18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka fajna dupeczka...

Barnellini • 2020-09-14, 15:16
...a tak przekombinowała :shock:

Poniżej opis tłumaczony przez google więc nie spinajcie dupy o błędy językowe.
LJUBLJANA, Słowenia - W piątek sąd w Słowenii skazał 22-letnią kobietę na dwa lata więzienia za celowe odcięcie jej ręki piłą tarczową w celu złożenia fałszywego roszczenia ubezpieczeniowego.

Sąd okręgowy w Lublanie powiedział, że Julija Adlesic zgodziła się ze swoim chłopakiem na odcięcie jej lewej ręki powyżej nadgarstka w ich domu w stolicy na początku 2019 roku. Została uznana za winną próby oszustwa ubezpieczeniowego.

Mniej więcej rok wcześniej podpisała umowy z pięcioma różnymi firmami ubezpieczeniowymi - poinformował sąd. Kobieta miała zebrać ponad 1 milion euro, około połowę zapłacono natychmiast, a resztę w regularnych miesięcznych ratach.

Jej chłopak został skazany na trzy lata więzienia, a jego ojciec na rok kary w zawieszeniu.


Hollow_Man

2020-09-14, 15:21
Kto zrobi z tego kawał o blondynce?

T3RMINATOR

2020-09-14, 15:33
O k***a!!! Ludzie to mają nasrane w głowach.

Czytając tekst myślałem że jakaś menelica i na wódkę potrzebowała

freaky

2020-09-14, 15:34
Czytałem o tym parę dni temu. Nietypowe w takich sytuacjach zachowanie dziewczyny sprawiło, że personelowi medycznemu zapaliła się czerwona lampka, gdy poszkodowana przyjechała do szpitala bez utraconej kończyny, którą przecież można byłoby przyszyć. Z kolei uwagę śledczych przykuł fakt, że dzień przed zdarzeniem jej chłopak miał szukać w internecie informacji o protezach ręki.

sothis

2020-09-14, 15:35
Hollow_Man napisał/a:

Kto zrobi z tego kawał o blondynce?



Odważna, twarda i wyrachowana. Ja w jej wieku to zastanawiałem się czy w piątek to po uczelni iść gdzieś z kolegami, czy jednak na ryby. A kawał z tego robić? Ty ze swoją dziewczyną najpoważniejszy plan na życie jaki zorganizowaliście to pewnie wino do kolacji a później seksy... I to w sumie jest smutne, a nie śmieszne. Wiesz, jak w powiedzeniu
'Twardzi ludzie tworzą dobre czasy,
Dobre czasy tworzą słabych ludzi,
Slabi ludzie tworzą ciężkie czasy,
Ciężkie czasy tworzą twardych ludzi"
I tak to się toczy....
A jakie czasy tworzysz Ty, to sam sobie odpowiedz.

Halman

2020-09-14, 15:52
Hollow_Man napisał/a:

Kto zrobi z tego kawał o blondynce?



też czekam na jakiegoś geniusza który przypadkiem pie**olnie jakieś niezamierzone arcydzieło....

Hollow_Man

2020-09-14, 15:54
sothis napisał/a:

Odważna, twarda i wyrachowana. Ja w jej wieku to zastanawiałem się czy w piątek to po uczelni iść gdzieś z kolegami, czy jednak na ryby. A kawał z tego robić? Ty ze swoją dziewczyną najpoważniejszy plan na życie jaki zorganizowaliście to pewnie wino do kolacji a później seksy... I to w sumie jest smutne, a nie śmieszne. Wiesz, jak w powiedzeniu
'Twardzi ludzie tworzą dobre czasy,
Dobre czasy tworzą słabych ludzi,
Slabi ludzie tworzą ciężkie czasy,
Ciężkie czasy tworzą twardych ludzi"
I tak to się toczy....
A jakie czasy tworzysz Ty, to sam sobie odpowiedz.



no powiem ci ze to powiedzenie które mi tu zacytowałeś pasuje idealnie do tej laski jej partnera i ojca. Ona nie ma przedramienia, on ma 3 lata wiezienia ojciec rok . a ja siedzę w domku pije winko z moja dziewczyną która może mi zwalić konia albo lewa albo prawa, ojciec na emeryturze popija sobie piwko siedząc na tarasie a nie w więzieniu, no jednak jestem miękki i nie wyrachowany. Mogłem powiedzieć ojcu żeby mojej dziewczynie odj***ł nogę siekiera i zgarnęli byś my odszkodowanie. A tak to co dobra praca, dom, rodzina, wakacje, człowiek się cieszy z życia ale okazuje się ze jest miękki i mało wyrachowany.

freaky

2020-09-14, 15:56
Hollow_Man napisał/a:

Kto zrobi z tego kawał o blondynce?



Do chirurga podbiega zrozpaczona blondynka:
-Panie doktorze, nie mam jednej ręki!
-Nie prawda. Pani właśnie ma jedną rękę hehe.

Halman

2020-09-14, 15:56
Hollow_Man napisał/a:

a ja siedzę w domku pije winko z moja dziewczyną która może mi zwalić konia albo lewa albo prawa.



dowcip o wyimaginowanej blondynce chyba się liczy...?

sothis

2020-09-14, 16:31
Hollow_Man napisał/a:

no powiem ci ze to powiedzenie które mi tu zacytowałeś pasuje idealnie do tej laski jej partnera i ojca. Ona nie ma przedramienia, on ma 3 lata wiezienia ojciec rok . a ja siedzę w domku pije winko z moja dziewczyną która może mi zwalić konia albo lewa albo prawa, ojciec na emeryturze popija sobie piwko siedząc na tarasie a nie w więzieniu, no jednak jestem miękki i nie wyrachowany. Mogłem powiedzieć ojcu żeby mojej dziewczynie odj***ł nogę siekiera i zgarnęli byś my odszkodowanie. A tak to co dobra praca, dom, rodzina, wakacje, człowiek się cieszy z życia ale okazuje się ze jest miękki i mało wyrachowany.



Zaryzykowali i nie wyszło. Równie dobrze mogło wyjść i mieliby 'zarobiony' pierwszy milion na start. I w perspektywie wspiecie się po drabince społecznej tak wysoko, że musieliby się bardzo pochylić żeby napluć na przeciętnego sadystę.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-14, 17:29
Miałem to wrzucić, ale trochę nygus jestem i mnie uprzedziłeś...

sothis napisał/a:

Zaryzykowali i nie wyszło. Równie dobrze mogło wyjść i mieliby 'zarobiony' pierwszy milion na start. I w perspektywie wspiecie się po drabince społecznej tak wysoko, że musieliby się bardzo pochylić żeby napluć na przeciętnego sadystę.



k***a ale bez łapy??? pie**olę tak zdobyty milion...

Noside

2020-09-14, 17:39
Wyszło niezręcznie. Jako, że jest blondynką to urypała nie tę rękę. Teraz podpisy się nie zgadzają i stąd cała afera. Macie swój dowcip bakłażany.

ad3k77

2020-09-14, 17:51
Teraz się nauczy robić prawą xD

chorym

2020-09-14, 17:54
Hollow_Man napisał/a:

Kto zrobi z tego kawał o blondynce?



-Blondynka przypadkowo ucina sobie reke
na to jej chlopak:
- pieknie.. teraz to jedynie bedziesz mogla klaskac jajami

boo

2020-09-14, 19:46
Glupia c**a. Ciekawe ktore z nich wpadlo na tak zajebisty pomysl. Za dwa lata bedzie jeszcze dosyc mloda, moze zrobic kariere jako dupodajka