18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taksówkarskie ścierwo

jamniczek • 2016-08-09, 11:01
Sadole, uważajcie i nie dajcie się! Pomyśleć, że złotówy mają jeszcze czelność oskarżać Ubera o nieuczciwą konkurencję. :idzwch*j:


SzatanskaDupa500

2016-08-09, 11:11
pie**olone złotówy, nie dość że kradną to mają się za królów szosy

Mateo.

2016-08-09, 11:17
No tak. I niech mi ktoś powie, że Uber i inne tego typu firmy to złodzieje. Jak widać Złotówy to jeszcze więksi złodzieje i właśnie brak prawdziwej konkurencji do takiej patologii doprowadził.

Lysack

2016-08-09, 11:41
Czegoś tu nie rozumiem... przecież rozwiązanie jest banalnie proste.

Zrobić jednej nocy 100 kursów, nagrać trasę i kierowcę oraz kwotę wraz z kilometrażem jaki jest na paragonie. Następnego dnia wszystkim oszukującym zabrać koncesję. Zapewniam, że od następnego dnia żaden nie odważy się "pompować".

Potem prewencyjnie 5 razy dziennie skontrolować losowych taksówkarzy wyraźnie zaznaczając, że byli skontrolowani. Na radyjku błyskawicznie rozejdzie się odpowiednie info.

I nagle skończą się wałki na kilometrach, skończy się walka o zachowanie koncesji, skończy się j***nie na ubera.

Tyle, że wpływy z podatków dla miasta od turystów też się skończą, więc znowu mamy sytuację, w której nikomu poza szarym klientem nie zależy na ukróceniu złodziejstwa.

nowynick

2016-08-09, 11:54
W Warszawie nocą to nawet nie włączają ch*jki taksometru - z góry tyle i tyle za przejazd i akceptujesz albo nie jedziesz, a ceny są tak złodziejskie (do kilku miast w Polsce mam porównanie), że za stwierdzenie "jak nie oszukasz to nic nie zarobisz" powinien dostać w pysk...

rawilk

2016-08-09, 11:56
Złodziejstwo to jest płacić 1200zł dla państwa za prowadzenie działalności jako taksówkarz. Plus to tego mieszkanie, jedzenie, i inne potrzeby. Sporo tego wyjdzie. A w ch*ja lecą bo nie mają zamiaru wozić za grosze. Jak królowi nie pasuje to niech wypie**ala na autobus.

mateusos

2016-08-09, 11:57
Te ch*je powinny w sklepach placic podwojnie.

nowynick

2016-08-09, 12:06
rawilk napisał/a:

Złodziejstwo to jest płacić 1200zł dla państwa za prowadzenie działalności jako taksówkarz. Plus to tego mieszkanie, jedzenie, i inne potrzeby. Sporo tego wyjdzie. A w ch*ja lecą bo nie mają zamiaru wozić za grosze. Jak królowi nie pasuje to niech wypie**ala na autobus.



panie złotówa, inni też płacą za działalność, czynsz, jedzą i mają inne potrzeby niż przepłacanie w twojej taryfie... Żeby złodziej skarżył się na "złodziejskie stawki podatkowe"...

Costa

2016-08-09, 12:14
Widzę, że reporterzy nadal nie wiedzą co to jest taksówka korporacyjna :D Na tym filmie nie ma ani jednej taksówki z korporacji, co oni pie**olą? Żadnych oznaczeń, biały kogut, brak numeru, nic. :D Od dawien dawna te białasy oszukują ludzi i to jest oczywiste, dlatego takimi taksówkami się nie jeździ. W Katowicach jest dokładnie to samo. Spod dworca do piotrowic korporacyjną zapłacisz 20-30zł, a jadąc z tym gównem 50-60zł, normalka. Z uczciwych korporacji robią oszustów, ale to typowe w telewizji.

sylwusiex

2016-08-09, 12:44
Jakieś dziwne zwyczaje macie w stolicy. Korzystam w Krakowie z dwóch korporacji zawsze przed kursem jestem informowany ile wyniesie, albo mogę o to spytać. Naliczanie stawki według GPS a taksometr nigdy od tego znacznie nie odbiega. Podobno uber też tak ma ale z niego akurat nie mogę korzystać bo nie mam nowoczesnego telefonu.

haber6666

2016-08-09, 13:05
chcialem ogladnac material... no ale TvPis ?! no k***a bez przesady

Ko...........ki

2016-08-09, 13:05
rawilk napisał/a:

Złodziejstwo to jest płacić 1200zł dla państwa za prowadzenie działalności jako taksówkarz. Plus to tego mieszkanie, jedzenie, i inne potrzeby. Sporo tego wyjdzie. A w ch*ja lecą bo nie mają zamiaru wozić za grosze. Jak królowi nie pasuje to niech wypie**ala na autobus.


Na rikszę się przesiądź. Koszta paliwa odpadają i ubezpieczenie mniejsze + automatyczne wietrzenie pojazdu [co przydałoby się większemu procentowi tychże 'usługodawców'!