18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak powinien reklamować się facebook i inne gówna.

CzesiekOSW • 2014-03-15, 15:43
Najnowsza produkcja abstrach*jków, która idealnie pasuje do panującego tu klimatu.


Zgon14

2014-03-15, 15:50
Abstracwe*e k***a twoja mać..

MonroeHutchen

2014-03-15, 15:55
abstracwe*e, to prawda, ale dobry filmik dali

wiesiors4

2014-03-15, 15:59
Zgon14, co Ci nie pasuje? Pokazali w krzywym zwierciadle dzisiejsze popie**olone społeczeństwo pojebów, gimbusów i kretynów. Wstawianie fotek swojego żarcia, publiczne rozmowy, które powinny być przeprowadzane na priv, zapraszanie do pie**olonych gier, lajkowanie wszystkiego co modne, zdjęcia z przymierzalni, 14-latki chwalące się pierwszym razem, zapraszanie każdego na siłę, chwalenie się zdjęciami z imprez czy też k***a wycieczkami do (o k***a! :shock: ) Warszawy, bo nikt tam k***a oprócz Ciebie nie był i musisz wstawić zdjęcie spod PKiN czy ze starówki, popie**oleńcu... Nie to że nie mam fejsa, to fajne narzędzie ale trzeba go k***a umieć używać.
Poza tym filmik zabawny.

Nie wspomniałem o zj***nych akcjach typu piwne wyzwanie i popie**olonych #hasztagach - tak bardzo modne - czy wrzucaniu obrazków typu pieseł z kwejka co 5 k***a minut. Aha i zj***ne "spotted" stworzone dla j***nych niedołężnych społecznie p*zd, które nie potrafią zagadać w "real" i próbują żałośnie na fejsie.

el...........wy

2014-03-15, 16:02
Najlepsze jest to, że oni pojechali w tym odcinku po swoich najwierniejszych fanach.
piwko wiesiors

sarevok89

2014-03-15, 16:33
"A moze k***a gniecenie cukierkow?!" :D

Irdo38

2014-03-15, 16:37
nie lubię ich, piwa nie będzie

Sebosz

2014-03-15, 16:45
wiesiors4 nie wiesz czym jest zawiść? ;)

WakeUpDead

2014-03-15, 16:46
Abstrach*je wcale nie są ch*jowi, to ich fani najbardziej wk***iają coraz bardziej przekrzykując się ich tekstami.

Ptoon

2014-03-15, 16:46
Bardzo k***a dobrze, że nie tracę czasu na takie gówniane strony i mogę tracić czas na czytanie i pisanie komentarzy na sadisticu.

femi666

2014-03-15, 16:47
Wie bo ma BMW ;-)

Falsum

2014-03-15, 16:53
Dobrze zrealizowane.
Szkoda, że nie jestem pojebem, gimbusem albo kretynem, wówczas też wstawiałbym fotki swojego żarcia, publicznie rozmawiał o kwestiach, o których powinienem rozmawiać na priv, zapraszał innych do pie**olonych gier, lajkował wszystko co modne, publikował zdjęcia z przymierzalni, [14-latki chwalące się pierwszym razem] itp.

Plecionkarz

2014-03-15, 16:54
a najgorsze jest jak głupie p*zdy udostępniają obrazki z głębokim przesłaniem typu: znajdź kogoś kto będzie cię kochał taką jaką jesteś bo na to zasługujesz; prawdziwa miłość jest wtedy kiedy facet zapie**ala i się stara a baba leży i narzeka na to jak jej ciężko w życiu; faceci to j***ni egoiści którym chodzi tylko o jedno aczkolwiek ty dziewczyno musisz zrobić wszystko żeby być szczęśliwą. I wiele innych gówien.

mareczex093

2014-03-15, 16:56
wiesiors4 napisał/a:

Zgon14, co Ci nie pasuje? Pokazali w krzywym zwierciadle dzisiejsze popie**olone społeczeństwo pojebów, gimbusów i kretynów. Wstawianie fotek swojego żarcia, publiczne rozmowy, które powinny być przeprowadzane na priv, zapraszanie do pie**olonych gier, lajkowanie wszystkiego co modne, zdjęcia z przymierzalni, 14-latki chwalące się pierwszym razem, zapraszanie każdego na siłę, chwalenie się zdjęciami z imprez czy też k***a wycieczkami do (o k***a! :shock: ) Warszawy, bo nikt tam k***a oprócz Ciebie nie był i musisz wstawić zdjęcie spod PKiN czy ze starówki, popie**oleńcu... Nie to że nie mam fejsa, to fajne narzędzie ale trzeba go k***a umieć używać.
Poza tym filmik zabawny.

Nie wspomniałem o zj***nych akcjach typu piwne wyzwanie i popie**olonych #hasztagach - tak bardzo modne - czy wrzucaniu obrazków typu pieseł z kwejka co 5 k***a minut. Aha i zj***ne "spotted" stworzone dla j***nych niedołężnych społecznie p*zd, które nie potrafią zagadać w "real" i próbują żałośnie na fejsie.



Zgadzam się z wszystkim oprócz spotted. Strona ta jest po to żeby odnajdywać ludzi których się tylko przez chwilę widziało i nie można było do nich zagadać. No przynajmniej takie było założenie zakładania tych stronek.

oc...........an

2014-03-15, 17:05
FB zajebista rzecz jeśli mieszkasz daleko od domu. Ale te endomondo czy pedalskie instagramy to bym k***a spalił - to jest jedno wielkie targowisko próżności na którym każdy coś ma, każdy kimś jest i każdy ma kabonę, a jak co przychodzi do czego, to gówno warci są w życiu prywatnym, ryj mają krzywy, zero sex-appealu, a cała ich "klasa" kończy się na ubraniu ciuchów w przymierzalni.

Mam nadzieję, że to wszystko się rozpie**oli i znów będzie jak dawniej - 10 zdjęć na krzyż bo za więcej trzeba płacić, bez pedalskich biedafiltrów i każde zdjęcie jest wysokiej jakości (k***a, czy tylko ja odnoszę wrażenie, że cofamy się w rozwoju, bo 90% tych zdjęć postowanych w necie ma tak ch*jową jakość, efekt ziarna grubości piłek pingpongowych na zdjęciach kolorowych, ch*jowe lampy błyskowe, że już w latach 80' komercyjne analogi robiły lepsze? Przecież to jawna degradacja technologiczna na własne życzenie!)