18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie małe fale.

Elalex • 2016-11-19, 14:51
Jak w temacie , takie małe fale :idzwch*j:


SirMajkel

2016-11-19, 15:06
ciekawe co ile udrażniają kibel w tej latarni morskiej. Ja bym tam walił ze strachu cały czas :P

tranzystor

2016-11-19, 15:52
SirMajkel napisał/a:

ciekawe co ile udrażniają kibel w tej latarni morskiej. Ja bym tam walił ze strachu cały czas :P




Przecież to jest bezobsługowa latarnia na główce falochronu.

ro...........24

2016-11-19, 19:17
Człowiek jest zajebisty ale natura jeszcze bardziej

białywęgorz

2016-11-19, 22:39
Gdzie to się znajduje, ta latarnia tam w ogóle jeszcze stoi?

Mors_Nigra

2016-11-19, 23:19
Morze to coś przerażającego i niewymownie pięknego.

Insaner

2016-11-20, 01:18
To jest właśnie fajne. W dzisiejszych czasach ludzie żyją pod kloszem, nieświadomi życia, świata który ich otacza. Pożary umiemy gasić, większość chorób leczyć. Na co dzień nie spotykamy się z praktycznie żadnymi niebezpieczeństwami poza tymi, które sami dla siebie stwarzamy. Niektórych 'postępowych' nawet zagrożenie w postaci agresji werbalnej przeraża, bo w końcu nikt nie ma prawa nas obrażać - równość ras, płci, LGBT. Myślimy, że jesteśmy panami tego świata, ujarzmiamy co się da po to, aby służyło naszym potrzebom. Ważne, żeby był dostęp do WiFi i facebooka.
Tymczasem nasza planeta, która pozwala nam na sobie żyć jest w stanie unicestwić wszystkich i wszystko z dnia na dzień. Zatopić kontynenty, spalić cały tlen, stopić powierzchnię ziemi. Zawalić miasta, zamrozić nas, eksplodować. Erupcja wielkiego wulkanu pod Yellowstone może praktycznie zresetować ludzkość bez żadnego pytania o zgodę, czy też negocjacje. Gigantyczne trzęsienie ziemi i wielkie tsunami może z kolei cofnąć nas w rozwoju o kilkaset (lub kilka tysięcy) lat w ciągu kilku dni :)

Kaznox

2016-11-20, 12:38
Oklamales, wcale nie takie male :roll: