18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka sytuacja w Jędrzejowie

Chodowca • 2017-10-01, 21:01
przejazd kolejowy z zaporami bez zapór :)



PA...........SM

2017-10-01, 21:25
Kto nigdy nie zaspał, niech pierwszy rzuci kamień :) No cóż... dróżnik też człowiek :)

Chodowca

2017-10-01, 21:27
Kto nigdy nie zachlał, niech pierwszy rzuci kamień :) No cóż... dróżnik też człowiek :)

Insaner

2017-10-01, 21:32
Otwarte rogatki nie upoważniają do przejazdu przez tory bez zwolnienia i sprawdzenia czy aby na pewno nie nadjeżdża pociąg... nic nie daje 100% pewności. Równie dobrze taki dróżnik może zasłabnąć w budce, albo jakimś cudem zablokuje się mechanizm opuszczający szlabany. Gdyby kierowcy używali czasem mózgu to nigdy na żadnym przejeździe nie doszłoby do wypadku.

coldblood16

2017-10-01, 21:32
k***a, prawie się chłopu udało nam zrobić przyjemność :-( Piwo za próbę dla Pana dróżnika.

jazeck

2017-10-01, 22:05
No co... mgła była... Tak przy okazji to już zazwyczaj bombardierzy odpowiadają za takie rzeczy a nie dróżnicy...

tigerqaz

2017-10-01, 22:23
Dróżnik to rasowy sadol. Pewnie akurat zasiedział się na tej stronie :D

mazga50

2017-10-01, 22:29
Insaner napisał/a:

Otwarte rogatki nie upoważniają do przejazdu przez tory bez zwolnienia i sprawdzenia czy aby na pewno nie nadjeżdża pociąg... nic nie daje 100% pewności. Równie dobrze taki dróżnik może zasłabnąć w budce, albo jakimś cudem zablokuje się mechanizm opuszczający szlabany. Gdyby kierowcy używali czasem mózgu to nigdy na żadnym przejeździe nie doszłoby do wypadku.



W takiej mgle to i tak kicha.

Windrelh

2017-10-01, 22:38
Aż napiszę swój pierwszy post od 2012 roku i tylko ze względu na to, że jest to moje rodzinne miasto.

Otóż, tłumaczenia odnośnie tego incydentu były takowe: "A bo prądu nie było, a jak się zorientowałam to polazłam ręcznie opuścić, ale nie miałam kluczyka, to się wróciłam po niego no i wtedy prąd wrócił, to poszłam normalnie zamknąć szlaban no i jak se tak szłam to samochody przejechały i PUCIONG też przejechał i wtedy szlaban zareagował."

Z tym, że kilka razy była podobna sytuacja w ciągu paru dni i też były wytłumaczenia odnośnie braku zasilania.

Więc z jednej strony byłby fajny materiał( w końcu coś by się działo w tym smutnym jak p*zda mieście) a z drugiej coś faktycznie mogło być na rzeczy, skoro kilka dni było podobnie, ale mogli też to załatwić w inny sposób, postawić ostrzeżenia, albo dróżnicy powinni wychodzić i zatrzymać ruch.

petru23

2017-10-01, 22:39
a ta ciuchcia to sobie mogła tak zapie**alać?

manson__

2017-10-01, 23:11
jazeck napisał/a:

No co... mgła była... Tak przy okazji to już zazwyczaj bombardierzy odpowiadają za takie rzeczy a nie dróżnicy...


Mógłbyś przybliżyć definicję owych 'bombardierów'? Wiki jako definicje podaje nazwy firm + stopień wojskowy, wujek google brzęczy o tych pierwszych, a ojciec nie pracował w kolei. Bukzapłać z góry.

Chodowca

2017-10-01, 23:30
@ up

to chyba pilot ale nie wiem co on ma wspólnego


KlinikaAborcyjna

2017-10-01, 23:44
Te pendolino tak szybko zapie**ala że automatyczne rogatki nie nadążają :kawa:

greony12

2017-10-02, 01:50
@up to nie sp***olino, to produkt od pesy