18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy przebieganie przez jezdnię

TT4 • 2016-11-09, 01:54
Pewnie pani już wystarczy skoro pani w wieku starczym - stwierdził kierowca. :dead:


lobominator

2016-11-09, 03:30
Kierowniczka. Kobita za kółkiem. Niech zgadnę... pisała sms-a, albo malowała ryja. Zeus mi świadkiem, że jakby mi raszpla tak babcię skasowała, to bym się zemścił.

Masterof

2016-11-09, 04:28
ZUS daje okejkę i talon na 10l ropy.

~Velture

2016-11-09, 07:12
Jak chodzi o własne życie to j***ne idą 0.5km/h w niedozwolonym miejscu ale jak promocja na karpia w lidlu to biją Usaina Bolta w sprincie do lodówy.

mygyry

2016-11-09, 07:43
Nie sądzisz że "przebieganie" to lekkie nadużycie?

wojtekjaruzelski

2016-11-09, 10:01
Nie znacie się kompletnie... graliście kiedyś w Carmagedoon ? ta baba była za x2 pkt.

fr...........07

2016-11-09, 10:07
Kierowcą jest ten i ten i żaden ch*j nie ma prawa!

Basmic

2016-11-09, 10:36
Akcja od 0:23. Pomogłam.

carl92

2016-11-09, 10:51
Pomógł jej szybciej wpędzić się do grobu.

andrew82

2016-11-09, 11:20
Cytat:

Tak się kończy przebieganie przez jezdnię



Huehue "przebieganie" haha

To tak jak z tymi wyścigami babci i wnuczki: wnuczka biegła jak strzała a babcia szczała jak biegła.

MadDave

2016-11-09, 11:29
Spodziewałem się czego innego sądząc po opisie ale dobra.
Generalnie muszę wywalić mój wk*** na pie**olonych starych ludzi którym się wydaje że im wszystko wolno, miałem od ch*ja sytuacji na drodze kiedy przed maskę wychodził mi jakiś stary grzyb i pruje do mnie dupe ile on to ma lat i co mu się należy... głównie przepie**alając się na przełaj przez ruchliwą ulicę albo skrzyżowanie - bo ja mam 78 lat i mi wolno! ty bezczelny gnoju! Raz obserwowałem taką sytuację - przystanek ul lipowa lublin (kto z lublina ten wie że jest tam spory ruch) widzę że dziarski dziadek najpierw się gimnastykuje z barierą odgradzającą chodnik od ulicy i pakuje się na środek drogi mimo trąbienia i pisków opon samochodów ale on z uporem maniaka sunie w kierunku przystanku po drugiej stronie drogi, w pewnym momencie autobus zatrzymuje się praktycznie przy jego ryju co bardzo rozzłościło dziada, który podszedł do kierowcy i go zwyzywał od sk***ysynów i żeby najlepiej umarł bo jest bezczelny i nie ma szacunku do starszych. Albo sytuacje gdzie dwie starsze panie głośno komentowały budowę nowego skrzydła uczelni na której studiowałem jako- "no ja nie wiem krystynka, kto to dopuścił żeby to to budować te młode to przecież bez szacunku teraz, a nasz ksiądz to biedny, na kościół nie ma, albo papieżowi by zrobili pomnik, jej słuchaczka o ile jeszcze coś słyszała tylko kiwała siwym łbem jak piesek.
Denerwuje mnie też opinia że wszystkim starszym osobom należy się szacunek, na szacunek trzeba sobie zasłużyć bo jeśli jakiś stary dziad mnie obraża za sam fakt że żyje to jak ja mam mu ustąpić w kolejce czy pomóc z siatami?

wujekbaniu

2016-11-09, 11:38
Moze coś przekręcam, ale zdaje się że osoba z widoczną niepełnosprawnością ma prawo przejść nie tylko na pasach?
Niewidomi, inwalidzi, osoby niedołężne?

ardianz

2016-11-09, 12:35
Po pierwsze widać, że to jakaś boczna ulica, a po drugie jak w świetle prawa przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dopuszczalne wówczas, gdy odległość do najbliższego z nich przekracza 100 metrów. Więc nie wiadomo jak było naprawdę.

ritu4l

2016-11-09, 12:43
wujekbaniu napisał/a:

Moze coś przekręcam, ale zdaje się że osoba z widoczną niepełnosprawnością ma prawo przejść nie tylko na pasach?
Niewidomi, inwalidzi, osoby niedołężne?



Otóż to, takiej osobie należy ustąpić pierwszeństwa nawet kiedy przechodzi w nieoznakowanym miejscu. Ale to, że babsztyl spojrzał się w prawo, widział nadjeżdżający samochód a mimo to dalej na pewniaka szedł przez siebie sprawia, że nawet mi jej nie żal.