18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie zdroworozsądkowe podejście cenię...

Halman • 2022-04-06, 04:04

wiadukt wysoki to wysoka pewność zgonu na miejscu...

Aiden86

2022-04-06, 06:47
Trochę sorbentu i posprzątane, resztki rozdziobią ptaki i wiatr rozniesie. Klasycznie

Kałdi

2022-04-06, 08:51
Nic nowego... Zwykłe zalewanie dziury w asfalcie.

John-Flopp

2022-04-06, 10:25
k***a... Każda jedna j***na małpa brzmi dosłownie tak samo, co ich słownik składa się z kilkunastu słów?

Serrhol

2022-04-06, 12:00
To bardzo optymistyczne założenie, że aż z kilkunastu. Sądzę, że każde stado zna po kilka bazowych i kilka gwarowych, ale że my słyszymy jedynie wyrywki z wielu różnych stad, to powstaje wrażenie, że tych słów jest aż kilkanaście.

Quassar

2022-04-06, 17:25
John-Flopp napisał/a:

k***a... Każda jedna j***na małpa brzmi dosłownie tak samo, co ich słownik składa się z kilkunastu słów?



Ja tam w boga nie wieżę ale jeśli bóg stworzył świat to mam pewną teorie co do powstania nigger^ów

1 Dnia stworzenie światła i oddzielenie go od ciemności,
2 Dnia stworzył ziemie i wode
3 Dnia stworzył Rośliny i Zwierzęta <---- I tutaj pojawia sie problem !!!
5 Dnia – stworzenie zwierząt wodnych i latających,
6) Dmoa stworzenie zwierząt lądowych i człowieka,

I teraz uwaga jak przebiegał proces tworzenia człowieka
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stworzenie_cz%C5%82owieka_z_gliny

Według biblii został stworzony z glin więc naszła mnie taka konkluzja co mogło pójść nie tak.
I teraz korzystamy z metodyki inżynierii wstecznej .
Murzyny są zawsze agresywne i ciągle mówią SHIT co na polski znaczy gówno.
I teraz pytanie jak gówno mogło dostać sie do człowieka lub stać sie człowiekiem jako tako.

!! I jest na to rozwiązanie zagadki !!
Być może jak bóg lepił człowieka z gliny był ciężko zapracowany, no wiadomo tysiące różnych zwierząt i roślin gatunki podgatunki
stworzenie takiej ilości rzeczy w ciągu tygodnia to mega dużo roboty więc możliwe że był przemęczony z tylu obowiązku w tak krótkim czasie.
A wiadomo że jak jest dużo roboty i jest presja to nie trudno o pomyłki
Pewnie podczas lepienia człowieka z gliny musiało sie zakraść jakieś zwierzę bo pamiętajmy że bóg je stworzył przed człowiekiem i to ów zwierzę albo nasrało do samej gliny albo obok i przepracowany Jezusek wrzucił to gówno razem z gliną do pieca i tak powstał ciemnoskóry podobny do człowieka Nigger który ciągle mówi SHIT bo to jego fundament powstania na wzór człowieczeństwa choć nie ma on zawile wspólnego z prawdziwym człowieczeństwem

Magint

2022-04-06, 19:23
Śmiesznie się wydziera.

boguslaw1234

2022-04-06, 22:48
Na pierwszym ujęciu przy nagrywaniu ponoć małpie ktoś banana zabrał

skurwyvij

2022-04-07, 10:59
Ooool szhit! ooool szhit! hahahhahaha

Tobiahus96

2022-04-10, 20:56
Quassar napisał/a:

Ja tam w boga nie wieżę ale jeśli bóg stworzył świat to mam pewną teorie co do powstania nigger^ów
1 Dnia stworzenie światła i oddzielenie go od ciemności,
2 Dnia stworzył ziemie i wode
3 Dnia stworzył Rośliny i Zwierzęta <---- I tutaj pojawia sie problem !!!
5 Dnia – stworzenie zwierząt wodnych i latających,
6) Dmoa stworzenie zwierząt lądowych i człowieka,
I teraz uwaga jak przebiegał proces tworzenia człowieka
Według biblii został stworzony z glin więc naszła mnie taka konkluzja co mogło pójść nie tak.
I teraz korzystamy z metodyki inżynierii wstecznej .
Murzyny są zawsze agresywne i ciągle mówią SHIT co na polski znaczy gówno.
I teraz pytanie jak gówno mogło dostać sie do człowieka lub stać sie człowiekiem jako tako.
!! I jest na to rozwiązanie zagadki !!
Być może jak bóg lepił człowieka z gliny był ciężko zapracowany, no wiadomo tysiące różnych zwierząt i roślin gatunki podgatunki
stworzenie takiej ilości rzeczy w ciągu tygodnia to mega dużo roboty więc możliwe że był przemęczony z tylu obowiązku w tak krótkim czasie.
A wiadomo że jak jest dużo roboty i jest presja to nie trudno o pomyłki
Pewnie podczas lepienia człowieka z gliny musiało sie zakraść jakieś zwierzę bo pamiętajmy że bóg je stworzył przed człowiekiem i to ów zwierzę albo nasrało do samej gliny albo obok i przepracowany Jezusek wrzucił to gówno razem z gliną do pieca i tak powstał ciemnoskóry podobny do człowieka Nigger który ciągle mówi SHIT bo to jego fundament powstania na wzór człowieczeństwa choć nie ma on zawile wspólnego z prawdziwym człowieczeństwem



A co stworzył Dnia czwartego ?