18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to kiedyś bywało...*

Halman • 2022-05-10, 06:25

*temat nie ma charakteru rasistowskiego a jedynie poznawczy czym był / jest ku-klux-klan....

baronturbina

2022-05-10, 07:15
Ci panowie w prześcieradłach to ten ku-klux-klan? Może to jednak noc z duchami na koloniach 98’ Dźwirzyno?

TrzyDwaJeden

2022-05-10, 07:23
Stare dobre czasy kiedy negroidy nie kradły , nie skakały po głowie, nie atakowały w 5 jednej osoby, nie defekowały publicznie.... Aż mi się łezka w oku zakręciła. Na pocieszenie dodam że historia kołem się toczy, więc nie traćmy nadziei!!!!!

baronturbina

2022-05-10, 07:29
Ci panowie w prześcieradłach to ten ku-klux-klan? Może to jednak noc z duchami na koloniach 98’ Dźwirzyno?

seren_i_ty

2022-05-10, 08:56
Fejk jak ch*j! W taki sposób człowiek dynda co najmniej 2 minuty. Po za tym białego powiesili? No chyba, że nakryli z czarnym ch*jem w dupie!

Kriski

2022-05-10, 09:01
baronturbina napisał/a:

Ci panowie w prześcieradłach to ten ku-klux-klan? Może to jednak noc z duchami na koloniach 98’ Dźwirzyno?



Jak zapytasz nawet sześć razy to nadal to będzie naiwne pytanie.

nowynick

2022-05-10, 09:21
TrzyDwaJeden napisał/a:

Stare dobre czasy kiedy negroidy nie kradły , nie skakały po głowie, nie atakowały w 5 jednej osoby, nie defekowały publicznie.... Aż mi się łezka w oku zakręciła. Na pocieszenie dodam że historia kołem się toczy, więc nie traćmy nadziei!!!!!



no właśnie atakowały, kradły etc. kkk to nie była banda zjebów wieszających każdego napotkanego murzyna (no może czasem :) ) tylko takich, którym wymierzali szybką sprawiedliwość za popełnione czyny...

stopwar

2022-05-10, 10:35
Nie czaję regulaminu, jak ktoś komuś sprzeda kulkę w łeb, to nie nadaje się na Harda, bo obrażenia mają być nieprowadzące do śmierci.
Na Hardzie nie można wstawiać też egzekucji.
A tutaj Czarny Humor, wcale nie jest to egzekucja i gość na pewno przeżył.
Olśni mnie ktoś, bo jestem za głupi.

PięknyMarian

2022-05-10, 10:35
Halman mordeczko co to za nuta, pytam o tytuł. Domyślam się, że śpiewa Johny Rebel.

kawior2007

2022-05-10, 11:20
Za niewinność nie dostał :->

TheAndyboy888

2022-05-10, 11:22
nowynick napisał/a:

no właśnie atakowały, kradły etc. kkk to nie była banda zjebów wieszających każdego napotkanego murzyna (no może czasem ) tylko takich, którym wymierzali szybką sprawiedliwość za popełnione czyny...



Coś ci się poj***ło. Oni tępili każdego napotkanego czarnego. Obojętnie czy coś odj***ł czy nie. Obojętnie, czy był facetem, babką, czy dzieckiem.

RoboCat

2022-05-10, 11:54
to wejdz na dzielnice czarnych i zobaczymy czy cie nie wytepia... przeciez oni tacy mili i tolerancyjni, taka wielka i wspaniala cywilizacje zbudowali oparta na domkach z krowich plackow :D

kitsun

2022-05-10, 13:12
nowynick napisał/a:

no właśnie atakowały, kradły etc. kkk to nie była banda zjebów wieszających każdego napotkanego murzyna (no może czasem ) tylko takich, którym wymierzali szybką sprawiedliwość za popełnione czyny...



Jakoś tak jest, że do samosądów (a nie "szybkiej sprawiedliwości") pierwsze lecą największe zjeby. Natomiast jak ich dosięga sprawiedliwość, to wtedy płacz i zgrzytanie zębów. Sorry goście z tego filmiku to patologia do utylizacji, która niewiele się różni od sebiksów wyklętych wymierzających szybką sprawiedliwość na osiedlu.

eaz

2022-05-10, 14:06
baronturbina napisał/a:

Ci panowie w prześcieradłach to ten ku-klux-klan? Może to jednak noc z duchami na koloniach 98’ Dźwirzyno?



Pozdrawiam z roku 94.

ph5i5

2022-05-10, 14:18
baronturbina napisał/a:

Ci panowie w prześcieradłach to ten ku-klux-klan? Może to jednak noc z duchami na koloniach 98’ Dźwirzyno?



To przedstawiciele handlowi sieci Vodafon.