18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam w UK

phrontch • 2020-06-24, 12:22
Biali zachowują się jak murzyny





jasypan

2020-06-24, 12:25
Pewnie był rasistą, dlatego.

pankruk

2020-06-24, 14:45
Przyczyna widoczna z daleka. Dwa morświny biją atrakcyjną, szczupłą dziewczynę. Kompleksy wzięły górę nad rozsądkiem.

joeblacktwo

2020-06-24, 15:59
Miejmy nadzieję że to lewary vs lewary

Alfurbar

2020-06-24, 17:30
Dobrze ze typ podszedł poważnie do sprawy i nie przestał dmuchać balona.

romansja

2020-06-24, 17:38
Portsmouth moje miasto takie piękne

paero123

2020-06-24, 22:16
romansja napisał/a:

Portsmouth moje miasto takie piękne



A to w tle to meczet?

Wiewór

2020-06-24, 22:50
phrontch napisał/a:

Biali zachowują się jak murzyny



Znaczy generalnie to angielskiego plebsu nie zalicza się do białych ludzi

:-D

Tzn. na pewno nie robi tego ten kto chociaż raz był w ukej.

chorym

2020-06-24, 23:34
kienzler napisał/a:

Przyczyna widoczna z daleka. Dwa morświny biją atrakcyjną, szczupłą dziewczynę. Kompleksy wzięły górę nad rozsądkiem.



nie wiem gdzie ty tam wylapales w ogole jakas atrakcyjna i szczupla a co dopiero dziewczyne

siedlik

2020-06-24, 23:37
Wybija jej BLM z glowy.

Lam3rZ

2020-06-25, 00:06
ja tam uwazam, ze dobrze zrobili, jak murzyni atakuja bialych w grupie, to i powinno to isc w druga strone, oko za oko, zab za zab.
jebac czarnych i gnoic ich.
wg mnie powinni jeszcze troche poskakac po jej glowie

Macx83wwww

2020-06-25, 00:08
Ofiara 20 letnia Rebecca doznała złamania nosa i szczęki, jej oprawczynie 22 i 25 latka przebywają w areszcie.

URAGE

2020-06-25, 02:30
Lam3rZ napisał/a:

ja tam uwazam, ze dobrze zrobili, jak murzyni atakuja bialych w grupie, to i powinno to isc w druga strone, oko za oko, zab za zab.
jebac czarnych i gnoic ich.
wg mnie powinni jeszcze troche poskakac po jej glowie



Jebnij się w ten pusty łeb, może ruszy ci to mózg do działania. Nie ma k***a znaczenia kolor skóry, jak jesteś śmieciem to jesteś śmieciem. Nie ważne kto komu skacze po głowie, jak człowiek leży i go napie**alasz butem po łbie to nie wart jesteś wdychanego tlenu. Napie**alać się to jedno, drugie próbować zabić. To nie wojna, a jakieś babskie zatargi o gówno. Debilki powinny spędzić resztę życia nak***iając w kamieniołomach, tak samo gangusy-dindunafiny murzyny i biali suprematyści. Wszyscy jednakowo ch*ja warci.


Adae

2020-06-26, 02:12
Przypominam, ze Anglicy mieszkaja na wyspie, na ktora ludzie dostali sie w trakcie epoki lodowcowej, przez 100 000 lat zyli na tej wyspie w odosobnieniu, w szarych warunkach, jedzac bloto i nie ewoluujac. W tym samym czasie, ludy Europejskie rozwijaly sie, do momentu rozpoczecia podrozy.

Najpierw Rzymianie, bez najmniejszego problemu zniszczyli chaty z blota i patykow i nory (to nie byly ziemianki) tubylczych Brytyjczykow i wprowadzili w stu procentach wlasna kulture. Po upadku Rzymu, wszystko jeblo, zostala klasa plebsu i klasa panow, czyli pochodnych od Rzymian.

Pozniej najazdy wikingow i inwazja Normanow, i scenariusz powtorzony, bez zadnego problemu przejeto kontrole nad rodowitymi Brytyjczykami. Klasa panow w tym momencie skladala sie z Rzymian i Normanow, klasa nizsza z mieszancow, no i plebs czyli rodowici Brytyjczycy.

I tak pozniej jeszcze kilka razy. W zwiazku z tym systemem, klasy wyzsze nie mieszaly i nie mieszaja sie z plebsem, zeby nie brudzic swojej krwi. Owoce rodowitych Brytyjczykow widzimy na filmie. Polecam jakiekolwiek materialy i artykuly o weekendzie w Manchesterze, Liverpoolu, Leeds czy Notingham. Sa to piekne dowody na istnienie ewolucji.