18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak sie zatrzymuje bandziorów łamiących przepisy

xbandzior • 2014-10-19, 14:47
Jeżdżą jak bandyci to powinni być traktowani jak bandyci.


avic

2014-10-19, 16:18
@tentypluk - nie tylko za pocisk po kimś. Ty jesteś zwyczajnie idiotą, ignorantem lub gimbusem - więc to nie był pocisk a stwierdzenie faktu. Czy potrafisz sobie wyobrazić ten motur wyprzedzający na ciągłej i zakręcie, wjeżdżający w twoją rodzinę? Pytanie chyba niestety retoryczne.

@cola1111 - 2.0 T Ecotec - w zależności od wersji od 220 do 300km
Edit: a może nie? Jesteście pewni, że do każdej nieoznakowanej pakowali 2.8? Dałbym sobie rękę obciąć, że kuzyn policjant opowiadał mi jak dostawali tego opla z 2.0T.

Ku...........cz

2014-10-19, 16:20
Najciekawsze że te pedały których mordy na szczęście widzimy USUNELI dzwięk z drugiej czesci filmu. Krótko mówiąc wyzwiska skierowane w stronę policjantów zostały ocenzurowane.

Szkoda że kurew nie odstrzelił pan w mundurze

Dobrze ze nawet wiemy jak ten frajer się nazywa :) miło

bowmanek

2014-10-19, 16:22
Dane z 2012 roku.

Główne przyczyny wypadków to niedostosowanie prędkości do warunków ruchu (28,2%), nieprzestrzeganie pierwszeństwa przejazdu (26,1%) oraz nieprawidłowe zachowanie wobec pieszego (13,3%).

Jako ciekawostkę można podać, że 2,% wypadków wynikało z jazdy po niewłaściwej stronie drogi.

Główne przyczyny wypadków na prostych odcinkach to:

niedostosowanie prędkości do warunków ruchu – 4 417 wypadków,
nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu – 2 217 wypadków,
nieprawidłowe zachowanie się wobec pieszego – 2 218 wypadków,
nieprawidłowe wyprzedzanie – 1 318 wypadków,
niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami – 1 371 wypadków.
Główne przyczyny wypadków na skrzyżowaniach z pierwszeństwem przejazdu to:

nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu – 5 026 wypadków,
nieprawidłowe zachowanie się wobec pieszego – 1 795 wypadków,
niedostosowanie prędkości do warunków ruchu – 883 wypadki.

Główne przyczyny wypadków na zakrętach to:

niedostosowanie prędkości do warunków ruchu – 2 864 wypadki,
jazda po niewłaściwej stronie drogi – 196 wypadków,
nieprawidłowe wyprzedzanie – 134 wypadki,
nieprawidłowe wymijanie – 137 wypadków.

_Azazel

2014-10-19, 16:23
Czary napisał/a:

Najlepiej nie mieć prawka A bo przy takim złapaniu dostajesz mandat za brak kat. a pkt Ci nie dadzą bo nie mają ich przypisać do kat. której nie masz. :) Jeśli się mylę to niech ktoś poprawi.



Punktów nie przypisuje się do kategorii, chyba że się mylę. A co do samego braku prawka, to jak cię złapią parę razy na takim wykroczeniu to możesz nawet oglądać świat zza krat.

Co do radiolki, cudne te insignie :D U mnie w mieście mają Vectre 3.2 Biturbo :D

ni...........go

2014-10-19, 16:25
Mógł oddać strzał ostrzegawczy między oczy.

Pietia82

2014-10-19, 16:26
Jak chce sie pozapie**alac to się jedzie na track day na tor/lotnisko czy inny teren zamknięty i wtedy ogień ile wlezie. Nic mnie tak nie wk***ia jak ciota na hulajnodze odkręcającą manete w normalnym ruchu na prostej. Kiedys takiego idiotę prawie rozjechałem - po prostej pojawił sie zakręt i nagle motociota shamowala prawie do zera...

