18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to powinno wyglądać

Barnellini • 2020-07-28, 20:56


Nie można się przecież ciągle dać zaskoczyć :)
Holendrzy mówią, że nawet osioł nie uderzy się 3 razy w tym samy miejscu więc panowie byli odpowiednio przygotowani na wizytę panów rodu DaSilva. Szkoda tylko, że nie mieli podstaw żeby ich odstrzelić na miejscu.

joeblacktwo

2020-07-28, 21:32
Tam to lepiej od razu armatę wycelowaną w klienta zainstalować

koxu42

2020-07-28, 21:42
Mieli podstawy odstrzelić ich na miejscu,ten po prawej sięgał po broń.

Imperator_Jan

2020-07-28, 21:50
PIĘKNIE ich zrobili. Podoba mi się.

Rozjebie

2020-07-28, 21:58
Strzelilibyście do tego w białej bluzie, gdyby po schwytaniu próbował uciekać? Kurde, ja nie wiem co bym zrobił...

Salieri16000

2020-07-28, 22:03
Barnellini napisał/a:

Tak to powinno wyglądać



Raczej tak to wyglądać nie powinno... Sklepikarz- pierwszy z lewej- prosi się o kalectwo. Nie dosyć, że ten baran celował do "klienta", z kaburą na broni, to jeszcze zdejmując ją, zasłonił lufę dłonią...


Zcarg

2020-07-28, 22:51
Tak już tu było kilka filmów w których osobnik nie zdążył wyjąć broni z kaburybi jest ich większość.

Mors_Nigra

2020-07-28, 23:34
hahahhaha nie wierzę! To może być inny sklep, ch*j wi, ale chyba już widziałem filmik z tego sklepu, jak jeden z klientów odj***ł gościa co chciał na sklepik napaść! Chce w to wierzyć, że to ten sam sklep!

danutta

2020-07-29, 05:23
Na komunistów i złodziei to jedyna metoda...

ja...........ka

2020-07-29, 10:07
Salieri16000 napisał/a:

Raczej tak to wyglądać nie powinno... Sklepikarz- pierwszy z lewej- prosi się o kalectwo. Nie dosyć, że ten baran celował do "klienta", z kaburą na broni, to jeszcze zdejmując ją, zasłonił lufę dłonią...



ale on był zabezpieczony chłopie, tak więc może sobie nawet trzymać lufe przy dupie

Salieri16000

2020-07-29, 14:40
jaskol66 napisał/a:

ale on był zabezpieczony chłopie, tak więc może sobie nawet trzymać lufe przy dupie



Ty jesteś jebnięty czy tylko wstrzymany umysłowo? Jaki jest sens mierzyć do typa z broni, z której nie możesz skorzystać, bo żeby jej użyć, musisz poświęcić kilka cennych sekund, aby ją z tej j***nej kabury wyjąć, a następnie przeładować i odbezpieczyć?! Rozumiem, że w międzyczasie, liczyłbyś na to, że śmiechem obezwładnisz przeciwnika- ale ten nie jest głupi i widząc osobę nieprzeszkoloną do użycia broni, w ułamku sekundy sięga po swoją i oddaje do ciebie dwa-trzy celne strzały. A ty geniuszu strategii, zasłaniając lufę własną dłonią- w stresie i pospiechu, przy odbezpieczaniu broni, mógłbyś sobie ją przestrzelić. No ale, ty wiesz lepiej, że takie wypadki z bronią się nie zdarzają...

YebaneDigidongi

2020-07-29, 14:57
Normalny kraj- każdy ma broń i nikt się nie zabija, bo napastnik boi się ofiary.
Chory kraj, bandyta zabija ofiarę, bandytę zabija policja, ale jest "bezpiecznie"

Rozjebie

2020-07-29, 17:28
YebaneDigidongi napisał/a:

Normalny kraj- każdy ma broń i nikt się nie zabija, bo napastnik boi się ofiary.
Chory kraj, bandyta zabija ofiarę, bandytę zabija policja, ale jest "bezpiecznie"



Czyli wg Ciebie tam gdzie jest powszechny dostęp do broni to jest git, a tam gdzie trzeba mieć pozwolenie to chory kraj?
No to w takim razie statystyka:
USA - Liczba ludności: 328 200 000 / Liczba zabójstw: 40 000 - co daje 0,012 %
Polska - Liczba ludności: 38 000 000 / Liczba zabójstw: 520 - co daje 0,00136 %

Wiec co ty pie**olisz, że normalniej/ bezpieczniej jest w USA? Jakie "nikt się nie zabija"? Tam jest k***a procentowo prawie 10 razy więcej zabójstw niż u nas.
W Polsce trzeba mieć jaja żeby kogoś zabić, bo jednak trzeba się zbliżyć do ofiary na zasięg noża i trzeba mieć trochę siły w bezpośredniej konfrontacji.
W USA można być niepełnosprawnym i kogoś zastrzelić

Essent

2020-07-29, 19:44
No i się zaczyna.Oglądają filmiki na sadolu i się zabezpieczają .Teraz co raz to mniej będzie strzelanin z napadów na sklepy :lol:

ja...........ka

2020-07-29, 20:28
Salieri16000 napisał/a:

Ty jesteś jebnięty czy tylko wstrzymany umysłowo? Jaki jest sens mierzyć do typa z broni, z której nie możesz skorzystać, bo żeby jej użyć, musisz poświęcić kilka cennych sekund, aby ją z tej j***nej kabury wyjąć, a następnie przeładować i odbezpieczyć?! Rozumiem, że w międzyczasie, liczyłbyś na to, że śmiechem obezwładnisz przeciwnika- ale ten nie jest głupi i widząc osobę nieprzeszkoloną do użycia broni, w ułamku sekundy sięga po swoją i oddaje do ciebie dwa-trzy celne strzały. A ty geniuszu strategii, zasłaniając lufę własną dłonią- w stresie i pospiechu, przy odbezpieczaniu broni, mógłbyś sobie ją przestrzelić. No ale, ty wiesz lepiej, że takie wypadki z bronią się nie zdarzają...



znawco zaj***ny za 5 złotych ty widzisz co on robi później? odbezpiecza po tym jak zdejmuje kabure ;)