18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki to ma dobrze

aduss122 • 2016-03-07, 00:40

Tyle chętnych cipek a on nic...
:idzwch*j:

ps. nie zwracajcie uwagi na pie**olenie....

SedeS

2016-03-07, 02:11
Co było na zakrystii pozostaje na zakrystii. :D Piwko leci.

MiszkaZubow

2016-03-07, 08:51
Chcą się modlić, modlą się, chcą Tadkowi wpychać koperty to niech wpychają i ch*j komu do tego.

nowynick

2016-03-07, 09:04
MiszkaZubow napisał/a:

Chcą się modlić, modlą się, chcą Tadkowi wpychać koperty to niech wpychają i ch*j komu do tego.



tak długo jak ksiądz nie wyciąga łap po nasze podatki, nie wpierdziela się do tworzenia ustroju świeckiego państwa i nie wypowiada na kogo milionowa armia babć powinna głosować wypaczając kolejne już wybory nic nam do tego...

a ponieważ ksiądz zamiast zajmować się religią i Bogiem wpie**ala się we wszystko wymienione powyżej to jest to jednak nasza sprawa...

cys23

2016-03-07, 10:20
k***a, chrześcijaństwo (nowy testament) a głównie nauki jezusa to piękna ideologia - miłość do bliźniego, początki szanowania kobiet i dzieci, skromność i pokój. Taki ruch hipisów sprzed 2000 lat. A dzisiaj zrobili sobie z tego biznes i wyciągają tylko łapy po koperty.

Stary testament to stek bzdur, który miałby zostać zmieniony lub wyłączony z życia religii :krejzi:

Murgen

2016-03-07, 10:20
Bał się, że ktoś mu sygnet zwinie.

Ma...........gw

2016-03-07, 10:58
Chętnie dołączyłbym do gildii złodziei, ale przeszkadza mi celibat :(

iamthelaw

2016-03-07, 11:26
Tadek nie lubi jak go w jego kobietę całują.

Mom and Death

2016-03-07, 11:37
Zacytuję pewnego użytkownika youtube:

Cytat:

Zaj***łbym te starą k***e gdybym mógł i nasrał do gardła


wojtekjaruzelski

2016-03-07, 11:50
Nie wrzucaj tutaj filmów tych pedałów z YT, przypominam ,ze to jest sadistic k***a jego mać.

Gruby Brzuch

2016-03-07, 11:58
Jak dla mnie normalne zachowanie.
Kim on jest, żeby go ludzie po rękach całowali,
więc nie pozwala na to. Zwykła skromność.
:amused:

Avangardus

2016-03-07, 12:11
Hadouken dziadu hahaha :D

Ace

2016-03-07, 12:30
Te stare mohery zachowują się jakby co najmniej z papieżem się spotykały. A ta świecka k***a to nikt inny jak biznesmen, który wpie**ala się ze swoimi tłustymi łapami wszędzie gdzie tylko poczuje zapach pieniądza. Za 20 milionów zabranych na walkę ze smogiem murzyński ch*j w dupę po pachy Rydzykowi i kaczce.

Johnny135

2016-03-07, 12:44
nowynick napisał/a:



tak długo jak ksiądz nie wyciąga łap po nasze podatki, nie wpierdziela się do tworzenia ustroju świeckiego państwa i nie wypowiada na kogo milionowa armia babć powinna głosować wypaczając kolejne już wybory nic nam do tego...

a ponieważ ksiądz zamiast zajmować się religią i Bogiem wpie**ala się we wszystko wymienione powyżej to jest to jednak nasza sprawa...



Nie wiem o jakim księdzu mówisz, ale nie życzę sobie żeby taka sp***olina jak ty ciągnęła kasę z naszych podatków, dzieliła swoimi poglądami na forum i wpie**alała się do polityki wypaczając kolejne wybory. Jasne?