18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tak sie zatrzymuje bandziorów łamiących przepisy

xbandzior • 2014-10-19, 14:47
Jeżdżą jak bandyci to powinni być traktowani jak bandyci.


Ku...........cz

2014-10-19, 16:48
tentypluk pedale a dlaczego ty masz mi mówić jak mam UMIERAĆ. Dlaczego banda kretynów na motorkach czy w samochodzikach ma decydować o tym czy moja żona z dziećmi dojadą do domu. Nie pie**oli ci sie we łbie

xbandzior

2014-10-19, 16:51
Policjant może wykorzystać broń palną w celu:
• zatrzymania pojazdu, jeżeli jego działanie zagraża życiu lub zdrowiu uprawnionego lub innej osoby lub stwarza zagrożenie dla ważnych obiektów lub urządzeń,

jeżdżenie w taki sposób, w tych miejscach jak najbardziej zagraża życiu innych osób.

Pietia82

2014-10-19, 16:56
@tentypluk Wybacz dziecko jestes zwykłą sp***olina. Motorsport to moja pasja i w zyciu w zamkniętych kontrolowanych warunkach swoje sie wyszalałem. Tor/zamknieta dróg publiczna asfalt czy szutr. Nawet stosowne papiery mam uprawniające do startów w zawodach i półkę zastawioną pucharami za pierwsze miejsca. Z doświadczenia wiem ze 99% p*zdzielcow uprawiających taka jazdę jest szybka do pierwszego zakrętu.A może 1% byl kiedykolwiek na jakimś torze i wie co robi. Wiesz jak ta linia ciągłą potrafi być śliska? STOP CIOTOM DROGOWYM.

ksz-ksz

2014-10-19, 17:34
tentypluk napisał/a:

Sorry ale ja nie wyzywam nikogo od frajera więc się pie**ol.


Ale wyzywasz od kretynów, co za różnica?

tentypluk napisał/a:

Dla mnie każdy kto potrzebuje kogoś żeby mu pokazał jak żyć, co robić a czego nie jest kretynem. Niestety na tym portalu nie można podważać roli państwa.


Coś ci się ewidentnie poj***ło. W społeczeństwie ustala się np, że nie jeździmy samochodami po chodnikach - jest to niebezpieczne i utrudnia poruszanie się pieszym - taka umowa społeczna, ustanawiana przez państwo i mająca odzwierciedlenie w prawie. Tak samo ustala się, że nie zapie**alamy w terenie zabudowanym 200 km/h, bo stwarza to niebezpieczeństwo dla innych kierowców, pieszych, którzy np nie mogą przejść przez przejście (mimo pierwszeństwa) i utrudnia ruch (np nie można się włączyć do ruchu). To o czym mówisz to czysty anarchizm. I to ty jesteś lemingiem, bo ktoś ci wmówił, że tak powinno być, a ty ślepo w to wierzysz, nie zastanawiając się nad konsekwencjami i tym, że to by zwyczajnie nie działało.

Kaddafi napisał/a:

Gdy podobne filmiki lądują tu z "Frogiem" widzimy komentarze "Ma umiejętności, niech zapie**ala. Głupie przepisy !" Wstawi ktoś coś z 2oo "Daffca, pie**olenie o lusterkach i inne ch*je ..." O czym to świadczy? O tym, że większość tu to j***na banda hipokrytów


Twój post świadczy o tym, że jesteś idiotą, bo żeby stwierdzić, że "większość tu to j***na banda hipokrytów", to by trzeba było porównać wypowiedzi konkretnych osób. A ty przypomniałeś sobie wypowiedzi kilku osób z innego tematu, odniosłeś to do wypowiedzi prawdopodobnie innych osób w tym temacie i stwierdziłeś, że większość to hipokryci. Logika na poziomie gimbusa.

kowal1990

2014-10-19, 17:42
Teraz zatrzymała ich policja, następnym razem zatrzyma ich drzewo.

Lukasz2525

2014-10-19, 17:59
Policzyłem słupki na drodze i czasu przejazdu , 250 km/h godzinę i zdziwieni , że policjant do nich celuje .

ePeeL

2014-10-19, 18:02
Gruby, murzyński, spocony ch*j im w dupę za takie jeżdżenie i krata zimnych browarów dla panów policjantów.

PS. Niezły ta Insignia ma wypie*dol, nie powiem.

tentypluk

2014-10-19, 18:17
Typowe dla sadistica: komentarz z "argumentami" dostaje najwięcej piw:) Wiedziałem że tak będzie.

PanGrzanka

2014-10-19, 18:19
@tentypluk No sorry, ale argumenty z Twojego pierwszego komentarza mnie jakoś nie przekonały. O... to może dlatego, że ich tam nie było? Masz teraz szansę. Dlaczego według Ciebie Panowie mogli tak zapie**alać?

specodhec341

2014-10-19, 18:44
@tentypluk
Gdyby jechali 100 km/h to bym się zgodził. Ale oni k***a 170 zapie**alali. Z taką prędkością gówno zobaczysz. Potem nic już nie zrobisz, jak zapie**olisz komuś dziecko albo sam się zabijesz. Więc k***a Twój argument jest gówno wart, a nie masz innych, więc nie sraj nic o argumentach, bo byle gówno nie jest argumentem.
W związku z tym nie pie**ol o argumentach w komentarzach innych, bo Twoje komentarze żadnych k***a nie posiadają.

korpin

2014-10-19, 18:48
@tentypluk

Cytat:

Dla mnie każdy kto potrzebuje kogoś żeby mu pokazał jak żyć, co robić a czego nie jest kretynem



Akurat ci goście co zapie**alają 200 km/h w zabudowanym ewidentnie potrzebują, żeby im powiedzieć co robić a czego nie robić. Mianowicie tak nie zapie**alać. Dla dobra ich i wszystkich użytkowników dróg.

septimus

2014-10-19, 18:55
Przecież to BONUS BGC :D

Corporal_Grue

2014-10-19, 19:13
I przez takich idiotów, Nas normalnie jeżdżących też nienawidzą. Zapie**alać to na tor zapraszam na speedday'e, tam można szaleć ile wlezie, co zresztą polecam każdemu :) .

zielonydarian

2014-10-19, 19:27
ostrzegam że poruszam się 40 tonową ciężarówką i czasami jadę 15 km/h bo szybciej nie da rady!! Taki piżdzik jak pędzi 200km/h to na pewno zdąży wyhamować.

adrian_k

2014-10-19, 19:32
99 razy się uda, a potem hard. I dobrze, jak ktoś jest idiotą to chociaż organami kogoś może uratować. Byle nikogo nie zabili przy wypadku.