18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak powinien kończyć...

Jesse.Pinkman • 2021-11-18, 15:32
...każdy kretyn hamujący przed autobusem/ciężarówką.

janlew

2021-11-18, 15:43
Jesse.Pinkman napisał/a:

...każdy kretyn hamujący przed autobusem/ciężarówką.


To był faktycznie kretyn. j***ne żółwie karać trzeba inaczej. Wjechać ze 100 metrów przed niego, bezpiecznie, i w ogóle nie hamować. Gaz popuścić, i tak 91, 90, (w tym czasie mija go powoli 50 aut) 89, 88 (tu już ostaje k***icy bo paliwo jakie miał zamiar ukraść idzie w p*zdu) 87, 86...
...i robić to tak długo jak ciągnie się wyprzedzająca go kolumna, którą sk***iel żółw przyblokował.

grudzin7

2021-11-18, 17:01
janlew napisał/a:

To był faktycznie kretyn. j***ne żółwie karać trzeba inaczej. Wjechać ze 100 metrów przed niego, bezpiecznie, i w ogóle nie hamować. Gaz popuścić, i tak 91, 90, (w tym czasie mija go powoli 50 aut) 89, 88 (tu już ostaje k***icy bo paliwo jakie miał zamiar ukraść idzie w p*zdu) 87, 86...
...i robić to tak długo jak ciągnie się wyprzedzająca go kolumna, którą sk***iel żółw przyblokował.



A można też pojechać dalej, a nagrany filmik wysłać na pieski. Niech się ganiają.

Trzeba mieć w ch*j nudne życie aby marnować czas i nerwy na randomowego debila na drodze :roll:

PryszczatyJeż

2021-11-18, 18:02
janlew napisał/a:

To był faktycznie kretyn. j***ne żółwie karać trzeba inaczej. Wjechać ze 100 metrów przed niego, bezpiecznie, i w ogóle nie hamować. Gaz popuścić, i tak 91, 90, (w tym czasie mija go powoli 50 aut) 89, 88 (tu już ostaje k***icy bo paliwo jakie miał zamiar ukraść idzie w p*zdu) 87, 86...
...i robić to tak długo jak ciągnie się wyprzedzająca go kolumna, którą sk***iel żółw przyblokował.



Mózgu brak.

Kosmodysk

2021-11-18, 18:11
PryszczatyJeż napisał/a:

Mózgu brak.



To jak funkcjonujesz bez mózgu?

Ot...........yn

2021-11-18, 19:31
janlew napisał/a:

To był faktycznie kretyn. j***ne żółwie karać trzeba inaczej. Wjechać ze 100 metrów przed niego, bezpiecznie, i w ogóle nie hamować. Gaz popuścić, i tak 91, 90, (w tym czasie mija go powoli 50 aut) 89, 88 (tu już ostaje k***icy bo paliwo jakie miał zamiar ukraść idzie w p*zdu) 87, 86...
...i robić to tak długo jak ciągnie się wyprzedzająca go kolumna, którą sk***iel żółw przyblokował.



Musisz ważyć 168 kilo, mieć ch*ja o długości 8 cm i to przy maksymalnym wzwodzie, nie mieć żadnego życia prywatnego i musisz j***ć w jakimś korpo z owocowymi czwartkami, gdzie w czwartki to ty robisz za wisieneczkę, że takimi rzeczami się zajmujesz i wypisujesz. Kierowca ciężarówki ma takie samo prawo do tej drogi jak ty, a nawet większe, bo właściciel ciężarówki płaci e-tollem za to, że jego pojazd jedzie przez autostradę, a ty tylko płacisz za odcinki płatne. Ja mijam ciężarówkę i jadę dalej, albo zaczekam, aż się wyprzedzą i ich mijam, a ty nie, nie przepuścisz. Będziesz mu zwalniał marnując jego oraz swój czas jak ostatni frustrat i życiowy przegryw. Ale jak wspomniałem wcześniej, nie masz życia prywatnego, zainteresowań, więc czasu masz sporo, by marnować go na takie rzeczy, zamiast pojechać dalej. ch*j ci w dupę i twoje smutne życie, smutny, rozgoryczony człowieku. A tak dla twojej informacji, może żeś tego nie zauważył, bo na autostradzie pewnie byłeś, jak wsiadłeś z kolegą do jego samochodu - autokar jest w stanie jechać 120km/h. To, że jest wielki nie oznacza wcale, że jest powolny, dlatego jedzie skrajnie lewym pasem, by wyprzedzać. Ciężarówka też jest w stanie tak szybko jechać, ale mają one kagańce do 85-90km/h. Po jego zdjęciu i ciężarówka 120km/h poleci.

sard

2021-11-18, 20:17
No debil, po prostu debil.

Juzwa

2021-11-18, 20:40
janlew napisał/a:

To był faktycznie kretyn. j***ne żółwie karać trzeba inaczej. Wjechać ze 100 metrów przed niego, bezpiecznie, i w ogóle nie hamować. Gaz popuścić, i tak 91, 90, (w tym czasie mija go powoli 50 aut) 89, 88 (tu już ostaje k***icy bo paliwo jakie miał zamiar ukraść idzie w p*zdu) 87, 86...
...i robić to tak długo jak ciągnie się wyprzedzająca go kolumna, którą sk***iel żółw przyblokował.



Kodeks wykroczeń - art-90
Tamowanie lub utrudnianie ruchu na drodze publicznej. Raczej tego robić nie wolno. Tak, że pie**olisz. Wysłanie filmu na policję to co innego.


