18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się bawi cygaństwo w Puławach

olsen22 • 2016-02-11, 21:49
Sprawa cyganów w Puławach nie raz odbijała się szerokim echem w internecie. Oczywiście od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Dalej cyganie robią to co potrafią najlepiej, czyli nic! :samoboj: Każdy zamiata sprawę pod dywan udając, że jest wszystko tak jak być powinno. Jedyną osobą, która w ogóle porusza ten temat jest radny Paweł Maj.







Ciekawe czy dostaną 500+ na pasożyta?

Ra...........it

2016-02-11, 22:00
Pięknie - jeszcze ciaparuchów brakuje w turbanach, z garsteczką cyganeiro problemy od lat (limanowa, Puławy, Andrychów) a wrażliwy donek z po i petrem chcą ściągnąć tysiące takich co umieją strzelać. Głosowałem na PIS nie dla tego ze ich lubie, że im wierzę tylko dlatego że oni mogli tylko to zatrzymać Macierewicz krejzolu nie zawiedź mnie

nerusss

2016-02-11, 22:35
ch*j z cyganami mam gorszy problem byłem w gościach i dali mi galarety z mięsem przez grzeczność nie wypadało odmówić i zjadłem wszystko mięso smakowało jakby było podgniłe minło już jakieś 5 godzin a ja dalej czuje ten obrzydliwy sam zgniłego mięsa w ustach nic nie pomaga 2 czekolady kawa i nic dalej padlina w ustach jakiś specjalista wie co poradzić bo nie wytrzymie

~Velture

2016-02-11, 22:56
@up
Jebnij sobie młotem w piszczel. Zapomnisz o posmaku mięsa w ryju.

dabster

2016-02-12, 01:30
k***a brak mi słów. Brak mi słów, jak bezdennie głupie jest niekiedy stworzenie ludzkie.

Erato.

2016-02-12, 02:31
Co za k***y j***ne z tych radnych... Jak dla mnie to oni są na równi z tymi brudasami

kocyk8000

2016-02-12, 02:51
takiego smiecia cygana to strach nawet do obozu pracy zamknac bo bedzie urobek podpie**alal i sprzedawal na lewo

pawel15822

2016-02-12, 03:48
Niestety reakcja pani (wice)burmistrz na kilka słów prawdy radnego Maja potwierdza moje obawy, że jeżeli do Polski przyjechałoby wiele osób o podobnej mentalności, ale z bliskiego wschodu, to postępowanie naszych "władz" wobec nich wcale nie różniłoby się od tego na zachodzie Europy. Polityczna poprawność i pobłażliwość jaka ma miejsce w Niemczech, Francji, Holandii itd. byłaby taka sama i u nas. To tylko naiwna nadzieja, że w Polsce to byśmy się nie dali i porządek byłby jak w Rosji :(

SzymaneK

2016-02-12, 08:08
k***a dać piwo czy nie dać piwa! Ja pie**ole ostatnio taką rozterkę miałem po strej bibie srać czy rzygać?

Kv...........ft

2016-02-12, 08:19
Dawać cyganom - świetny sposób na zmianę jednego z najbogatszych, jeśli nie najbogatszego miasta Lubelszczyzny (nie znam szczegółów ale idę o zakład że po doliczeniu podatków płaconych przez puławskie azoty, wpływy podatkowe w przeliczeniu na jednego mieszkańca będą w ch*j wyższe niż w samym Lublinie) w zadłużonego bankruta, pokroju Wrocławia za rządów Dutkiewicza. Socjalizm działa! :D

srylag

2016-02-12, 09:21
Cyganie - naród wybrany

Volfodzio

2016-02-12, 14:31
To jest myśl, policzyć cyganów, pocykać foty i wmówić tym lewackim tępakom z UE, że właściwe to po cichu już przyjęliśmy w ch*j ciapatych i powinni nam zahajsić. Zainkasowane pieniążki zainwestować w porządny nowożytny wielki mur i będzie git! Wszyscy zadowoleni

elfis

2016-02-13, 10:56
mnie zastanawia tylko , dlaczego kobiety mają głos , bo podsumowanie mówi o ich kompetencjach