topic

Tak kończy się pajacowanie

elotis • 2019-03-08, 21:41
Chyba widziałem koteczka :diabel:

Samadhi

2019-03-08, 21:47
elotis napisał/a:

Chyba widziałem koteczka

Na moje oko to bóbr. :ciasteczkowy:

buczkog

2019-03-09, 02:01
Tępa dzida.
cyt. "Suszarka do rąk siedliskiem bakterii

Naukowcy z Uniwersytetu w Leeds odkryli, że nowoczesne suszarki do rąk często spotykane w toaletach publicznych mogą roznosić bakterie. Liczebność zarazków znajdujących się w powietrzu była 27 razy większa wokół suszarek w porównaniu z powietrzem wokół dyspenserów z ręcznikami papierowymi.

Badania pokazują, że zarówno suszarki szybko suszące, jak i zwykłe, rozpylają bakterie w powietrzu oraz na użytkowników i blisko stojące osoby. Grupa badaczy z profesorem Markiem Wilcoxem na czele skaziła dłonie nieszkodliwym rodzajem bakterii, nazywanych Lactobacillus, które normalnie nie są spotykane w toalecie publicznej. Działanie miało na celu stworzenie sytuacji, w której ręce zostały umyte niedokładnie.

Późniejsze wykrycie Lactobacillus w powietrzu udowodniło, że musiało dojść do rozpylenia podczas suszenia rąk. Specjaliści zebrali próbki powietrza wokół suszarek oraz w odległości 1 oraz 2 metrów dalej.

Liczebność bakterii w powietrzu w pobliżu suszarek szybko suszących była o 4,5 razy wyższa niż wokół zwykłych suszarek z ciepłym powietrzem oraz 27 razy wyższa w porównaniu z powietrzem wokół dyspensera z ręcznikami papierowymi."

Argeusz

2019-03-09, 02:04
@up dlatego mokre łapy wycieram o spodnie.

McQurwa

2019-03-09, 07:39
Don-Pistola napisał/a:

Na moje oko to bóbr.

I do tego nieżywy

zaszh

2019-03-09, 08:52
zaraz bóbr, zwykły pęknięty jeżyk.

eMCeONe

2019-03-09, 20:38
Nie, żeby coś ale youtube też ma funkcję zwalniania filmu. Zwykłe majtki..

wpr

2019-03-09, 21:31
Ja pie**ole... ośmiosekundowy filmik w rozdzielczości 240p na którym "widać" przez pół sekundy c*pkę jakiejś laski. Sadistic - codzienna dawka czarnego humoru.

edek.bajzel

2019-03-09, 22:39
tfu, czarne majtki, pewnie ma okres,
ale dobry marynarz............ nie wybrzydza