18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się robi zakupy w NY city

MisDetonator • 2022-07-06, 16:50
Pan Dindu swojskim imieniem Austin Simon (37l) postanowił zrobić zakupy w sklepie ze swoją samicą. Oczywiście zakupy robili po murzyńsku, samica nie miała więc pieniędzy na ulubione czipsy a wstrętny biały odmówił wydania ich za darmo w ramach odszkodowania za niewolnictwo i kolonializm. Gorylica poskarżyła się więc smoluchowi a Dzielny Dindu jednym susem przesadził ladę i postanowił zawalczyć o to co mu się słusznie należy.



Efekt:
Jeden dindu mniej i okazja dla BLMów do protestów bo zły biały zabił za paczkę cziperków niewinnego good boy co to dindu nuffin.


spoiler

ftwwtf

2022-07-06, 16:57
bronił się przed agresorem.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2022-07-06, 17:01
Wygląda na to, że będzie kolejny święty BLM.
Sądząc po obecny składzie świetych BLM..... wygląda na to, że niebie też będzie ostra segregacja :P

sberek38

2022-07-06, 17:02
"Dziadek" nawet się nie zmęczył, ale piwko zimne mu się należy

garota

2022-07-06, 17:06
Szkoda mi dziadka. Nie dlatego że zabił murzyna i będzie miał problemy, tylko że sam się skaleczył podczas tej szarpaniny. W bonusie by było gdyby zaj***ł jeszcze tą czarną sukę która ukradła czipsy i jeszcze wezwała swojego frajera żeby "załatwił" sprawę. I się załatwił j***niutki.

Payan

2022-07-06, 17:09
KapejloneK napisał/a:

Ależ pięknie zaszlachtował koczkodana



ch*ja widać jak to zrobił.

TrzyDwaJeden

2022-07-06, 17:09
Czy się stoi czy się leży, kulka w łeb murzyńskiej k***ie się należy

dżonyłojlker

2022-07-06, 17:11
Payan napisał/a:

ch*ja widać jak to zrobił.



00:27 wbija małpie kose w szyję, natychmiast pojawia się krew. Obstawiam, że to była śmiertelna rana.

Sandvinik

2022-07-06, 17:12
Mam wrażenie że Tolkien nie wymyslił orków, on ich tylko przemalował na zielono, troche ucywilizował i dał jakieś priorytety plus respekt do Saurona...
...w originale są duzo mniej cywilizowani i zadnego Barad Dur by nie wybudowali...

Kutasiarz

2022-07-06, 17:12
garota napisał/a:

...W bonusie by było gdyby zaj***ł jeszcze tą czarną sukę która ukradła czipsy i jeszcze wezwała swojego frajera żeby "załatwił" sprawę. I się załatwił j***niutki.


A jak bardzo ona czarna widać po tej białej ręce którą wsadza w "okienko". No chyba, że czarna w sensie, że brunetka :lol:

ProVVe

2022-07-06, 17:13
Złoto! Oby nie złapał żadnego gówna od tej malpy

Payan napisał/a:

ch*ja widać jak to zrobił.



Musisz go zrzucić z oczu (tego ch*ja) kolego bo widac jak dostaje w brzuch i szyję

NecroDude

2022-07-06, 17:56
Za nakarmienie człekokształtnego nożem w szyje zawsze piwo.