18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak MILICJA "walczy" o Wasze zdrowie z Wami!

PoProstuNIKT • 2021-12-17, 14:47


Nawet k***a nie komentuje! OBUDŹCIE SIĘ DO k***Y NĘDZY!

PoProstuNIKT

2021-12-17, 15:59
DiamondBack napisał/a:

Tylko k***a, właśnie nie. Same z siebie nie latają w powietrzu jak muchy. Same przylepiają się do kataru śliny a być może nawet do pary z ust a takie cząstki są już zdecydowanie za duże na przeniknięcie spokojnie przez maseczkę. Dlatego błaźnie jeden z drugim - załóż maskę to nie jest wielki problem




popatrz uważnie na ten obrazek:


gumofc

2021-12-17, 16:00
garota napisał/a:

Śmieciu j***ny trochę faktów dla ciebie. W 2019 roku zmarł jeden pilot, w 2020 6 a w 2021? 111. Wszyscy zaszczepieni.
Piłkarze w tym roku, ogólnie sportowcy. Zdejmowani z boisk ponieważ pojawiają się problemy z oddychaniem i sercem. 70 + zmarło w tym roku. WSZYSCY ZASZCZEPIENI!!!!!
"Linie lotnicze odwołują loty. Piloci umierają. Olbrzymi problem pilotów z krzepnięciem krwi po szczepieniach przeciw COVID-19
Między piątkiem a sobotą miało miejsce 3533 odwołań. To 580% wzrost liczby odwołań na całym świecie w ciągu ostatnich 2 dni." To są informacje potwierdzone tylko nie przez telewizję. Mam nadzieję że twoja rodzina zaszczepiona i niebawem zdechniecie.
Jedno jest pewne, przez was ameby kowidianie wszyscy mamy przej***ne.



Odstaw na jakiś czas konfederację

PoProstuNIKT

2021-12-17, 16:01
gumofc napisał/a:

Odstaw na jakiś czas konfederację



licz:


razak

2021-12-17, 16:23
DannyBazooka napisał/a:

ch*j ci w dupe ale pamietaj o jednym, jak zachorujesz albo ktos z twojej rodziny zachoruje nie waz sie gnicco zajmowac lózka w szpitalu, lecz sie k***o miodem, ch*jem czy co tam uważasz. zeby normalny myślący człowiek na tym nie ucierpiał.



k***a jak tępym trzeba być by coś takiego napisać. Płace składkę zdrowotną i zasługuje na pomoc medyczną jak każdy inny choćbym był k***a bandytą tłukącym sie po lasach to mam prawo do opieki medycznej jeśli za nią płace ! Nie pal, nie pij, nie biegaj, nie jeździj na rowerze, nartach i łyżwach bo jak ci sie coś stanie to taki ch*j, że zasługujesz na miejsce w szpitalu !! Skręć sobie nogę śrubami jak będzie złamana bo nikt ci k***a nie kazał wychodzić z domu. Jak mnie tacy ludzie jak ty wk***iają. Banda debili która się zaszczepiła i ma pretensje do tych co się nie zaszczepili, że mają te same prawa i obowiązki. Chcesz się szczepić to się szczep. Nie chcesz to się nie szczep. Ja osobiście mam wyj***ne. Przeszedłem tego covida jak każda inna j***na grypę. Zabawne było to, że coca cola smakowała jak woda, a kawy nie dało sie wypić bo była tak ochydna. Mineło 10 dni i czułem sie zdrów jak ryba. Więc po jaki ch*j miałbym się na to k***a szczepić ? Dajcie ludziom wolny wybór.

Nygałodyga

2021-12-17, 16:34
parekselans napisał/a:

Wojna spolaryzowanych Gryźcie się dalej po kostkach.



A karawana jedzie dalej i liczą pitos

8-)