18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Po...........ia

2019-06-29, 19:39
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że poziom dwutlenku węgla jest regulowany przez rośliny.Jesli jest go więcej one go wpie**olą, urosną większe i to będzie jedyna zmiana.

krasnal_hałabała

2019-06-29, 19:47
freaky napisał/a:

Jak słyszę "walka ze zmianami klimatu", to przypomina mi się ten rzymski cesarz, który wypowiedział wojnę Posejdonowi i wysłał armię żołnierzy nad brzeg oceanu, by ci nak***iali mieczami w fale.



To był Kaligula.

edek.bajzel

2019-06-29, 20:07
i już Merkelowa ma większą derylkę niż zazwyczaj,
ja tylko czekam aż ją zwiążą pasami

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-29, 21:05
sidian napisał/a:

Uwielbiam czytać komentarze pod takimi tematami. Zwłaszcza że jak się tych wszystkich komentujących do kupy zrzuci, to wychodzi na to, że nie przeczytali nawet jednej pracy naukowej. Opierają się tylko na doniesieniach medialnych, które nie mają nic wspólnego nawet z tym, co mówią zwolennicy teorii o katastrofalnej antropogenicznej zmianie klimatu.
Nie ma czegoś takiego jak darmowa energia - ani ze słońca ani z wody, wiatru, fal morskich czy rzecznych prądów. Każda energia ma swoją cenę w pracy, sprzęcie i infrastrukturze. Niemcy na razie z każdym procentem OZE, który dokładają do puli zużywanej energii, płacą coraz więcej za prąd. Teraz, w związku z tym, że planują zamknięcie siedmiu reaktorów atomowych, odkopują stare kopalnie węgla brunatnego, bo wiedzą, że ze słońca tej energii nie wezmą. Czy "weżną", jak to określiłeś.
Każda złotówka wsadzona w wiatraki i panele słoneczne to kompletne marnotrawstwo. Cała ewolucja naszej cywilizacji szła w kierunku jak najwyższej gęstości źródeł energii. Już kiedyś mieliśmy energię tylko ze słońca i wiatru. Ba, nawet przez kilka tysiącleci. I nie żyło się wcale fajnie. Przyszłością jest energia atomowa i może, kiedyś w przyszłości, fuzyjna. Do czasu przejścia w całości na te źródła energii spokojnie starczy nam paliw kopalnych.



Dzisiaj już wkład w energie odnawialną ze zwierciadeł to 1% wkładu 99% darmowej energii.Najwięcej mld włożyły w tą technologie Arabowie Chiny i zamierzają inwestować jeszcze więcej po to żeby się nie opłacało wiesz.Wszystkie kraje będą wygaszać swoje reaktory po to żeby im się nie opłacało,a Polacy będą budować elektrownie atomową,którą zaraz będą wygaszać,bo pobór energii z źródeł odnawialnych co 5 lat jest kilkanaście razy wydajniejszy.Ale co tam polski czopek będzie harował na złote pałace putina i dusił.umierał w dymie.Dla Polski atom jest drogi bo wszystko trzeba kupić do produkcji tej energii poza granicami.10-15 lat temu myślałem tak samo jak ty,ale rzeczywistość się zmieniła,więc trzeba się dostosować,a nie tkwić w błędzie,bo sytuacja cie przytłoczyła, twoja wizja świata to już fikcja.Przez takich jak ty Polska jest bieda krajem i robi krok do przodu i dwa do tyłu,przez takie myślenie zaściankowe,zamiast być asertywny lepiej siedzieć w bieda gównie no nie?

longfly

2019-06-29, 21:14
znow atakują telewizje zjebow i musza sie tu popluc ze to wina lewakow oczywiscie

silwerbalk

2019-06-30, 08:43
Tvp.
Oni k***a tak na serio to to już nawet nie jest śmieszne...
Ale serio jak chcieliście walczyć z zmianami klimatu to trzeba było to robić z 60 lat temu... A teraz to za późno możemy tylko próbować to,, łagodzić,, albo znaleść se nową planete to osiedlenia.... Ale zmiany klimatu były zawsze i będą tylko zostały przez nas,, lekko,, przyśpieszone :-D a ludzie już myślą wielkie wymieranie pustynie itp a tu taki ch*j z tego jest bo to potrwa tak z 50 do 100 lat może nawet więcej zleci zanim planeta zmieni się w lodową skałe... :->

Bedejot

2019-06-30, 09:35
Taka to robota.





jazeck

2019-06-30, 12:27
Brakuje tylko jego czerwonych oczu i pomalowanych na czarno rzęs uf.