18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak sie karze kobiety w Islamie

hypertonic • 2017-02-14, 23:24
Kiedy kobieta przeżywała potężny ból, zgromadzony tłum nagrywał zdarzenie na swoich smartfonach. Każdemu jej rozdzierającemu krzykowi odpowiadał aplauz gapiów, chcących więcej. To niestety nie jest scenariusz telewizyjnego dramatu. Sytuacja ta naprawdę miała miejsce w Indonezji.



Wideo z publicznej chłosty kobiety udostępnił w sieci dziennikarz Tarek Fatah, który od lat walczy z surowym prawem szariatu. To właśnie wedle jego norm indonezyjska kobieta zasłużyła na brutalną karę. Jaki grzech popełniła? Bez ślubu uprawiała seks z mężczyzną.

– To nie jest Arabia Saudyjska czy Iran. To codzienność w rządzonej całkowicie przez szariat prowincji Aceh w Indonezji. Publiczne wymierzanie kar, a zwłaszcza biczowanie, jest dla gapiów niemałą rozrywką – komentuje Fatah.

Doskonale widać to na nagraniu. Kobieta została skazana bowiem na 26 uderzeń laską w plecy. Jednak nie była w stanie wytrzymać zadawanego jej bólu. Po pięciu uderzeniach opuściły ją siły i upadła nieprzytomna. Tłum nie widział jednak w tym niczego złego. Zebrani na placu wokół karanej ludzie nagrywali zdarzenie w najlepsze. Wśród widzów krwawego widowiska były nawet dzieci.

Prowincja Aceh jest jedynym rejonem w Indonezji, gdzie prawo szariatu obowiązuje w całości. W niektórych miastach, gdzie rządzą fundamentaliści islamscy, kobiety karane są nawet za to, że poza domem pokażą się bez męskiego opiekuna.

Źródło:
http://www.mirror.co.uk/news/world-news/muslim-woman-screams-pain-shes-9744086
http://www.torontosun.com/2017/02/02/indonesian-woman-caned-26-times-for-sex-outside-marriage
http://www.independent.co.uk/news/world/indonesia-woman-banda-aceh-sumatra-26-lashes-whipping-sex-outside-marriage-extramarital-affair-a7559826.html
http://www.express.co.uk/news/world/762174/Sharia-Law-woman-whipped-Indonesia-sex-outside-marriage-Aceh
http://metro.co.uk/2017/02/02/couple-caned-26-times-each-for-having-sex-before-marriage-6423117/
http://pamelageller.com/2017/02/sharia-law-woman-whipped-26-times-front-mob-sex-outside-marriage.html/
http://www.atheistrepublic.com/news/26-lashes-alleged-sex-outside-marriage

corrado1111

2017-02-14, 23:37
No ale zapraszajmy islam do naszego kraju, to bardzo nas ubogaci.

TT4

2017-02-14, 23:46
Wiecie co mnie wk***ia? Wk***ia mnie obecna fantasticowość. Nie można napisać nic oryginalnego bo rzekomy fantasta skutecznie zmonopolizował humor bełkotu i absurdu i teraz każdy, kto chce napisać cokolwiek musi przejść cenzorowanie stada ekspertów co jest fantastico a co nie jest.... brawo coca cola. Fantastico nie mam nic do ciebie. Nie raz, nie dwa parsknąłem w monitor czytając Twoje arcydzieła ale sam rozumiesz, że to już zakrawa o zarzuty prokuratorskie pt. jedyna czytanka to moja moszna. Tak nie moszna....

Insaner

2017-02-14, 23:57
tomitomala4 napisał/a:

Wiecie co mnie wk***ia? Wk***ia mnie obecna fantasticowość. Nie można napisać nic oryginalnego bo rzekomy fantasta skutecznie zmonopolizował humor bełkotu i absurdu i teraz każdy, kto chce napisać cokolwiek musi przejść cenzorowanie stada ekspertów co jest fantastico a co nie jest.... brawo coca cola. Fantastico nie mam nic do ciebie. Nie raz, nie dwa parsknąłem w monitor czytając Twoje arcydzieła ale sam rozumiesz, że to już zakrawa o zarzuty prokuratorskie pt. jedyna czytanka to moja moszna. Tak nie moszna....



