18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak, ja pomagam

Krak • 2017-02-06, 15:26
Tyle mówi się ostatnio o pomocy, więc wziąłem pod opiekę małego Syryjczyka.
spoiler

Można? Można!

~Angel

2017-02-06, 15:32
Niestety nazwa syryjski nie wzięła się z niczego.

Zachowuje się jak typowy przygarnięty ciapak gdy w pobliżu znajdzie się biała kobieta



Tak więc: Kupując chomika NIE BIERZ SYRYJCZYKA :krejzi:

Volfodzio

2017-02-06, 15:35
Pilnuj go dobrze, żeby ci nie sp***olił na zachód

Ni...........ny

2017-02-06, 15:46
Angel napisał/a:

Niestety nazwa syryjski nie wzięła się z niczego... ...Zachowuje się jak typowy przygarnięty ciapak gdy w pobliżu znajdzie się biała kobieta



To co wrzuciłeś to nie jest chomik syryjski tylko dżungarski, te małe sk***ysyny są popie**olone, rzucają się tak na wszystko co się rusza, małe wściekłe ch*jki, takie sebixy w świecie chomików ;-)

~DMT

2017-02-06, 15:48
Wcisnęli Ci jakiegoś podrabiańca. Tu jest prawdziwy syryjski:



Chociaż czekaj...

mateusos

2017-02-06, 15:54
I mowia ze Polacy sa niegoscinni. Sam mam 2. prosze o dofinansowanie. Juz pisze list do UE.

aleleble

2017-02-06, 21:56
Jak mogłeś saracena do domu wpuścić!

Tarab85

2017-02-06, 23:51
Niby jednego można... Ale przestrzegam. Ja przygarnąłem kiedyś samicę, okazało się, że była ciężarna i już miałem 8 syryjczyków w domu. Nie wiedziałem, co zrobić, klatek wystarczająco dużo nie miałem, one wykorzystały moment, pomnożyły się i już prawie 50 syryjczyków w domu. Dalej nie bardzo wiedziałem, jak się ich pozbyć, szukałem portali, proponowałem za darmo i tak minęło kolejnych kilka miesięcy. Pewnego dnia wracam z roboty do domu, córka w burce, żona w burce i mówią, że syryjczycy mi w mieszkaniu prawo szariatu wprowadzili.

nowynick

2017-02-07, 08:29
niezwyciężony napisał/a:



To co wrzuciłeś to nie jest chomik syryjski tylko dżungarski, te małe sk***ysyny są popie**olone, rzucają się tak na wszystko co się rusza, małe wściekłe ch*jki, takie sebixy w świecie chomików ;-)



Najłatwiej poznać wypuszczając na ogródek, jak sp***ala w stronę Słubic to Syryjski..