18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka sytuacja na poddaszu

ZieleTDH • 2019-04-05, 22:29
Dzień dobry. Dziś z okazji ładniej pogody wybrałem się na działkę. Na poddaszu taka oto sytuacja. Teraz pytanie do Was. Co to jest za zwierz? Przyczyna i czas zgonu? CSI Sadistic


Więcej:
spoiler

JolkiPolkiPL

2019-04-06, 17:20
Alien wylądował na ziemi i masz teraz to coś zdechło bo mamy zanieczyszczony tlen.

Nanbawwk

2019-04-06, 17:30
Kunolis albo kunofretka

Seavitia

2019-04-07, 09:47
Aleo napisał/a:

Kot. Czas: co najmniej rok. Przyczyna: nie da się precyzyjnie określić bez szczegółowych oględzin
Tak, jestem pato.
Ty na tą działkę raz na 10 lat chodzisz? Tam musiało dobrze j***ć jak się rozkładał.



Niekoniecznie musiało j***ć. Swego czasu zauwazyłam pewna ciekawostke - przy odpowiednich warunkach - czyli przede wszystkim - cień i w miarę sucho (w miarę - bo chodzi o rozkład, a nie mumifikacje) no i odpowidnia wentylacja - to trupa nie czuć praktycznie w ogóle - do momentu gdy się go nie ruszy.


Co do przyczyny zgonu - że konał w męczarnaich i stąd otworzony pysk - bzdura. Żuchwa wisi sobie na zawiasach - do jej obsługi służą mięśnie i więzadła - do tego, żeby japa była otwarta wystarczy, że nie zostanie zamknięta po oddechach agonalnych. Część roboty robi grwatitacja, resztę - rozkład, gd tkanki pod wpływem odwodnienia się kurczą

Liton

2019-04-07, 17:23
Ssaki identyfikuje się po wzrorze zębowym. To najpewniej kot.

SuchyHarry

2019-04-09, 19:43
To jakaś polska wersja "Smętarza dla zwierzaków"?

ZieleTDH

2019-05-04, 21:16
Pamiętacie jeszcze tą sytuacje z poddasza? Znalazlem na kompie fote, też u mnie na działce. Takiego zwierza z rozwaloną głową miałem. Zrobiłem fote. Czy to może być to samo zwierze co znalazłem szkielet? lata temu to miało miejsce październik 2015