olę, Facebook to idealny przykład patriotyzmu - zarabiaj 30 mld dolarów rocznie - nie płać podatków w USA! Przykład dbającego o swoją ojczyznę :D
Anglia zebrała 350 tyś podpisów by Trump nie przyjechał do Anglii - czyli mamy też spis debili, którzy wpie**alają się w nie swoje sprawy i są debilami totalnymi myśląc, że na mocarstwa można "nasrać"

Ja tu widzę same plusy tego co robi Trump.

Pan_Diabeł

2017-01-30, 18:44
Kanada wpuszcza wszystko co przyjdzie bo chcą odwrócić uwagę od Biebera :-)

JPablo

2017-01-30, 19:08
Czysto teoretycznie, nie czytałem sprawy Trumpa (poza wyborami itd)
Moje pytanie jego deklaracją było "wyjebię wszystkich meksykan do Meksyku i ch*j wam w supę"
czy raczej "wyjebię wszystkich NIELEGALNYCH" bo nie zagłębiam się zbytnio?

Jeżeli to drugie (a pewnie tak jest) to ludzie mają naprawdę nasrane w głowie, ktoś wchodzi im do domu, żre z ich lodówki, sra w ich kiblu i nie płaci im czynszu i jeszcze żąda kieszonkowego a Ci by ich bronili o-o
Dla mnie to dziwna logika, wjeżdżają tabuny imigrantów, nie obchodzi mnie skąd mogą nawet być Polakami (nielegalny to nielegalny jeden ch*j jaki), robią co chcą, tworzą gangi i inne ch*jstwa a Ci ich bronią noż k***a :krejzi:

I może zboczyłem z tematu ale nie pojmuję tego, nie jestem za skrajną lewicą czy prawicą bo każda skrajność jest chora, staram się myśleć logicznie, jeżeli ktoś wchodzi do mnie żre, śpi, sra i żąda pieniędzy to nie daję mu kasy tylko kijem po łbie

Nie wiem czy to specjalnie ktoś opłaca takich debili a jeszcze więksi im wierzą ale taka logika jest poj***na, tyle zamachów, gwałtów i rozbojów a oni nadal się nie nauczyli że to zaraza.

Pomóc się powinno ale bez przesady, jeżeli jesteś chory to biorę Cię do domu i pomagam ale jak Ty jesteś chory biorę Cię do siebie a Ty mi psujesz dom to wylatujesz na kopach i tyle w temacie

robert357

2017-01-30, 19:17
pakicito napisał/a:


PKP jeszcze istnieje :D



To chyba raczej już nigdzie nie wrócą, a może nawet zaginą :amused:

arkhamasylum

2017-01-30, 20:19
To chyba przykład tych legendarnych chrześcijanskich terrorystów.

masterwow

2017-01-30, 21:36
Chyba ci zamachowcy nie chcą dzielić się ze swoimi kamratami. Boją się konkurencji, taki czarny PR.

Ze...........no

2017-01-30, 21:46
Trochę mnie dziwi zachowanie Amerykanów biorąc pod uwagę początek ich istnienia. USA powstało gdy Purytanie dostali nakaz od króla do wypie**alania z Anglii. Najpierw popłynęli do Holandii ale uważali, że jest dla nich za mała to zebrali różnego rodzaju ludzi i na statku Mayflower popłynęli do USA. Podpisali ze sobą pakt "Mayflower Compact", Purytanie nazwali siebie "Saints", a całą resztę "Strangers". W pakcie było napisane, że po dopłynięciu na ląd wszyscy zostają razem i działają dla wspólnego dobra. Oto historia USA, różni ludzie, rózne rasy działające wspólnie.

Chociaż z drugiej strony po ch*j im kolejne mordy na socjal.... j***ć to, mieszkam w Polsce, niech biorą kogo chcą.

ExcaliburPL

2017-01-31, 07:51
Angole robią zbiórkę podpisów, żeby Trump nie wjechał po czym jakaś angolska szycha przyjeżdża do niego i go zaprasza do UK. Fuck logic...

Anatoliusz

2017-02-01, 15:15
Tia, tyle, że w meczecie poszalał sobie katolicki, prawicowy oszołom. Nie ma co, katolicyzm prawdziwą religią miłości i pokoju...żeby tak wszystkich religijnych pojebów dało się wywlec na jeden zamknięty teren, dać im jakieś pałki i noże - niech się tłuką, a tych co zostaną dobić. Świat byłby spokojniejszym miejscem. Chrześcijanie i islamiści siebie warci są.