18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Taka akurat nie za mądra, w sam raz...

Halman • 2022-09-22, 09:19

sprowadziła się do parteru i opublikowała to w social mediach...

XTralala

2022-09-22, 09:56
Teraz Ciebie na tiktoki jebło? Halman uspokój się nie daj się ponieść emocjom da ch*ja wafelka

turor

2022-09-22, 10:59
XTralala napisał/a:

Teraz Ciebie na tiktoki jebło? Halman uspokój się nie daj się ponieść emocjom da ch*ja wafelka



Pomyliły mu się portale, tam też ma konto vip :D

Hetman_Wielki

2022-09-22, 12:13
takie mocne by swiat to ogladal, ja pie**ole

dogip

2022-09-22, 12:14
Takie mamy społeczeństwo, tzw minealsów. Tik-tok, youtuberzy, instragamerzy. Wcześniej pokolenie emo, jeszcze wcześniej pokolenie neo (neostrada). Nie boję się napisać - to rodzice takich sk***iałych obywateli wychowują.
Wychowywałem się w czasie bez tych technologii. Uczyłem się z książek i wiedzy nauczycieli i profesorów. To co od nich otrzymałem i własnego dotychczasowego doświadczenia i rozwoju nauki (tak - wiedzę aktualizuję) przekazuję moim córkom (11 i 17 lat).
System edukacji już dawno leży, uczą (dosadniej- wpajają) tego co mają w programie, aby potem tę wiedzę uzupełniać na płatnych korkach.
One korzystają z tych idiotycznych portali i śmieją się oglądając tych przygłupów.
Reasumując - jako rodzic dbaj o swoje dzieci, naucz tego co sam się nauczyłeś, rozmawiaj z dzieckiem, tłumacz, dyskutuj, naucz ciężkiej pracy za młodu. To zaowocuje.

Halman

2022-09-22, 12:21
dogip napisał/a:

To zaowocuje.



ty im tego zabraniasz a ja jestem pewien że córeczki tym bardziej chciałby być np youtuberkami gdzie pie**olą o niczym (np że były dziś na zakupach w galerii) i mają swoje wierne fanki i co gorzej jakiś podejrzanych fanów wpłacających im pieniądze żeby sie czuły zobowiązane

dogip

2022-09-22, 12:34
Halman napisał/a:

ty im tego zabraniasz a ja jestem pewien że córeczki tym bardziej chciałby być np youtuberkami gdzie pie**olą o niczym (np że były dziś na zakupach w galerii) i mają swoje wierne fanki i co gorzej jakiś podejrzanych fanów wpłacających im pieniądze żeby sie czuły zobowiązane



Jeszcze raz przeczytaj to co napisałem. Nie zabraniam. One same widzą debilizm tego świata i nie chcą w to wchodzić. Dlaczego? Bo mają rodziców, którzy nimi potrafią się zająć i zachęcić do odkrywania świata takim jakim jest (podróże, nauka przez zabawę), a nie życia w wirtualnym świecie. Wystarczy tylko od małego zachęcać do odkrywania.

ShamimaBegum

2022-09-22, 13:49
You could see it coming
Można było zobaczyć, że nadchodzi

Zbysław

2022-09-22, 15:49
Piwo za tiktoka

PabloSkills

2022-09-22, 16:42
Ona ma dobrze dawać, po to ją stworzono.

damian15snk

2022-09-22, 16:57
dogip napisał/a:

Jeszcze raz przeczytaj to co napisałem. Nie zabraniam. One same widzą debilizm tego świata i nie chcą w to wchodzić. Dlaczego? Bo mają rodziców, którzy nimi potrafią się zająć i zachęcić do odkrywania świata takim jakim jest (podróże, nauka przez zabawę), a nie życia w wirtualnym świecie. Wystarczy tylko od małego zachęcać do odkrywania.



Ale jakby ci 4 latek zarabiał 20 mln USD rocznie na filmikach z rozpakowywaniem zabawek ( jak np chiński gowniak ) to byś zmienił zdanie. Czy też byś mu zabronił?

:mrgreen:

~McSadol

2022-09-22, 19:33
Ta też nie za mądra , ale całkiem ładna ...