18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Taka historyjka

Eiksyt • 2021-03-31, 19:48
Wpiszcie w google

"j***ny śmieć nie żyje"

... kliknij szukaj mózgu

St...........on

2021-04-01, 23:05
KIRA napisał/a:

Wolę 2mln Ukraińców i Ukrainek niż 10 k tych małp.
Znam kilku Ukrainćów porządni przyjechali za praca fajni ludzie a 2 moich znajomych z poprzedniej roboty pobrało się z Ukrainkami .



Spoko, ja pracuję z Filipińczykiem, Nigeryjką i wolę ich od wszystkich Polek/Polaków j***nych konfliktowców, podpie**alaczy, dupolizów, kombinatorów, próżniaków, spiskowców razem wziętych, co jak coś im nie pasi to do szefa boją sie wyskoczyć a za jego plecami opie**alaja mu dupę :amused:

Pogadamy jak wypra Cie z roboty :amused: i bedziesz musiał zapie**alać za ich stawki ,zeby się utrzymać :amused:

atocha8

2021-04-02, 20:06
KIRA napisał/a:

Wolę 2mln Ukraińców i Ukrainek niż 10 k tych małp.
Znam kilku Ukrainćów porządni przyjechali za praca fajni ludzie a 2 moich znajomych z poprzedniej roboty pobrało się z Ukrainkami .



Jeszcze Ci bokiem wyjdą !!!! zgadzasz się na ukrów to będziesz miał jeszcze na dokładkę murzynów !!!!

mit2

2021-04-02, 22:42
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

wolę ich od wszystkich Polek/Polaków j***nych konfliktowców, podpie**alaczy, dupolizów, kombinatorów, próżniaków, spiskowców razem wziętych, co jak coś im nie pasi to do szefa boją sie wyskoczyć a za jego plecami opie**alaja mu dupę


Ciekawą masz rodzinkę, nie powiem...

14.Gumiś

2021-04-03, 16:52
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

szacuje się ,że w Polsce do 2025 roku będzie ok.2mln Ukrów



Do 2025 2 mln ukrów? Gościu nie wiem jakie są statystyki i co tam podają w tym twoim tvpis ale 2mln to już teraz mamy lub troche poniżej więc się obudź i wyjdź z dupy


St...........on

2021-04-03, 22:09
14.Gumiś napisał/a:

Do 2025 2 mln ukrów? Gościu nie wiem jakie są statystyki i co tam podają w tym twoim tvpis ale 2mln to już teraz mamy lub troche poniżej więc się obudź i wyjdź z dupy



Małe sprostowanie ;) sram na pis i po- od 89'. Oficjalne statystyki, nie oficjalnie każdy wie ,że może być już ich nawet i 3 mln dzisiaj. Tak,że nie spinaj dupy.

mit2 napisał/a:

Ciekawą masz rodzinkę, nie powiem...



Rodzinkę? Moja rodzinka wyłupała by wam oczy szabesgoju, za oddanie władzy żydom z pis i po :amused: , bardziej od zydów nie trawię polskich zdrajców narodu polskiego, j***nych judaszy sprzedjących się jak k***y za 500 srebrników i 13 emerytury, by żudzi mogli wami zarządzać.

bolek483

2021-04-03, 23:27
Niby już nie dział, ale:




mit2

2021-04-05, 13:58
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Rodzinkę? Moja rodzinka wyłupała by wam oczy szabesgoju, za oddanie władzy żydom z pis i po , bardziej od zydów nie trawię polskich zdrajców narodu polskiego, j***nych judaszy sprzedjących się jak k***y za 500 srebrników i 13 emerytury, by żudzi mogli wami zarządzać.


No przecież przedstawiłeś nam swoich bliskich, o tutaj:
Cytat:

j***nych konfliktowców, podpie**alaczy, dupolizów, kombinatorów, próżniaków, spiskowców


St...........on

2021-04-05, 14:27
mit2 napisał/a:

No przecież przedstawiłeś nam swoich bliskich, o tutaj:



Dobra, skończ pie**olić szabesgoju.