18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to można protestować

~Angel • 2018-11-26, 14:14
Bo ceny paliw są wysokie więc pokaże dupę ;-)


bdzz

2018-11-26, 20:34
@up atakują płaskodupcami ?

Loaloa

2018-11-26, 21:54
Mówcie co chcecie, ale niezadowoleni z rządu Francuzi robią demonstracje, zadymy i strajki. Niezadowolone z rządu polactwo najwyżej ponarzeka w internecie, a potem zaciśnie zęby i będzie bulić drożej za wszystko.

senpuu93

2018-11-27, 05:18
@up

k***a, dlaczego muszę się z tobą zgodzić...

Ca...........on

2018-11-27, 05:28
Ja tu tylko zostawię taki pomysł na bezkrwawy protest - na przykład przed ambasadą Rosji, w ramach przeciwdziałania kordonowi policji, który uniemożliwia wyniesienie tych gnomów na taczkach i społeczne zamknięcie ambasady. Oczywiście nie zachęcam ;) Ale political-fiction ma wzięcie, więc lubię czasem się pobawić wyobraźnią ;)

- 2-3 tony profilów stalowych.
- kilku spawaczy i panów z szlifierkami kątowymi
- robi się podwójne fragmenty plastrów miodu z kółkami (żeby protestujący nie musieli ich nosić) - takie "klatki bezpieczeństwa" dla protestujących -- jeden sześciokąt na dole z kółkami, drugi na wysokości pępka
- do górnej części profilów wrzucamy magnesy neodymowe, żeby tłum "klatek" szedł w zwartej formacji i nie dało się go rozdzielić
- puszczamy tłum 200-300 osób w kombinezonach ochronnych, maskach przeciwgazowych i hełmach i ŻADNE siły poza wojskiem strzelającym ostrą amunicją tego nie powstrzymają

Koszt na jednego protestującego to około 500 zł na materiały (kółka, profile stalowe, szlifierki, spawarki, pręty, magnesy neodymowe). Obliczcie sobie sami, jak tanio można odzyskać demokrację.

Tak naprawdę każdego z nas byłoby na to stać.

Chwileczkę, zaraz wrócę :) Ktoś puka do drzwi :)

pablohasan

2018-11-27, 08:57
Jezu, jak ja dawno nie r*chałem...

IOI

2018-11-27, 08:58
@Caramon ale wiesz ze ruscy maja w ambasadzie zolnierzy uzbrojonych w bron automatyczna i w dupie maja twoje 'klatki bezpieczenstwa'?

Ca...........on

2018-11-27, 11:04
IOI napisał/a:

@Caramon ale wiesz ze ruscy maja w ambasadzie zolnierzy uzbrojonych w bron automatyczna i w dupie maja twoje 'klatki bezpieczenstwa'?



A spróbowaliby otworzyć ogień do nieuzbrojonych protestujących w sprawie wojny, to by szybciej wypie**alali z naszego kraju, niż by zdążyli powiedzieć cyka blat.

Ant3k94

2018-11-27, 13:47
@up
I zaraz by wrócili
...czolgami

Murgen

2018-11-27, 14:46
Caramon napisał/a:

Ja tu tylko zostawię taki pomysł na bezkrwawy protest - na przykład przed ambasadą Rosji, w ramach przeciwdziałania kordonowi policji, który uniemożliwia wyniesienie tych gnomów na taczkach i społeczne zamknięcie ambasady. Oczywiście nie zachęcam ;) Ale political-fiction ma wzięcie, więc lubię czasem się pobawić wyobraźnią ;)

- 2-3 tony profilów stalowych.
- kilku spawaczy i panów z szlifierkami kątowymi
- robi się podwójne fragmenty plastrów miodu z kółkami (żeby protestujący nie musieli ich nosić) - takie "klatki bezpieczeństwa" dla protestujących -- jeden sześciokąt na dole z kółkami, drugi na wysokości pępka
- do górnej części profilów wrzucamy magnesy neodymowe, żeby tłum "klatek" szedł w zwartej formacji i nie dało się go rozdzielić
- puszczamy tłum 200-300 osób w kombinezonach ochronnych, maskach przeciwgazowych i hełmach i ŻADNE siły poza wojskiem strzelającym ostrą amunicją tego nie powstrzymają

Koszt na jednego protestującego to około 500 zł na materiały (kółka, profile stalowe, szlifierki, spawarki, pręty, magnesy neodymowe). Obliczcie sobie sami, jak tanio można odzyskać demokrację.

Tak naprawdę każdego z nas byłoby na to stać.

Chwileczkę, zaraz wrócę :) Ktoś puka do drzwi :)





No to armatki wodne i gumowe kule.

endrjuZlasu

2018-11-27, 15:44
Ehh nawet się nie uśmiechnąłem patrząc na to bo przez te protestujące k***y miałem 6h opóźnienia jak wracałem z portugalii autokarem bo wymyślili sobie blokady autostrad.

Ohoho

2018-11-28, 15:56
Dziwny ten nowy dragon ball :/

waloos

2018-11-28, 23:53
Dla k***iszona każdy pretekst do pokazania dupy jest pretekstem dobrym i zasadnym.
Co te obecne laski mają dziś w głowach, ja pie**ole...