Kaddafi

2014-10-19, 16:28
Gdy podobne filmiki lądują tu z "Frogiem" widzimy komentarze "Ma umiejętności, niech zapie**ala. Głupie przepisy !" Wstawi ktoś coś z 2oo "Daffca, pie**olenie o lusterkach i inne ch*je ..." O czym to świadczy? O tym, że większość tu to j***na banda hipokrytów

Ku...........cz

2014-10-19, 16:31
Kaddafi co ty pie**olisz ? Kto podnieca się tą c*pką z BMy która umie tylko po prostej jezdzic?

Ja pitole. Mam znajomych drifterów, mam znajomego jeżdżącego 1/4. Mam znajomych jeżdżących na motorach, ale żaden nie jest na tyle głupi zeby cos takiego robic. Moze dlatego ze to nie najarane gimbusy które dorwały kasiore za robote na zmywaku i chcą poszpanować. To ludzie świadomi mocy swoich maszyn i ryzyka.
Ci kretyni powyżej czy ten pedał z M3 to żałosny przykład ludzi którzy myślą że dzięki kasie nabyli umiejętności

avic

2014-10-19, 16:31
@Kaddafi - szanowny pan Frog potrafi jeździć. Ci na hulajnogach być może też. Ale z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że jednak w kogoś przyk***i - i ten na hulajnodze i ten w M3. Z tegoż też rachunku wynika, że przyk***i statystycznie każdy, ale z moich skomplikowanych obliczeń wykonanych na kalkulatorze citizen wynika też, że ci wymienieni na początku sami się do k***y nędzy proszą o to, żeby sobie i komuś zrobić krzywdę. Prędzej czy później.

Pan_Doktur

2014-10-19, 16:32
Popie**olonych traktować jak popie**olonych. 5 lat pudła i dożywotnio lecjce zabierałbym 8-)

Ku...........cz

2014-10-19, 16:33
avic ch*ja potrafią a nie jezdzic. i frog i te małpie ryje z pierdawek. POTRAFIĆ jezdzic tzn wiedzieć jak to robić żeby było szybko ale i bezpiecznie. Nikt nie wyjeżdża po dziecko do szkoły z myślą że jakiś frajer z małym penisem będzie latał 150 po prostej żeby udawać że umie jezdzic. Dzida na prostej w środku miasta i jazda wiecznie na farcie to nie umiejętnosci

pójdzcie na jakis pokaz 1/4 czy driftu i pogadajcie z NORMALNYMI kierowcami. Zobaczycie różnice. NA codzien mój znajomy (ten od driftu) jezdzi GTRem i co ? I ch*jo - jezdzi normalnie. Jak mu trzbea wrażeń, a nie ma zawodów pakuje sprzęt i jedzie na tor do Hansów

tentypluk

2014-10-19, 16:36
Sorry ale ja nie wyzywam nikogo od frajera więc się pie**ol. Dla mnie każdy kto potrzebuje kogoś żeby mu pokazał jak żyć, co robić a czego nie jest kretynem. Niestety na tym portalu nie można podważać roli państwa.

Unfrey

2014-10-19, 16:37
Widzę dużo fascynatów milicyjnej pały.

avic

2014-10-19, 16:38
@Kubacz tu już wchodzimy w kwestię zdefiniowania zwrotu: "potrafić jeździć". Po części masz rację z tym bezpieczeństwem. Niech będzie, że zamiast "potrafią jeździć" będzie "potrafią opanować maszynę w stopniu ponadprzeciętnym" - co nijak nie tyczy się używania mózgu do przewidywania konsekwencji takiej jazdy. Może być?

@tentypluk - ty serio masz jakiś problem z głową. Dalej nie rozumiesz o co chodzi? W tym kontekście w dupie mam państwo i podważanie jego roli. Mam na myśli własną dupę i dupę mojej dupy i dupy jeszcze paru innych osób. Chcesz sobie jeść pizze z musztardą? Twoja wola. Chcesz klepać niemca po kasku cały dzień? Twoja wola. Ale jak chcesz popie**alać po ulicach i ryzykować życiem moim i moich bliskich - bo twoje mam w poważaniu - to ja się na to nie zgadzam.

le_Roi_des_fous

2014-10-19, 16:38
Mr Zakapior mam ich jeszcze utrzymywać w więzieniu ? Lepsze jest zabranie prawa jazdy i mandat w wysokości kilku średnich krajowych.