18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki zabawny nurzynek

marynarz88 • 2020-06-30, 16:05
Wymagany język wroga!
Poziom klasa "0"


NataliaW

2020-06-30, 21:37
Tu chyba nikt nie wie co on powiedział, ale większość osób udaje madrych, że niby jednak wie

żmij

2020-06-30, 21:41
boo napisał/a:

Ktos przetlumaczy?





Noside napisał/a:

Wolne tłumaczenie: Jan z Czarnolasu



Zapytał go skąd pochodzi. A on powiedział, że ze Szwarcwaldu. Czyli z Czarnego Lasu.

boo

2020-06-30, 22:33
żmij napisał/a:

Zapytał go skąd pochodzi. A on powiedział, że ze Szwarcwaldu. Czyli z Czarnego Lasu.


Wielkie dzieki

wszystkomoge

2020-06-30, 22:36
Jak wygra Trzaskoś to będziemy mieli wielu takich murzynków u nas w kraju:)

żmij

2020-06-30, 22:37
boo napisał/a:

Wielkie dzieki



Nie za ma co ;)

PhantomMask

2020-07-01, 12:03
boo napisał/a:

Niedoj***na byla twoja matka. Wysrala pozniej takiego niedojeba jak ty. To juz k***a pytania zadac nie mozna zeby jakis cwe* sie nie przyj***l? Nie kazdy sie uczyl niemieckiego



Sądząc po tekście twoja matka zahaczyłeś gimnazjum, czyli niemiecki pewnie był....pozostaje niedoj***nie :krejzi:

Korek2812

2020-07-01, 12:28
boo napisał/a:

Ktos przetlumaczy?



-Woher kommst du?
- Ich komme aus Schwarzwald

--Skąd pochodzisz?
-Z Czarnego Lasu

Schwarzwald =pasmo Górskie w Niemczech, zlepek wyrazów Schwarz - czarny i Wald - las

boo

2020-07-01, 17:55
PhantomMask napisał/a:

Sądząc po tekście twoja matka zahaczyłeś gimnazjum, czyli niemiecki pewnie był....pozostaje niedoj***nie



Sadzac po twoim niedoj***niu, twoja matka byla rzeczywiscie niedoj***na. Nie wiem co to gimnazjum. Jestem rocznik 83 a w szkole mialem wybor jakiego jezyka chce sie uczyc debilu.

Korek2812 napisał/a:

-Woher kommst du?
- Ich komme aus Schwarzwald
--Skąd pochodzisz?
-Z Czarnego Lasu
Schwarzwald =pasmo Górskie w Niemczech, zlepek wyrazów Schwarz - czarny i Wald - las



Wielkie dzieki

pankruk

2020-07-01, 19:58
~DMT napisał/a:

Badenia-Wirtembergia (Baden-Württemberg)
Wbijajcie śmiało, Polaków szanują, murzynów i turków trzymają na smyczy... Potwierdzone info.



Ostatnio byłem w Berlinie, w dzielnicy Stary Spandau i poszedłem sobie na kebab. W środku sporo ludzi, w ogródku piwnym też i sobie usiadłem właśnie na dworze. Po kilku minutach przychodzi starszy gościu z obsługi, z wyglądu raczej pochodzenia bliskowschodniego i powiedział, że ma dla mnie inny stolik i żebym się przesiadł bo obok mnie siedzą mieszkańcy taboru i on nie chce żeby w jego restauracji coś komuś zginęło.