18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki przyjaciel to prawdziwy skarb

Salieri16000 • 2019-11-15, 17:41
Film nakręcony 10 listopada w mieście Zunyi, w prowincji Guizhou, pokazuje mężczyznę wbiegającego na scenę, na której pary rywalizowały w konkursie całowania- następnie mężczyzna zatrzymuje się przed kobietą i... kilkukrotnie ją policzkuje:



Według lokalnych raportów mężczyzna jest szefem kobiety, a także najlepszym przyjacielem jej męża. Ponieważ kobieta chciała wygrać nagrodę, poszła na ten konkurs z nieznajomym, chociaż jej mąż i jej szef na to nie zezwalali.

Według doniesień mężczyzna przeprosił społeczeństwo, za zamieszanie jakiego narobił na scenie.

Muhannad

2019-11-15, 18:02
Mogłeś to zapętlić jeszcze 5 razy :evil: :evil: :evil: :evil:

Salieri16000

2019-11-15, 18:09
Muhannad napisał/a:

Mogłeś to zapętlić jeszcze 5 razy



Piszesz to z takimi wyrzutami, jakbym ja zmontował ten filmik...

McQurwa

2019-11-15, 18:32
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, mamy odczynienia z mężem, szefem i nieznanym mężczyzną
To jak Trójca święta, trzy osoby w jednej :lol:

PieronJasnySzlag

2019-11-15, 19:23
Skandal żeby tak przedmiotowo traktować kobiete. Myśle że feministki z tego kraju już wyszły na ulice i ostro protestują... a nie, czekaj... :D

r061071

2019-11-15, 20:03
pies albo ogrodnik

Czerstwy

2019-11-15, 21:40
McQurwa napisał/a:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, mamy odczynienia z mężem, szefem i nieznanym mężczyzną
To jak Trójca święta, trzy osoby w jednej



A My tu chyba mamy do czynienia z debilem, idiotą i bezmózgiem, takie 3 osobowości w jednej postaci, a żadna z nich nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem

ProVVe

2019-11-15, 22:25
Czerstwy napisał/a:

A My tu chyba mamy do czynienia z debilem, idiotą i bezmózgiem, takie 3 osobowości w jednej postaci, a żadna z nich nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem



Hahah śmiechłem. Pewnie dlatego, że też nie czaję jak ludzie nie potrafią czytać. Ciekawi mnie zawsze jak im szło z lekturami... Np "Dym" chyba 11 stron i po przeczytaniu czarna j***na dziura i nie wiadomo kto z kim dlaczego :-D i nawet streszczenie nie pomagało hahaha

PS. Szef pakował jak swojej po pysku :-) taki kumpel to skarb

Ruchaczbobu

2019-11-15, 22:44
ogólnie gejowe

a ogółem to jak typ się rodzi z typiary to dotyka c*pki i nie jest na 100% gejem i tak jak ja gdy się spuczczę w moją maniure podczas okresu to też wychodzę a wtedy mam ch*ja napuchniętego strasznie i wtedy zabieram się za masaż psiochy a film mi się nie podoba ogółem pozdrawiam wojtka z poznania

adam_lens

2019-11-16, 00:57
Taki szef to skarb :)

wojtek95do

2019-11-16, 21:02
Ale się wk***ił. Aż się wrócił, żeby poprawić.