topic

Taki przygotowany do zadymy...

_Yarko_ • 2019-05-15, 07:46
...,ale tego nie przewidział.


poligon6

2019-05-15, 08:16
PO jeszcze potrafiła pacyfikowac zadymiarzy, górników czy motłoch na 11 listopada. Teraz to się z nimi cackają. Łezka w oki sie kreci jak napie**alali do pijanych kiboli z ostrej amunicji.

nowynick

2019-05-15, 08:17
ja to nie rozumiem tych idiotów, USA notuje największy wzrost gospodarczy od kilkudziesięciu lat nie prowadząc wojny, zablokowali napływ muzułmanów (migrowali z Afryki przez Meksyk), wznowiono kilkaset zakładów dając pracę setkom tysięcy ludzi. Trump mężem stanu to może nie jest, ale jest poważany na arenie światowej, gdzie się nie pojawi za kilka miłych słów podpisuje kontrakty na miliardy USD. O co im k***a chodzi?

kickyourheadoff

2019-05-15, 08:50
@ up

o to, że zawsze zbierze się ktoś chcący wypłynąć jako obrońca uciśnionych, a do niego dołącza banda baranów mająca poczucie uczestnictwa w czymś wielkim

na każdej demonstracji są mąciciele, ideowcy i barachło chcące pobić się z Policją lub coś podpalić

r061071

2019-05-15, 08:51
napisz jeszcze ze przez mexyk docieralo ufo i koreanczycy z polnocy a co do okresu pokoju to ameryka jeszcze takiego nie miala odkad wywalczyla niepodleglosc zas za peło zgadza sie byl totalitaryzm /mam pytanie czy wy mieszkacie w toruniu na plebanii czy zj***liscie ze szpitala?

skywalker75

2019-05-15, 09:51
nowynick napisał/a:

ja to nie rozumiem tych idiotów, USA notuje największy wzrost gospodarczy od kilkudziesięciu lat nie prowadząc wojny, zablokowali napływ muzułmanów (migrowali z Afryki przez Meksyk), wznowiono kilkaset zakładów dając pracę setkom tysięcy ludzi. Trump mężem stanu to może nie jest, ale jest poważany na arenie światowej, gdzie się nie pojawi za kilka miłych słów podpisuje kontrakty na miliardy USD. O co im k***a chodzi?To jest rodzaj socjotechniki, który polega na stworzeniu obywatela konsumenta, wyznającego istotne wartości lewicowe, takie jak możliwość publicznego r*chania swojego homopartnera na róznych paradach, bezdyskusyjne prawo do zabijania swoich dzieci, vegan or die, parytety dla czarnych i kobiet, wyprzedaż telewizorów w black friday, muslim are ok. itp I układ był taki : my wam dajemy te prawa, ale sprawy takie jak : ekonomia, bezpieczeństwo , polityka międzynarodowa, gospodarka, wiara , i generalnie możliwość kręcenia lodów, zostawiacie nam i naszym ludziom. I tacy obywatele są w stanie wyjść na ulicę, zainspirowani przez jeszcze bardziej oderwanych od rzeczywistości celebrytów i walczyć o te prawa tak jakby miały one jakakolwiek wartość . Nie zwracając jednocześnie uwagi na poważną politykę i zmiany czy decyzje mające dużo większe znaczenie dla ich przyszłości

Szparas

2019-05-15, 12:40
nowynick napisał/a:

ja to nie rozumiem tych idiotów, USA notuje największy wzrost gospodarczy od kilkudziesięciu lat nie prowadząc wojny, zablokowali napływ muzułmanów (migrowali z Afryki przez Meksyk), wznowiono kilkaset zakładów dając pracę setkom tysięcy ludzi. Trump mężem stanu to może nie jest, ale jest poważany na arenie światowej, gdzie się nie pojawi za kilka miłych słów podpisuje kontrakty na miliardy USD. O co im k***a chodzi?W Rosji też mieli olbrzymi wzrost gospodarczy i poprawę warunków życia. Komunisci nie walczą o dobre narodu, walczą albo z chorej idei albo w celu zdobycia władzy.

Cryo

2019-05-15, 12:52
nowynick napisał/a:

ja to nie rozumiem tych idiotów, USA notuje największy wzrost gospodarczy od kilkudziesięciu lat nie prowadząc wojny, zablokowali napływ muzułmanów (migrowali z Afryki przez Meksyk), wznowiono kilkaset zakładów dając pracę setkom tysięcy ludzi. Trump mężem stanu to może nie jest, ale jest poważany na arenie światowej, gdzie się nie pojawi za kilka miłych słów podpisuje kontrakty na miliardy USD. O co im k***a chodzi?Zapytaj o to samo kodziarzy. Politycy zawsze będą wykorzystywać najbardziej naiwnych do swoich brudnych gier.

woytasw

2019-05-15, 13:06
Strzał w orzechy

Wiewór

2019-05-15, 13:26
Booom nutshot! Dobrze wycelowane! :lol:

Siberian_Meat_Grinder

2019-05-15, 14:55
ma szczęście, że wyłapał z kuli pieprzu, a nie z "chrabąszcza", bo z wora nie byłoby co zbierać :)

"chrabąszcz":pepperball:


kwasny10

2019-05-15, 16:10
Musiało trafić centralnie w jajo, nie chce nawet sobie wyobrażać jak po chwili musiał go napie**alać brzuch.

Owlman

2019-05-15, 20:34
poligon6 napisał/a:

PO jeszcze potrafiła pacyfikowac ... motłoch na 11 listopada. ..Abrax ci się na konto włamał czy przekonał Cię analem?
PanAdamSam

2019-05-15, 22:05
poligon6 napisał/a:

PO jeszcze potrafiła pacyfikowac zadymiarzy, górników czy motłoch na 11 listopada. Teraz to się z nimi cackają. Łezka w oki sie kreci jak napie**alali do pijanych kiboli z ostrej amunicji.Obudź się łajzo, bo się zesrałaś. Nikt do nikogo nie strzelał z ostrej amunicji, zachowaj te fantazje dla siebie. Notabene, dlaczego teraz nie są pacyfikowani zadymiarze z KOD, obywateli RP czy inne k***y blokujące z niepełnosprawnymi budynki sądowe? Takich to powinno się siekierami po głowach napie**alać.

Smoku

2019-05-15, 22:59
Ciapak odeskortował swojego bohatera w ustronne miejsce. Zapewne będzie mu rozmasowywał bolące jaja...