18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tak się robi zakupy w NY city

MisDetonator • 2022-07-06, 16:50
Pan Dindu swojskim imieniem Austin Simon (37l) postanowił zrobić zakupy w sklepie ze swoją samicą. Oczywiście zakupy robili po murzyńsku, samica nie miała więc pieniędzy na ulubione czipsy a wstrętny biały odmówił wydania ich za darmo w ramach odszkodowania za niewolnictwo i kolonializm. Gorylica poskarżyła się więc smoluchowi a Dzielny Dindu jednym susem przesadził ladę i postanowił zawalczyć o to co mu się słusznie należy.



Efekt:
Jeden dindu mniej i okazja dla BLMów do protestów bo zły biały zabił za paczkę cziperków niewinnego good boy co to dindu nuffin.


spoiler

royal86

2022-07-07, 01:49
Sandvinik napisał/a:

Mam wrażenie że Tolkien nie wymyslił orków, on ich tylko przemalował na zielono, troche ucywilizował i dał jakieś priorytety plus respekt do Saurona...
...w originale są duzo mniej cywilizowani i zadnego Barad Dur by nie wybudowali...



Co to ma do rzeczy????? Jakiś Bot z randomowymi propagantystycznymi wpisami? Idź do innego wątku, tematycznie powiązanego z twoimi przemyśleniami

kawior2007

2022-07-07, 07:13
Przecież on się tylko bawił

Batoniknoname

2022-07-07, 07:36
Piękne to było jak tego smolucha załatwił :-)

uFo125

2022-07-07, 07:37

Jak coś to tutaj ścieżka dźwiękowa

mianas

2022-07-07, 09:00
TrzyDwaJeden napisał/a:

Czy się stoi czy się leży, kulka w łeb murzyńskiej k***ie się należy



a o szoszonach zapomniał...

Durchfall

2022-07-07, 09:10
Czy można zrobić zrzutkę na obrońcę dla jose alby?

Wiewór

2022-07-07, 09:25
Przeczytajcie opis. Sprzedawca dostał zarzut morderstwa. Prokurator chyba uczył się prawa o obronie koniecznej w Polsce.

Precyzja ciosu normalnie assassins creed. Jednym dźgnięciem zaj***l maupe

Cipczan

2022-07-07, 10:05
Dziadzia najfem zaj***ł nigerowi w ira. Byłem w USA 3 wiki to i angielski się zna!

FeeGiee

2022-07-07, 11:36
Jose Alba to mój nowy ulubieniec

mazga50

2022-07-07, 16:02
Payan napisał/a:

ch*ja widać jak to zrobił.



No co ty? W 27 sekundzie piękny cios w lewą tętnicę szyjną.

dantee

2022-07-07, 19:01
dobrze szympansowi

Xs...........33

2022-07-07, 19:08
Masz piwo za opis :D

alahu1

2022-07-07, 23:30
Wiewór napisał/a:

Przeczytajcie opis. Sprzedawca dostał zarzut morderstwa. Prokurator chyba uczył się prawa o obronie koniecznej w Polsce.
Precyzja ciosu normalnie assassins creed. Jednym dźgnięciem zaj***l maupe



Z krótkiego researchu wyszło, że dziadek najpewniej pierwszy dostał nożem od suki małpy, a to może go uratować przed więzieniem. Poza tym małpa była znana policji i już siedziała.

JednorękiBandyta

2022-07-13, 12:38
Dziadek to mi wygląda na jakiegoś weterana wojennego :D Ale to jest k***a niesprawiedliwe pracuje pewnie całe życie uczciwie na starość nie idzie na emeryturę pierdzieć w stołek tylko dalej służy społeczeństwu nie ważne czy dla pieniędzy czy z nudów, całkiem możliwe że właśnie jakiś weteran ryzykował życie dla kraju.
A tu k***a przychodzi j***ny patus z kartoteką, całe swoje krótkie(i tak za długie) życie kradł handlował narkotykami, pewnie w momencie zdarzenia też był naćpany narobił pewnie już tyle szkód społecznych na które dziadek przez pół życia płacił podatki...Ten system nie przetrwa, a Szwecja chyba jest numer 1 a jak nie
to na pewno wysoko tam to są już cyrki...