Takafura

2021-11-19, 00:41
Czytam i nie wierzę.
Autobus jedzie w kolumnie aut, nikogo nie blokuje bo przecież tylko trzyma bezpieczny dystans od auta z przodu i próbuje wyprzedzać równo z innymi na tym pasie.
Więc nie pie**olcie że blokuje, utrudnia czy szeryfuje.

janlew

2021-11-19, 10:30
grudzin7 napisał/a:

A można też pojechać dalej, a nagrany filmik wysłać na pieski. Niech się ganiają.
Trzeba mieć w ch*j nudne życie aby marnować czas i nerwy na randomowego debila na drodze


Można wysłać, tylko trzeba być po pierwsze konfiturą, a po drugie to tu trzeba mieć właśnie nudne życie, bo donoszenie na psy jeszcze więcej czasu kosztuje. To co ja robię, robię w 1 minutę, i nie łamie żadnych przepisów. I robię to tylko gdy przez ch*ja musiałem gwałtownie hamować ja, lub wlec się 90km/h przez 5min lewym pasem.
Pozatym, ja mu nie zwalniam przed maską, tylko z 50m przed nim, po prostu musi też zwolnić do 87km/h, tylko to takiego barana najbardziej boli.

Juzwa napisał/a:

Kodeks wykroczeń - art-90
Tamowanie lub utrudnianie ruchu na drodze publicznej. Raczej tego robić nie wolno. Tak, że pie**olisz. Wysłanie filmu na policję to co innego.


Wolno. Za utrudnienie można uznać jazdę 50-60kmh, nie jazdę 87km/h, gdzie TIR ma maxa 90. Poza tym ja chcę gościa wk***ić, tak jak on mnie, a nie donosić na psy.

Otyły_Murzyn napisał/a:

Musisz ważyć 168 kilo, mieć ch*ja o długości 8 cm i to przy maksymalnym wzwodzie
....Kierowca ciężarówki ma takie samo prawo do tej drogi jak ty, a nawet większe...


Niech zgadne? Piszesz o sobie grubasku, i do tego to ty jesteś tym kierowcą co to ma większe prawa do drogi?
Na szczęście jesteś też bezdennie głupi, pomyliłeś się co do mnie praktycznie w każdym podpunkcie, mylisz się też że taka łajza ma jakieś większe prawa na drodze.

Ot...........yn

2021-11-19, 15:49
janlew napisał/a:

Można wysłać, tylko trzeba być po pierwsze konfiturą, a po drugie to tu trzeba mieć właśnie nudne życie, bo donoszenie na psy jeszcze więcej czasu kosztuje. To co ja robię, robię w 1 minutę, i nie łamie żadnych przepisów. I robię to tylko gdy przez ch*ja musiałem gwałtownie hamować ja, lub wlec się 90km/h przez 5min lewym pasem.
Pozatym, ja mu nie zwalniam przed maską, tylko z 50m przed nim, po prostu musi też zwolnić do 87km/h, tylko to takiego barana najbardziej boli.
Wolno. Za utrudnienie można uznać jazdę 50-60kmh, nie jazdę 87km/h, gdzie TIR ma maxa 90. Poza tym ja chcę gościa wk***ić, tak jak on mnie, a nie donosić na psy.
Niech zgadne? Piszesz o sobie grubasku, i do tego to ty jesteś tym kierowcą co to ma większe prawa do drogi?
Na szczęście jesteś też bezdennie głupi, pomyliłeś się co do mnie praktycznie w każdym podpunkcie, mylisz się też że taka łajza ma jakieś większe prawa na drodze.



Z tym prawem do drogi to mocno zaowaliłem. Płacisz podatki, więc każdy ma równe prawa do tej drogi, z tą różnicą, że właściciele aut ciężarowych, autobusowych itp dodatkowo płacą za możliwość użytkowania autostrady. W Niemczech, Czechach, Słowacji nazywa się to myto, w Anglii toll, w Polsce winieta drogowa. Widzę, że masz uczulenie na auta 2x większe od osobowego. Może pomyśl o przesiadce na rower? Ja nie mam żadnego problemu z ciężarówkami, autokarami, przyczepami kempingowymi na drodze. Pojedź sobie do Niemiec na ich cudowne autobany, które są rozkopane niemal wszystkie, a ich zwężenia powodują korki w których można są godzinami. Wrócisz do Polski, i wycałujesz pierwszą napotkaną ciężarówkę oraz jej kierowcę.

jomjest

2021-11-19, 16:10
k***a cztery pasy, a na dwóch lewych duże mobile. Takim nie powinno się zajeżdżać drogi tylko strzelać do nich

Quassar

2021-11-19, 20:55
Wy tam pitolicie o jakimś szeryfowaniu jak by tylko to istniało może jakaś laska albo ktoś inny siedzi w tym autobusie i patus chciał wymusić zatrzymanie tego autobusu aby pogadać z tamą osobą w środku, może też miał z nim w na pieńku.. a nie koniecznie odr azu szeryfowanie

Nie zależnie od pobudek dobrze mu tak :D

Juzwa

2021-11-20, 22:53
janlew napisał/a:

ja chcę gościa wk***ić, tak jak on mnie, a nie donosić na psy.



Od karania jest sąd a nie TY. TY możesz co najwyżej wysłać filmik na policję i czekać na efekt. Zajeżdżaniem drogi i zwalnianiem udowadniasz, że jesteś takim samym debilem. No cóż, gratuluję znajomości PORD.