18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki problem to nie problem

Nikt_nie • 2020-02-13, 21:02
Proste pytanie i jeszcze prostsza odpowiedź :D


T3RMINATOR

2020-02-13, 21:03
Opcja Bi, czyli raz dziewczynka raz chłopaczek żeby życie miało smaczek.

Widocznie nawet bycie pedałem jest lepsze niż bycie ze swoją starą.

mygyry

2020-02-13, 21:08
k***a poraz setny ten sam żart, dlaczego ludzie nieudolnie próbują powtarzać to samo

żmij

2020-02-13, 21:26
Pyta, czy gość chce zostać ze swoją żoną do końca życia, czy wybiera pszczołę.
Option bee.
Wybrał pszczołę.
Nie ma za co.

Nikt_nie

2020-02-13, 21:45
T3RMINATOR napisał/a:

Opcja Bi, czyli raz dziewczynka raz chłopaczek żeby życie miało smaczek.
Widocznie nawet bycie pedałem jest lepsze niż bycie ze swoją starą.



Haha, zmieniłeś mój punkt widzenia na ten żart albo nie żart ? O.o opcja Bi ?? !! :p

nectovelius

2020-02-13, 22:02
T3RMINATOR napisał/a:

Opcja Bi, czyli raz dziewczynka raz chłopaczek żeby życie miało smaczek.
Widocznie nawet bycie pedałem jest lepsze niż bycie ze swoją starą.


Masz kulawe tłumaczenie... jakby powiedział "be" to byś uznał, że barany/kozy r*cha :?:

Nikt_nie

2020-02-13, 22:07
nectovelius napisał/a:

Masz kulawe tłumaczenie... jakby powiedział "be" to byś uznał, że barany/kozy r*cha



Ale to jest słabe fest człowieku :/ ani śmieszne, ani mądre, ani żadne... Necrofiliusie... xD

marcino_zly

2020-02-13, 22:14
B.b b b.



Tak mialo być.
B. B b b.

Angevil

2020-02-13, 22:43
Drogi sadisticu wraz z jego sp***oloną częścią użytkowników:
Powiedz mi szczerze, co nowego czeka mnie jutro na twoim portalu?
Przypomnicie mi występ Edyty Górniak śpiewającej hymn? A może niemieckiego chłopca tłukącego klawiaturę? No słucham, bo widząć obecna formę i biorąc pod uwagę fakt, że nie wszyscy cały dzień i noc spędzają w piwnicy w Austrii i mają dostęp do internetu a co za tym idzie są w miarę na bieżąco z każdym popularnym żartem... zastanawiam się jaki suchar wykopiecie jutro tym razem z odmętów internetu.
Może Cygan z Łodzi? Dawno tego nie widziałem, istna karuzela śmiechu.

Nikt_nie

2020-02-13, 22:55
Angevil napisał/a:

Drogi sadisticu wraz z jego sp***oloną częścią użytkowników:
Powiedz mi szczerze, co nowego czeka mnie jutro na twoim portalu?
Przypomnicie mi występ Edyty Górniak śpiewającej hymn? A może niemieckiego chłopca tłukącego klawiaturę? No słucham, bo widząć obecna formę i biorąc pod uwagę fakt, że nie wszyscy cały dzień i noc spędzają w piwnicy w Austrii i mają dostęp do internetu a co za tym idzie są w miarę na bieżąco z każdym popularnym żartem... zastanawiam się jaki suchar wykopiecie jutro tym razem z odmętów internetu.
Może Cygan z Łodzi? Dawno tego nie widziałem, istna karuzela śmiechu.



Uuuuuu, komuś kupa w majty wpadła.

A tak btw, jak znasz, widziałeś, kiedyś się śmiałeś, to po co teraz wbijasz na komentarze ? Szukasz atencji? Jaki to Ty jesteś internetowy i że wszystko widziałeś i że wogole stare to wszystko i cały portal to g.

Chlopie , nikogo nie obchodzi że siedzisz sam w domu, bez kolegów ani nawet psa i przeglądasz całymi dniami internety. Jak widzisz część ludzi jednak tematu nie zna (ze mną wlacznie) a Ty płaczesz jak baba xD


Idź sobie na pudelka pokomentuj , tam napewno Cię ktoś zauważy, wyciągnie kieszeń ze spodni , Ty ja chwycisz i Cie przytuli do klaty i już nikt Ci nie fiknie xD


:oops:

Angevil

2020-02-13, 23:06
Nikt_nie napisał/a:

Uuuuuu, komuś kupa w majty wpadła.
A tak btw, jak znasz, widziałeś, kiedyś się śmiałeś, to po co teraz wbijasz na komentarze ? Szukasz atencji? Jaki to Ty jesteś internetowy i że wszystko widziałeś i że wogole stare to wszystko i cały portal to g.
Chlopie , nikogo nie obchodzi że siedzisz sam w domu, bez kolegów ani nawet psa i przeglądasz całymi dniami internety. Jak widzisz część ludzi jednak tematu nie zna (ze mną wlacznie) a Ty płaczesz jak baba xD
Idź sobie na pudelka pokomentuj , tam napewno Cię ktoś zauważy, wyciągnie kieszeń ze spodni , Ty ja chwycisz i Cie przytuli do klaty i już nikt Ci nie fiknie xD



Hihi kupa w majty hihi ale śmiesznie napisał hihi całymi dniami przeglądam internetu hihi dokładnie tam jak mówisz hihi ale śmieszek z ciebie. A tak w ogóle to mocne słowa jak na 8 latka.
Jak cię bawią takie żarciki na sadistic, gdzie oczekuje się nagrań z krojenia skóry na żywym ciele, to może ty wróć już na ten swój pudelek.

Nikt_nie

2020-02-13, 23:14
Angevil napisał/a:

Hihi kupa w majty hihi ale śmiesznie napisał hihi całymi dniami przeglądam internetu hihi dokładnie tam jak mówisz hihi ale śmieszek z ciebie. A tak w ogóle to mocne słowa jak na 8 latka.



Wiesz ... przemyślałem wszystko, trochę mi głupio że Ci doj***łem :( więc po krotkim namyśle uznałem że jak Ci nie pasuje to zapraszam wypie**alać na pudelka w trybie natychmiastowym :)

Angevil napisał/a:

Hihi kupa w majty hihi ale śmiesznie napisał hihi całymi dniami przeglądam internetu hihi dokładnie tam jak mówisz hihi ale śmieszek z ciebie. A tak w ogóle to mocne słowa jak na 8 latka.
Jak cię bawią takie żarciki na sadistic, gdzie oczekuje się nagrań z krojenia skóry na żywym ciele, to może ty wróć już na ten swój pudelek.



P.s.

Drogi Kretynie :) idź na dział HARD jak chcesz się trzepać do "Krojenia skóry na żywym ciele" :)

Nellum

2020-02-14, 05:02
dlaczego posty typu "było" zostają usuwane? rozumiem, że trzeba dać duplikat ale jak nie mogę znaleźć to w czym problem?