18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy praca na budowie

Piciu1103 • 2020-03-11, 21:11
Demontowalem lemiesz od lyzki i taki mały kawałek tj ok 2 na 1,5 cm metalu wbił mi się w kość... Jak cos zaczęło boleć jak zobaczyłem heheeh






cyman9

2020-03-12, 15:17
Pewnie jak debil zaj***łeś młotkiem w młotek albo w coś bardzo stalowego i dostałeś odpryskiem :roll:
Następnym razem trzeba więcej myśleć i nie będzie płaczu.

camson

2020-03-12, 15:25
Buty robocze też w ch*j.

dzik211

2020-03-12, 15:54
Ja w kabinie śmigam w najeczkach, a w kufrzee skitrane laczki z blachą. ;-)

Je...........ik

2020-03-12, 17:24
Piciu1103 napisał/a:

Jakbym wiedział ti bym cię je dał za darmo bo pewnie swoje paputki na niedzielę zakładasz a tak byś miał 2 pary hahahah
A czytałeś kiedy to było Ciemnogrodzie



Nie zesraj się, nie chodzę w takich pedalskich bucikach mam odpowiednie gumofilce jako obuwie codzienne do gnoju. Kara byla za mala jak ujebie ci nogę to tutaj wroc wtedy zasłużysz na piwo o jaśnie Pana Owsika narazie won do roboty bo za takie odrapanie nawet l4 sie nie należy.

Tez sobie zrobilem tak jak ty


hitOnnz

2020-03-12, 17:34
Jerzy_Owsik napisał/a:

Nie zesraj się, nie chodzę w takich pedalskich bucikach mam odpowiednie gumofilce jako obuwie codzienne do gnoju. Kara byla za mala jak ujebie ci nogę to tutaj wroc wtedy zasłużysz na piwo o jaśnie Pana Owsika narazie won do roboty bo za takie odrapanie nawet l4 sie nie należy.
Tez sobie zrobilem tak jak ty


Nie zebym mial fetysze stop, ale twoja to wyglada jak brudna szkita smierdziuszq

Je...........ik

2020-03-12, 17:47
hitOnnz napisał/a:

Nie zebym mial fetysze stop, ale twoja to wyglada jak brudna szkita smierdziuszq



Pisałem przeciez ze chodzę caly dzien w gumofilcach przy gnoju to ma pachnieć kwiatami do ch*ja wacława? Polskiego w szkole nie miałeś ze nie czytasz ze zrozumieniem?

Piciu1103

2020-03-12, 19:42
Jerzy_Owsik napisał/a:

Nie zesraj się, nie chodzę w takich pedalskich bucikach mam odpowiednie gumofilce jako obuwie codzienne do gnoju. Kara byla za mala jak ujebie ci nogę to tutaj wroc wtedy zasłużysz na piwo o jaśnie Pana Owsika narazie won do roboty bo za takie odrapanie nawet l4 sie nie należy.
Tez sobie zrobilem tak jak ty



Ja pierdziele ale mnie rozj***łeś hahaha daje ci piwo z litości teraz zamknij oczy z radości i biegnij!.... A ściana sama cię przytuli!!

terenn napisał/a:

no jakoś nie napisane ciemnogrodzie budowlany



Bhpowiec osobiście wiózł mnie do szpitala co 2 się wypowiada a nie macie pojęcia jak jest na budowie bhp są ok nie czepiają się do wszystkich

Je...........ik

2020-03-12, 19:44
Piciu1103 napisał/a:

Ja pierdziele ale mnie rozj***łeś hahaha daje ci piwo z litości teraz zamknij oczy z radości i biegnij!.... A ściana sama cię przytuli!!
Bhpowiec osobiście wiózł mnie do szpitala co 2 się wypowiada a nie macie pojęcia jak jest na budowie bhp są ok nie czepiają się do wszystkich






Zawulon

2020-03-12, 21:21
Raflik napisał/a:

Na budowie w Nike no brawooo , rewia mody.




Sam popie**alam przy elewacjach w przechodzonych adasiach. Mam kupować specjalnie robocze jak mam trzy kilkuletnie zajechane pary ?

Rewią mody są właśnie te koniecznie nowe robocze buciki bo Sebastian idzie drugi tydzień do pracy brzy betoniarce.