18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tak sie zatrzymuje bandziorów łamiących przepisy

xbandzior • 2014-10-19, 14:47
Jeżdżą jak bandyci to powinni być traktowani jak bandyci.


nitrox89

2014-10-19, 15:53
Ten ostatni mógł elegancko uciec jak widział co sie kroi, a on pojechał prosto w "paszczę lwa".

hardowski

2014-10-19, 15:58

Jab7kO

2014-10-19, 15:59
I pojeżdżone :amused:

norto90

2014-10-19, 16:04
@tentypluk

Pluku to nie BANDZIORY tylko MORDERCY, masz czelnosc pisac takie bzdury, ciekawy jestem jak sprawdziłyby sie Twoje zafajdane madrosci gdyby na tej drodze pojawi sie samochod a w srodku Twoja matka, syn, corka czy bliski krewny. Jestem ciekaw jak zaareagowal bys gdyby Ci mordercy wj***li sie z predkoscia 150 km/h w ten samochod i zamiast krewnych mialbys mialbys TRUPY. ty tempa zafajdana konska sp***olino, wypie**alaj na stryczek ku*asie !

bastolinii

2014-10-19, 16:04
no rozumiem ze złąmali przepisy ,ale zeby z broni celować to juz k***a przesada!!!!
Samochodami tez szybko popie**alają ale nie widziałem zeby celowali do zatrzymanego
CHWDP!!!!

tentypluk

2014-10-19, 16:10
Dzięki za komentarze. Tak jak przewidziałem tu piwa dostaje się nie argumenty tylko za pocisk po kimś. Dzięki za te 5 piw od ludzi którzy potrafią sami myśleć, a wy możecie cieszyć z tych kilku set piw od kretynów.

cola1111

2014-10-19, 16:11
Ktoś może wie co siedzi pod maską tego Opla? Wydaje się, że ma to porządne pie**olnięcie.

Ku...........cz

2014-10-19, 16:13
tentypluk j***ny frajerze TYLKO jechali szybciej ? Rok temu miałem pogrzeb dziewczyny która chodziła do mojej klasy w liceum, bo jakiś zjeb TYLKO jechał szybciej i wypadł na nią na chodnik. Inaczej zaśpiewasz jak ci w rodzine wjadą frajerze

cola1111 330 konny 2.8 V6

Fisz_

2014-10-19, 16:14
Służbowa broń jak każde służbowe narzędzie służy do korzystania z niego. Jak gliniarz ma gnata, to dla samego efektu psychologicznego go wyciąga, nikt nie każe nikomu strzelać. Miałem okazję wylądować już na muszkach paru pukawek przez bardzo głupi i śmieszny zarazem przypadek, i dalej wychodzę z założenia, że tak jak wędkarze mają wędki, robotnicy łopatę, tak policjant ma pistolet i powinien mieć pełne prawo z niego korzystać. I tak pewnie choćby motocykliści pozwaliby gliniarzy o grożenie przy pomocy broni to rozbije się wsio o fakt, że tamci mieli pełne prawo i uzasadnienie z niej skorzystać, gdyż istniało ryzyko próby ucieczki. Tak wszyscy potulnie zjechali na chodnik.

GreenBox

2014-10-19, 16:14
Tak jak przewidziałem, jeśli ktoś się nie zgadza z twoim zdaniem to jest kretynem :roll:

Ku...........cz

2014-10-19, 16:14
PS tentygówno: Jak ci sie pie**oli ulica z torem wyscigowym to uwazaj zeby sie komus strzelnica z ulicą nie pomyliła

Rocky_V8

2014-10-19, 16:16
Insignia 2.8 v6 BiTurbo około 280 km w serii

noir

2014-10-19, 16:16
Dobrze zjebom. Mordercy j***ne

Ku...........cz

2014-10-19, 16:17
PS2. Tacy mistrzowie prostej. Był taki u mnie w miescie to tak pod Gdańskiem wyk***ił w drzewo że nie mogli w czasie sekcji znaleźć jednej całej kości, a delikwent "wylewał" się z kombinezonu.

GreenBox zdanie to mozna mieć na temat Mona lisy a nie frajerów ryzykujących życie INNYCH ludzi. Trzeba byc skończonym zerem żeby za innych decydować o ich życiu. Może k***a poczekam na twoją rodzine i postrzelam sobie na chybił trafił. Tylko mnie nie krytykuj - ja mam zdanie takie że moge ich odstrzelic

Buaszej

2014-10-19, 16:17
Policjant wyciągnął broń, bo tamten mógł uciec, co za problem ścigaczem 3s i jest 100 na godzine więc po to broń. Bardzo dobrze, że tak zrobili. Brawo dla policji. A debile pokroju tentypluk niech cie ktoś okradnie, przecież tylko troche sobie weźmie, niech ci ktoś zabije kogoś na ulicy przecież tylko trochu mu zaj***ł maczetą albo sam zgiń bedzie najlepiej.