18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka akcja z Lądku Zdroju...

Halman • 2020-06-26, 11:30

koleś nagrywał z daleka to się w centrum wydarzeń znalazł... :amused:
[/b]

zbynekmaslanka

2020-06-26, 11:44
Fajna analogia do obecnego kryzysu koronawirusowego ... "smichy hihy bo to gdzieś daleko ... aż tu nagle "

Szelma

2020-06-26, 12:03
Stoisz sobie autem ktore sobie kupiłes lub nawet inni wydają większą czesc kasy by sprawić sobie auto ktore im sie podoba lub nawet spełnili marzenie az tu nagle jakieś gówno ci biega po dachu i ch*j blacha powyginana bo kto ci odda nie wiem może ubezpieczycieli ok... ale no w takim momencie to chce sie wyjsc z auta i najebac temu co skacze i tym policjantom... Na moje policjant powinien zrobic wszytko by takiego zjeba polozyc na glebę ma chronić innych przed takimi odchylami jesli nie stosuje sie do pierwszych poleceń to znaczy ze na w dupie a wtedy powinno wkroczyć dozwolone wszelkie środki i byl by spokój z biegającymi małpami czy nacpanymi gównami nie mówię o strzeleniu z broni palnej ale powinni wszystko uzyc by obezwładnić frajera dla mnie to glupota majac na wyposażeniu dosłownie wszystko a nic nie mozna uzyc bo zaraz pozwy do sadu za co ze frajer lata po ulicy i szakeje albo czarny tłucze auto a później oskarża policjanta bo ten go gazem poczęstował chore to jest jesli coś odpie**alasz i nie odpowiadasz łagodnie i nie stosujesz sie do poleceń powinni w ciebie policja ładować wszystko co mają aby tylko szybko sprawnie obezwładnić gówno i zapakować do paki

hamusq

2020-06-26, 12:14
Szelma napisał/a:

Stoisz sobie autem ktore sobie kupiłes lub nawet inni wydają większą czesc kasy by sprawić sobie auto ktore im sie podoba lub nawet spełnili marzenie az tu nagle jakieś gówno ci biega po dachu i ch*j blacha powyginana bo kto ci odda nie wiem może ubezpieczycieli ok... ale no w takim momencie to chce sie wyjsc z auta i najebac temu co skacze i tym policjantom... Na moje policjant powinien zrobic wszytko by takiego zjeba polozyc na glebę ma chronić innych przed takimi odchylami jesli nie stosuje sie do pierwszych poleceń to znaczy ze na w dupie a wtedy powinno wkroczyć dozwolone wszelkie środki i byl by spokój z biegającymi małpami czy nacpanymi gównami nie mówię o strzeleniu z broni palnej ale powinni wszystko uzyc by obezwładnić frajera dla mnie to glupota majac na wyposażeniu dosłownie wszystko a nic nie mozna uzyc bo zaraz pozwy do sadu za co ze frajer lata po ulicy i szakeje albo czarny tłucze auto a później oskarża policjanta bo ten go gazem poczęstował chore to jest jesli coś odpie**alasz i nie odpowiadasz łagodnie i nie stosujesz sie do poleceń powinni w ciebie policja ładować wszystko co mają aby tylko szybko sprawnie obezwładnić gówno i zapakować do paki



A potem bedzie, że policja jest brutalna, bo Sebek ma prawo wyrazić siebie i swoje niezadowolenie.

luja27

2020-06-26, 12:15
Policjanci specjalnej troski :!:

Dmger

2020-06-26, 12:54
Lądek Zdrój? Chyba żyjesz w jakimś innym uniwersum.

TerrorDrone

2020-06-26, 14:05
Edynburg, Szkocja, nie j***ny Lądek Zdrój( bez obrażania mieszkańców).



Za dezynformacje sadolowej braci masz ch*ja a nie piwo.

Artixxxx

2020-06-26, 14:55
Taka akcja z Lądku Zdroju
Halman zmień ten opis bo sadole to Avengers oglądali a nie Miśia i mieszasz im w głowach



Halman

2020-06-26, 15:02
Artixxxx napisał/a:


Halman zmień ten opis bo sadole to Avengers oglądali a nie Miśia i mieszasz im w głowach


niech się gimnazjalny plebs do elity dostosowuje.. :krejzi:

ytrewqqwerty

2020-06-26, 15:51
Serio są tacy, którzy nie rozumieją Lądku Zdroju? :( co za młode pokolenie

wilkoala

2020-06-26, 17:48
Masz piwo za odniesienie do "Misia", uwielbiam ten film.

35i

2020-06-26, 18:15
wilkoala napisał/a:

Masz piwo za odniesienie do "Misia", uwielbiam ten film.



Mi się trochę przejadł, ale jako ciekawostkę napiszę, że mieszkam niedaleko miejsca, gdzie miś się zerwał z linki (Glinianki Sznajdra). Chodziłem tam z gówniakami na spacery.

Mr.ANALigator

2020-06-26, 19:32
mógł spryskiwacze włączyć ! to by sie poslizgnal