18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ks...........ak

2010-06-03, 21:54
Hehehe, ale jest strach przed zwycięstwem Kaczyńskiego w wyborach. :) A podobno to oszołom, nic nie wart politycznie... więc czego tu się bać?

Kampania wyborcza, czy raczej anty-wyborcza, kwitnie na sadisticu.

peniseusz

2010-06-03, 22:06
materiał dobry wh*j! KKK i słońce peru :)
no k***a! i ludzie to kupowali :facepalm:

donwasyle

2010-06-04, 00:04
WoW w Polsce żyło się lepiej niż u mudżinów :D

Magik2501

2010-06-04, 00:28
Nie no koleś idealnie naśladuje słynnego lektora :D Nawet tak jak on dokładnie wymawia każdą literkę zdania :D

Słońce Peru!

Heh i fajnie, że koleś porusza sprawę tego, że PO oddało wydobycie gazu amerykańcom :) Takie działanie w firmach jest prawnie karane, ale spoko :)

BTW nie mogę się doczekać jakiś zjebów, którzy zaczną się sp***alać, że ten film to PiSowa propaganda :D Na pewno się taki oszołom trafi.

tr...........aj

2010-06-04, 00:40
Nieeeno, jak można obrażać w tak szyderczy sposób Donka? Przecież to mowa nienawiści i PiSowski jad! Zobaczycie, gajowy wygra i zrobi z wami porządek faszystowscy jątrzyciele! Jak pan marszałek gajowy wygra, to zobaczycie, woda spłynie do morza i skończą się śmiechy z tuskowych cudów!

mackie

2010-06-04, 00:56
dla mnie porównanie obecnego rządu z propagandą lat 50tych jest w ch*j chybione. wystarczy natomiast włączyć wiadomości tvp1 lub pospieszlsiego aby zasmakować bolszewickej dialektyki w najgorszym wydaniu.

johny87

2010-06-04, 00:58
Magik2501 napisał/a:


Heh i fajnie, że koleś porusza sprawę tego, że PO oddało wydobycie gazu amerykańcom



jak polacy nie potrafia wydobywac tego gazu to co? ma dalej lezec pod ziemia i sie konserwowac? O.o
pomysl zanim cos napiszesz - amerykance dadza technologie i beda go wydobywac, ale to dalej jest nasz gaz.

czasy "co znalazlem to moje" albo "co sam wykopie to moje" sie dawno skończyly -.-

chetek

2010-06-04, 09:41
johny87 - nie no, masz rację, po co ma się marnować, skoro Amerykanie mogą sobie na tym zarobić. Z tego, co czytałem, przygotowanie odpowiedniej technologii przez polskie firmy jest kwestią kilku lat i wtedy mielibyśmy dla polskiej gospodarki nie 1% zysku, a powiedzmy 70% (odliczając koszta technologii). Jest różnica?

woland

2010-06-04, 10:16
Jak to się dzieje, że w internecie jest tyle poparcia dla pisu, a jak patrzy się na sondaże, czy wyniki ostatnich wyborów, to jest ich dużo mniej? chyba znam odpowiedź. Otóż elektorat pisu to w większości nieudacznicy, którzy nie pracują(ciężko po podstawówce) i mają dużo czasu na tego typu śmieszną propagandę. A hasła typu słońce peru już się znudziły. Wolę słońce peru niż kolejnego kartofla.

Kolejnego bo z poprzedniego zrobiło się puree :D

Magik2501

2010-06-04, 11:17
johny87 - a to tak wiele marzyć o rządzie, który zamiast oddawać prawo do wydobycia za JEDEN procent wartości sam będzie go wydobywał i miał STO procent? Amerykańce mają technologię, ale wbrew pozorom Polacy to też mocno odkrywczy naród (ścigaliśmy się z Japońcami w kwestii wynalezienia laseru, mało brakło a byśmy wygrali i byłaby tu teraz Japonia (tylko biała) a na Okinawie itp Polska (tylko w dodatku skośna), także myślę, że bez problemu dalibyśmy radę ten gaz samemu wydobyć.
No ale jak rządzi PO, a do wyboru mamy jeszcze PiS i SLD to ten kraj nie ma prawa się rozwijać.

tr...........aj

2010-06-04, 11:43
Problem z łupkowym gazem, jest taki, że ta technologia jest jeszcze w powijakach, a złoża w Polsce mogą być przeszacowane dwudziestokrotnie. Pewne patenty i tak musielibyśmy kupić. Ale Odpuszczenie tematu to typowe dla Donka. Nie chce niczego sp***olić, więc sie niczego nie tyka. Ale to jest zachowanie c*pki a nie męża stanu.

Marian Paździoch

2010-06-04, 11:47
i ch*j. Lepszy Kaczyński niż Komorowski. pie**olony przyjaciel putina i eurocwe*i


verial18

2010-06-04, 12:08
k***a komuchy j***ne, taka Polska bedzie jak bedziecie na komuchow glosowac! Zdrajcy Narodu

suchy777

2010-06-04, 12:46
verial18, Marian Paździoch - oto przykład wyborcy PiS. Sami sobie robicie opinię.