18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tak jej się trafiło dzisiaj

~Sunday • 2019-11-13, 23:24

Przej***ne :lol:

Tryper

2019-11-13, 23:27
Przynajmniej dobry z niego akrobata :-)

~Velture

2019-11-13, 23:29
Ustawka ustawką ale bez kitu znajdą się takie i to jeszcze przedstawicielki "wielkiej białej rasy panów" co nie dość, że da dupy każdemu bogatemu kulturowo za darmo to jeszcze i takiemu czemuś by z chęcią kiełbachę obryndzlowała z połykiem i w dupsko wzięła a później by się na fajsiku chwaliła pie**oląc o tym jaki to egzotyczny karzeł z deformacją genetyczną jest lepszy od polskiego seby w dresie naj***nego przed telewizorem oglądając 20 chłopa uganiających się za piłką co się myje codziennie na Wielkanoc i wigilię tylko.

Gienek86

2019-11-13, 23:39
up coś mi się wydaje że jesteś zazdrosna

_Gentleman_

2019-11-13, 23:40
~Velturałkę napisał/a:

Ustawka ustawką ale bez kitu znajdą się takie i to jeszcze przedstawicielki "wielkiej białej rasy panów" co nie dość, że da dupy każdemu bogatemu kulturowo za darmo to jeszcze i takiemu czemuś by z chęcią kiełbachę obryndzlowała z połykiem i w dupsko wzięła a później by się na fajsiku chwaliła pie**oląc o tym jaki to egzotyczny karzeł z deformacją genetyczną jest lepszy od polskiego seby w dresie naj***nego przed telewizorem oglądając 20 chłopa uganiających się za piłką co się myje codziennie na Wielkanoc i wigilię tylko.



Pite chyba coś było.

~Velture

2019-11-13, 23:49
_Gentleman_ napisał/a:

Pite chyba coś było.



Mam marskość wątroby więc nie mogę pić.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-13, 23:52
trebor71 napisał/a:

.......jesteś zazdrosna



A Ty nie w temacie.

sars_80

2019-11-14, 00:02
nóżka z chłopaczki z sąsiedztwa

DonVictorioVittutis

2019-11-14, 00:09
To jest jakiś nieudany przeszczep nóg, które się nie przyjęły i nie rosły z biorcą .

Zasrana księżniczka.
Gościu na głowie staje, a ta leży i czeka na atencję ze znudzoną miną.
Typowa matka polka.

Tr...........ty

2019-11-14, 00:16
Upośledzony, czarny karzeł. Czy więcej wad może jeszcze posiadać pojedyncza jednostka?

eRsko87

2019-11-14, 00:22
TranzystorWyklęty napisał/a:

Upośledzony, czarny karzeł. Czy więcej wad może jeszcze posiadać pojedyncza jednostka?



Mógłby być rudym żydem dodatkowo.W dodatku pedałem

Loaloa

2019-11-14, 00:30
Cytat:

egzotyczny karzeł z deformacją genetyczną jest lepszy od polskiego seby w dresie naj***nego przed telewizorem oglądając 20 chłopa uganiających się za piłką co się myje codziennie na Wielkanoc i wigilię tylko.



No to akurat jest prawda.

Cytat:

Upośledzony, czarny karzeł. Czy więcej wad może jeszcze posiadać pojedyncza jednostka?



Mógłby być polakiem, katolem, albo - o zgrozo - jednym i drugim. Ewentualnie mieszkać w białymstoku.

Mors_Nigra

2019-11-14, 00:47
_Gentleman_ napisał/a:

Pite chyba coś było.



Nic nie pite, to tylko kompleksy wypływają.

~Velturałkę napisał/a:

Mam marskość wątroby więc nie mogę pić.



Chyba mózgu, heu-hue...

venez77

2019-11-14, 00:59
Czy to przypadek, że w tle leci "Znowu w życiu mi nie wyszło"?