18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak nagle się zakorkowało.

krzyks_08.0 • 2018-05-10, 21:47
Coś stać się musiało. :roll:



Nie dopowiem, ale szanuję ;-)

czakalakax

2018-05-10, 21:55
brawo za empatię i antyradio ! :)

flaszka

2018-05-10, 22:53
jan.rzut napisał/a:

co za debil.



bo co? bo uratował małe bezbronne i niewinne zwierze? debil to był twój ojciec a ty jeszcze większy

PieronJasnySzlag

2018-05-10, 23:18
E tam. Wśród wypatroszonych da silvów, odbytniczych skarpet czy rozjechanych gówniaków w Guandong to ten film wydaje się odpowiednią przeciwwagą. Równowaga jak jing jang.

SpeedyG

2018-05-10, 23:40
k***a ryzykować wypadek bo wyj***ł ktoś małego kociaka z niechcianego miotu. Moja zj***na dziewczyna przygarnęła pół roku temu takiego pchlarza porzuconego dachowca, bo koleżanka powiedziała że to jest kocur. Oczywiście to była kotka, która się dzisiaj okociła -7 sztuk w miocie. Teraz zgadnijcie kto będzie musiał zrobić selekcję, żeby zostawić tylko dwa kocury? Oczywiście ja, a jak mówię idiotce żeby od razu teraz dała kotkę do sterylizacji, to nie bo srattaaaataa....
Już widzę zdziwienie mojej blondyny, jak sierściuch nie zdąży wychować młodych a już będzie zapłodniony drugi raz.
Wrzuciłbym filmik z eksterminacji tych szkodników, ale pewnie zaraz zostałbym zgłoszony na policję przez "sadoli" stąd.

masonski-cyklista

2018-05-10, 23:55
Ta do schroniska i całkowicie przypadkowo ma "chińczyka" 24h. Przypadek?

elektrodbyt

2018-05-11, 00:47
SpeedyG napisał/a:

k***a ryzykować wypadek bo wyj***ł ktoś małego kociaka z niechcianego miotu. Moja zj***na dziewczyna przygarnęła pół roku temu takiego pchlarza porzuconego dachowca, bo koleżanka powiedziała że to jest kocur. Oczywiście to była kotka, która się dzisiaj okociła -7 sztuk w miocie. Teraz zgadnijcie kto będzie musiał zrobić selekcję, żeby zostawić tylko dwa kocury? Oczywiście ja, a jak mówię idiotce żeby od razu teraz dała kotkę do sterylizacji, to nie bo srattaaaataa....
Już widzę zdziwienie mojej blondyny, jak sierściuch nie zdąży wychować młodych a już będzie zapłodniony drugi raz.
Wrzuciłbym filmik z eksterminacji tych szkodników, ale pewnie zaraz zostałbym zgłoszony na policję przez "sadoli" stąd.



Jakie gówno rodzi takie gówno jak ty?

~PowerBoBass

2018-05-11, 01:07
"-Pan go da, ja go wezmę...!"

Facet odjeżdża.

"-...będzie w sam raz dla mojego pytona."

:krejzi:

croyna

2018-05-11, 01:22
SpeedyG napisał/a:

k***a ryzykować wypadek bo wyj***ł ktoś małego kociaka z niechcianego miotu. Moja zj***na dziewczyna przygarnęła pół roku temu takiego pchlarza porzuconego dachowca, bo koleżanka powiedziała że to jest kocur. Oczywiście to była kotka, która się dzisiaj okociła -7 sztuk w miocie. Teraz zgadnijcie kto będzie musiał zrobić selekcję, żeby zostawić tylko dwa kocury? Oczywiście ja, a jak mówię idiotce żeby od razu teraz dała kotkę do sterylizacji, to nie bo srattaaaataa....
Już widzę zdziwienie mojej blondyny, jak sierściuch nie zdąży wychować młodych a już będzie zapłodniony drugi raz.
Wrzuciłbym filmik z eksterminacji tych szkodników, ale pewnie zaraz zostałbym zgłoszony na policję przez "sadoli" stąd.



zabij sie

takamahi

2018-05-11, 05:20
No żeby kota nie trafić kołem na takiej drodze, kurcze zwątpiłem.

Matzdorf

2018-05-11, 07:25
Antyradio spoko ale odkąd rano jest ta fanatyczna pipa z tvnu Korwin-Piotrowska codzienna jazda rano do pracy stała się gorsza, tak to zazwyczaj miałem bekę z porzednimi prowadzącymi, a teraz tylko polityka,ploteczki i ch*jeczki z jej feministycznej geby...

Wiewór

2018-05-11, 08:23
Matzdorf napisał/a:

Antyradio spoko ale odkąd rano jest ta fanatyczna pipa z tvnu Korwin-Piotrowska codzienna jazda rano do pracy stała się gorsza, tak to zazwyczaj miałem bekę z porzednimi prowadzącymi, a teraz tylko polityka,ploteczki i ch*jeczki z jej feministycznej geby...


Rzeczywiście cienkie to jak dupa węża ale chociaż kręcą bekę z PIS.

Podejrzewam, że słuchacz disco polo to by tego kota wsmarował w asfalt z dzikim krzykiem satysfakcji.

PieronJasnySzlag

2018-05-11, 08:24
SpeedyG napisał/a:

Teraz zgadnijcie kto będzie musiał zrobić selekcję, żeby zostawić tylko dwa kocury? Oczywiście ja...


Będziesz się bawił siusiakami małych kotków, o Ty zoofilku jeden :)

Matzdorf napisał/a:

Antyradio spoko ale odkąd rano jest ta fanatyczna pipa z tvnu Korwin-Piotrowska codzienna jazda rano do pracy stała się gorsza, tak to zazwyczaj miałem bekę z porzednimi prowadzącymi, a teraz tylko polityka,ploteczki i ch*jeczki z jej feministycznej geby...



Dokładnie. Dokładnie to samo na głupim RMF.FM.
No rozumiem że ciężko być apolitycznym jak szefowie stacji to pewnie jakieś niemieckie żydy ale kuła, od rana do wieczora, non stop ; macierewicz, smoleńsk, komisja europejska wk***iona, kaczyński, pomnik, rydzyk, toruń. Bardziej chce się żygać tymi prowadzącymi niż tą denną muzyką z RMFki.