18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam wieści z brazylisjkiej żabki

SuchyHarry • 2020-08-21, 20:32
Hłe hłe



Cytat:


Sieć supermarketów w Brazylii przeprosiła za to, w jaki sposób potraktowana została śmierć jednego z jej pracowników. Ciało mężczyzny przykryto parasolami i otoczono pudełkami, a sklep pozostał otwarty - poinformowała w czwartek agencja AFP. - Najwyraźniej ludzie nie są nic warci - powiedziała żona zmarłego.

53-letni Manoel Moises Cavalcante był przedstawicielem handlowym firmy, która współpracuje z siecią supermarketów. Zmarł w piątek na zawał serca w sklepie w Recife.

Sklepu nie zamknięto. Ciało zmarłego leżało na podłodze od godz. 7:30 do g. 11. W tym czasie obok zwłok 53-latka przewijały się tłumy klientów.



Lokalna spółka zależna francuskiej sieci Carrefour podała, że przestrzegała wytycznych, aby nie przenosić ciała. "Carrefour przeprasza za niewłaściwy sposób, w jaki poradził sobie ze smutną i nieoczekiwaną śmiercią" - napisała firma w oświadczeniu, które opublikowano w środę.



źródło: polsatnews.pl

Noside

2020-08-22, 10:17
Taka sieć. U nas też wymagają takiej mentalności za najniższą krajową przy murzyńskim zapie**olu, żeby móc potem wyj***ć miliony na marży, przekrętach podatkowych i zniżkach dla dużych firm.

kamillo16

2020-08-22, 10:37
No ale umarł to umarł, o co chodzi.

mar173

2020-08-22, 11:38
życie sensu nie ma, życia mu nie przywrócimy a sklep istotny dla żyjących, klienci mają produkty, sklep zarabia. Martwi mnie jedynie smrodek rozkładającego się ciała.

Sobut16

2020-08-22, 11:50
handlowcy to nie ludzie

yatoya

2020-08-22, 14:32
Myślicie, że w tych hiperkołchozach ludzkie życie ma jakieś znaczenie? I tak dobrze, że zakryli, bo mogli go pokroić i na mięsny do lodówki wpie**olić.

Essent

2020-08-22, 16:14
KebabRemover napisał/a:

katolickie scierwo unizone wobec zydostwa. chrystuska sobie wyj***li na skale a pot nim patola jak sk***ysyn. jak nie nawidze zydow tak nigdy u nich czegos takiego by nie bylo, u kazdego ani jednego zyda. a w katolstwie, ukr zdychnie to go janusz na przystanek wywozi nieprzytomnego bo na czarno robil, sk***ysyny, niewolnicy pieniadza, zgnile smierdzace przegnite od srodka smiecie ktorymi zadzi pieniadz, ot katolstwo, i moga mowic ze nie wierza w boga ale od malego obchodza boze narodzenie, takie wychowanie, ploteczki na bloku i taka jedna ta samoa mentalnosc. najwieksze sk***ienie pieniadzem u katolstwa, szczegolnie czarnego afrykanskiego katolstwa, potem azjatyckie scierwo nie wiem w co nawet wierza, i hinudy, potem biale katolstwo a najwiekszy postep kolejno prawdziwy islam w stylu arabii saudyjskiej, bialy protenstantyzm, i zydostwo
inaczej to ume : szanowanie siebie i innych
jesli chodzi o spolecznosci/narodowosci najbardziej szanujace zarazem siebie i rodakow to bedzie kolejno
czarne katolstwo < zolte scierwo < hindusy < biale katolstwo < islam a'la ZEA i Arabia Saudyjska < bialy protestantyzm /jehowi na rowni < zydostwo
i brazylia to jest duze wymieszanie czarnego katolstwa z bialym katolstwem, jakby w polsce bylo chocby 40 % murzynow mieli bysmy to samo. dlatego u tych sk***ysynow jest gorzej niz u zoltych bydlakow. nie wiem gdzie gorzej brazylia 50/50 czarne/biale katolstwo czy meksyk 100 % latynoskie katolstwo ale bez watpienia sa to najgorsze patolgie swiata xD i przypadek ze tak katolskie? nie sadze?



Ja się tak zastanawiam , kto dał ci piwo za te wypociny.Ale już wiem, masz podwójne konto inbecylu :kawa:

P.S. Zapomniałem dopisać, że jak nie jesteś trolem to jesteś imbecylem i człowiekiem bez możliwości normalnej wypowiedzi .
Czyli jednak imbecyl.
Nie było pytania :homer:

mystery0987

2020-08-22, 21:20
W tych krajach życie to taki sam towar jak paczka fajek.

pyjter

2020-08-23, 11:35
Nie kapuję, zyjemy w społeczeństwie gdzie ludzi traktuje się jak gówno codziennie, nagle oburzenie bo to zobaczyli na własne oczy? Ale chyba i tak nie doszło. Prezesi spółki przeprosili na facebooku, i biznes kręci się dalej, może za miesiąc kolejny mercedesik? Czy naprawde ktoś myślał, ze ich interesuje jakiś robol w sklepie?