18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się robi samolot

oso • 2019-12-09, 18:00

Ah te żarty :amused:

Rudgardh

2019-12-09, 22:50
Rasael napisał/a:

Riposta cięta jak przeguby u emo. Widzę że trafiłem w czułą strunę. Nie martw się, tam przynajmniej nieźle karmią (w porównaniu z oddziałami finansowanymi przez NFZ). A i ręce będziesz mieć w cieple. Tylko pamiętaj, jakby ktoś pytał to schylasz się przez kolana z powodu chorego kręgosłupa. I oczywiście dodaj że żarłeś szkło.



Dobra Krysia nie pie**ol tutaj głupot bo przyfurczała Ci kuzka pod filmik i nie podawaj sposobów unikania r*chania pod celą bo lubisz to suko.

jestem_piszę_oglądam

2019-12-10, 01:59
ja już wiem co stało się z samolotem Tu-154m, to nie brzoza, mieli małego murzyna z kijem na pokładzie, nikt się nie przyznał do zamachu w 2010, biedni piloci ze zwyrdnialcami

marinis

2019-12-10, 07:17
Jedno pytanie. Gdyby coś takiego zrobiły dziewczyny dla koleżanki w jego wieku, to cenzura Sadistica by również zaakceptowała taki filmik?

maki1981

2019-12-10, 09:15
@up
Chcesz nakładać cenzurę na normalne ludzkie ciało? Nie uczyli w szkole i nie wiesz jak człowiek jest zbudowany?
Cenzurować należy czynności seksualne a wygląd człowieka jest czymś całkowiecie naturalnym i powinno się z nim oswajać od małego bo później zboczenia się tworzą robiąc z tego wielkie halo...

kulawiec

2019-12-10, 11:13
maki1981 napisał/a:

Cenzurować należy czynności seksualne



A niby dlaczego? Normalne r*chanie, jest normalne. Co tutaj cenzurować? To dziwne pojeby puszczają w TV filmy na których ludzie zabijają się nawzajem, a zwykłe r*chanie stanowi jakiś problem.