18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Taka malutka

~Beny • 2019-11-20, 23:37
A taka straszna


~DMT

2019-11-20, 23:51
Nigdy nie rozumiałem i do tej pory nie mogę pojąć tego fenomenu, dlaczego laski tak reagują na myszy...

Jak k***a można się bać czegoś, co nie jest jadowite, szkoda którą może Ci co najwyżej wyrządzić, to rozerwany naskórek, a do utylizacji nie potrzeba być mistrzem sztuk walki, ani ważyć 100+. Jeden przytup i znika... :roll:

michu225

2019-11-21, 01:13
Darcie mordy godne piwka

swampman

2019-11-21, 02:08
~DMT napisał/a:

 ~DMT • Wczoraj 23:51



pewnie wzorce z kreskowek

~kotka_w_piwnicy

2019-11-21, 04:38
DMT napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem i do tej pory nie mogę pojąć tego fenomenu, dlaczego laski tak reagują na myszy...
Jak k***a można się bać czegoś, co nie jest jadowite, szkoda którą może Ci co najwyżej wyrządzić, to rozerwany naskórek, a do utylizacji nie potrzeba być mistrzem sztuk walki, ani ważyć 100+. Jeden przytup i znika...



Mają wstrętne obleśne ogony. nie są straszne tylko odrażające. No ale ja jakoś nie uciekam. To w końcu mój wróg naturalny.

garfil

2019-11-21, 05:49
Jak slonica w cyrku:D

jebacgowno

2019-11-21, 07:41
kotka_w_piwnicy napisał/a:

Mają wstrętne obleśne ogony. nie są straszne tylko odrażające. No ale ja jakoś nie uciekam. To w końcu mój wróg naturalny.



Obleśne ogony?
Obleśne to są babskie wymówki byle tylko chłopu nie zrobić gały jak prosi, a nie mysie ogony.

gnojarz

2019-11-21, 13:20
@kotka_w_pinicy myszki są słodziutkie, małe i piękne, nie to co jakieś obleśne kocury czy odrażające feministki czy p0lki


~DMT

2019-11-21, 15:51
kotka_w_piwnicy napisał/a:

Mają wstrętne obleśne ogony. nie są straszne tylko odrażające.



Rozwiń temat, co w nich jest obleśne, bo dalej nie kumam...

Kumpel od lat hoduje dusiciele, nie raz byłem u niego na karmieniu, sam im tam szczury/myszy wrzucałem, za ogon trzymając właśnie i jakoś nic obleśnego w tym nie zauważyłem... :roll:

misiopysio123

2019-11-21, 20:41
kotka_w_piwnicy napisał/a:

Mają wstrętne obleśne ogony. nie są straszne tylko odrażające. No ale ja jakoś nie uciekam. To w końcu mój wróg naturalny.



Tja, myszy mają obleśne ogony, ale zrobienie glonojada z ust jest już trendi.
Obleśne to jest robienie glonojada z ust, malowanie brwi markerem, naciąganie skóry twarzy, wypychanie policzków, tyłka, cycków itp, aby zatrzymać ulotną młodość.
Obleśne są wyblakłe, niedokładne, rozłarzące się przed tłuszcz tatuaże w przeróżnych miejscach, czy haluksy powstające przez nagminne noszenie szpilek, bo kompleksy ze wzrostem w pustym łbie.
Farbowanie włosów, gdy sie nie ma siwych też jest poj***ne i bez sensu.

Ogon myszy przy tym co laski ze sobą wyrabiają aby się oszpecić to jest nic.

TrisK

2019-11-22, 15:59
E tam. Nie wszystkie. ja tam lubię gryzonie, nawet hodowałam, pająki też mi niestraszne. Jak się można bać czegoś tak maleńkiego, albo brzydzić. Pająk też człowiek. Myszy są cute i kawaii. O...

CadZZil

2019-11-22, 21:20
Chyba słyszałem "sp***alaj" ;)

Pawko1

2019-11-23, 14:43
dobry materiał do filmu o morderczej myszy.