Nikt nie ma nic przeciwko oryginalności, ale jeśli przed pojawieniem się protoplasty tego zj***nego pisania (czyt. Fantastico) NIKT w taki sposób nie pisał, a teraz gdy ten człowiek stał się w pewnym sensie "popularny" nastąpił wysyp idiotów, którzy starają się używać jego "stylu" to jest to co najmniej słabe. Skoro chcą być fajni (cokolwiek to oznacza w internecie) to niech wymyślą coś swojego, a nie papugują. Ostatnio zauważyłem, że pokolenie które zostało wychowane w erze minecraftów lub też innych gówien i które wchodzi właśnie w wiek dojrzewania - nie ma żadnego poczucia humoru, ani nawet za grosz umiejętności operowania sarkazmem. To pie**olnięte dzieci, które powtarzają na ślepo to co robią inni i głupieją gdy ktoś ich krytykuje, bo bezstresowe wychowanie robi swoje ;)

Lysack

2017-02-14, 23:57
Rozumiem, że muzułmanie mają swoje chore prawo szariatu, gdzie kobiety często za pierdoły są skazywane na chłostę czy inne kamienowanie. Dlatego jestem za tym, by kobiety, które chcą się z tej "kultury" uwolnić, przyjmować do bezpiecznych krajów (w tym Polski), ale pod pewnymi warunkami. Osoba oswobodzona powinna mieć świadomość, ze wspieranie osób działających w sposób zbieżny z tym, od którego uciekła będzie skutkowało zastosowaniem na niej tego samego sposobu działań. Czyli jeśli kobieta ucieka przed kamienowaniem za seks przedmałżeński, to jeśli później skuma się z typem, który to popiera i się z tym nie kryj, powinna mieć świadomość, że może czekać ją kamienowanie już nie za seks przedmałżeński, ale za samo wsparcie tej idei.

TT4

2017-02-15, 00:15
Lysack napisał/a:

Rozumiem, że muzułmanie mają swoje chore prawo szariatu, gdzie kobiety często za pierdoły są skazywane na chłostę czy inne kamienowanie. Dlatego jestem za tym, by kobiety, które chcą się z tej "kultury" uwolnić, przyjmować do bezpiecznych krajów (w tym Polski), ale pod pewnymi warunkami. Osoba oswobodzona powinna mieć świadomość, ze wspieranie osób działających w sposób zbieżny z tym, od którego uciekła będzie skutkowało zastosowaniem na niej tego samego sposobu działań. Czyli jeśli kobieta ucieka przed kamienowaniem za seks przedmałżeński, to jeśli później skuma się z typem, który to popiera i się z tym nie kryj, powinna mieć świadomość, że może czekać ją kamienowanie już nie za seks przedmałżeński, ale za samo wsparcie tej idei.

A Tobie co? Gównoburzochwytny pajac?

baca15

2017-02-15, 00:28
Kij jej w plecy ;P, po ch*j się r*cha przed ślubem hah :D

fantastico

2017-02-15, 01:51
tomitomala4 napisał/a:

Wiecie co mnie wk***ia? Wk***ia mnie obecna fantasticowość. Nie można napisać nic oryginalnego bo rzekomy fantasta skutecznie zmonopolizował humor bełkotu i absurdu i teraz każdy, kto chce napisać cokolwiek musi przejść cenzorowanie stada ekspertów co jest fantastico a co nie jest.... brawo coca cola. Fantastico nie mam nic do ciebie. Nie raz, nie dwa parsknąłem w monitor czytając Twoje arcydzieła ale sam rozumiesz, że to już zakrawa o zarzuty prokuratorskie pt. jedyna czytanka to moja moszna. Tak nie moszna....



Nie było mym to zamiarem :( Po Leonardo Da Vincim też próbowali ludzie tworzyć wynalazki z różnym skutkiem :/

TytanowyRosomak

2017-02-15, 05:13
Jeśli zarzuty są prawdziwe na koniec powinien ją wyr*chać krokodyl.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-15, 07:47
corrado1111 napisał/a:

No ale zapraszajmy islam do naszego kraju, to bardzo nas ubogaci.


Czasami mnie ta hipokryzja dobija. Codziennie trafiam na przynajmniej jednego, który życzyłby sobie przywrócenia kar cielesnych (odcinanie rąk złodziejom, chłosty itd), ale będzie jeden materiał z publicznym karaniem baby to od razu "islam zły, my go nie chcemy"... tfuu...

nowynick

2017-02-15, 08:48
Najlepsze, że teraz ją będą z pół roku kurować żeby wymierzyć jej kolejne kilka batów i tak co do dwudziestego szóstego... Jak satyryk w Iranie za jakieś tam żarty z Mahometa został ostatnio skazany na 100 batów co ponoć jest prawie równoznaczne z karą śmierci...

Religia pokoju k***a ich mać...

Wiewór

2017-02-15, 09:06
Niestety tak to wygląda w krajach gdzie dopuszczono aby religia stała ponad prawem.

De...........sz

2017-02-15, 10:45
Nie wiedziałem że w Indonezji takie rzeczy są, czyli kolejny kraj który jest zamieszkany tylko przez zwierzęta :)

PanDymsza

2017-02-15, 14:35
Piwko za lektorkę

Lyck

2017-02-15, 17:14
k***a oni mają głos jakby całe zycie wdychali hel... albo byli niedoj***nymi podludźmi